Jump to content

Turbo clean - auto praona, vulkanizacija, tuning dijelovi


Recommended Posts

2 hours ago, riceburner said:

 

samo kefe?

Ne razumijem?

Bude u ponudi i unutarnje čišćenje ako si to mislio

1 hour ago, MeaCulpa said:

ako su kefe, da li se može samo podno zasebno?

Trebam provjeriti ali ne vidim razlog da ne bi moglo ići samo podno

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, _DEX_ said:

I da nekaj bude sa kefama, kolega odmah ima i poliranje u ponudi. :D :cheer:

dobra dobra :) osiguranje posla :)

 

9 minutes ago, Exfreerider said:

Vjeruj mi griješiš, puno je veća šansa da će ti u ručnoj napraviti "štetu" na laku.

 

živimo u 2018god pa nisu "kefe" od žileta, cijeli svijet prelazi na automatske pronice.

 

 

moguce da je, al nemrem se naterat da gurnem auto u te kefe kakve god bile...

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Exfreerider said:

Vjeruj mi griješiš, puno je veća šansa da će ti u ručnoj napraviti "štetu" na laku.

 

živimo u 2018god pa nisu "kefe" od žileta, cijeli svijet prelazi na automatske pronice.

 

Ako su gumene onda ne grebu provjereno. 

Link to comment
Share on other sites

kefe mi nisu opcija ni u najgoroj noćnoj mori :(

 

1 hour ago, Exfreerider said:

Ajde da bude korisna rasprava rađe mi recite planiram uvesti Unlimited mjesečnu tarifu pranja, koja bi po Vama bila ok cijena za to ako gledamo po nekom srednjem programu od recimo 45kn

 

kod nas? šta god staviš neće ti bit isplativo ja mislim

Link to comment
Share on other sites

Po ljeti u rucnoj praoni perem cca 2 puta tjedno (u rucnoj je to 2x15 kn tjedno). Znaci to bi bilo u automatskoj 90 kn (2x45) tjedno sto bi u prosjeku bilo 360 kn mjesecno.

I da stavis cca 300 kn unlimited opet ce ekipi bit malo greda dat 300 kn u komadu. Probaj sa svakim 4. ili 5. pranjem besplatno. Mozda bi tebi to bila bolja opcija.

Edited by _DEX_
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, riceburner said:

dobra dobra :) osiguranje posla :)

 

 

moguce da je, al nemrem se naterat da gurnem auto u te kefe kakve god bile...

 

ja samo audija gurnem kroz cetke jer trebam lakirati dijelova i polirati sve pa me ne jebe, ali inace smrt za lak po pitanju swirlova i mikroogrebotina...

 

2 hours ago, Exfreerider said:

A šta misliš kakva je kanta i spužva nakon samo 5 auta što se opere ;)

 

ista kao i prije prvog ako se stavlja cista voda nakon svakog pranja i dobro opere "spuzva"... ako vam je stalo do toga, ne bi bilo lose malo educirati ljude o predpranju itd...

 

1 hour ago, GonzoT5 said:

Ako su gumene onda ne grebu provjereno. 

 

u nekom paralelnom svemiru. reci mi kad ispred tebe udje radni kombi ili pickup fino zasran do krova, pa ga procetka, a ti za njim...   a ja jos nisam bio u nijednoj automatskoj praoni sa cetkama a da sam vidio da postoji neki sistem ispiranja cetki, ili jos bitnije, ispiranje auta pod visokim pritiskom prije ulaska u praonu da se skine sva gruba prljavstina.

 

48 minutes ago, _DEX_ said:

Po ljeti u rucnoj praoni perem cca 2 puta tjedno (u rucnoj je to 2x15 kn tjedno). Znaci to bi bilo u automatskoj 90 kn (2x45) tjedno sto bi u prosjeku bilo 360 kn mjesecno.

I da stavis cca 300 kn unlimited opet ce ekipi bit malo greda dat 300 kn u komadu. Probaj sa svakim 4. ili 5. pranjem besplatno. Mozda bi tebi to bila bolja opcija.

 

jednostavno napravis racun/blokic/aplikaciju za mob i onda svako 4-5 pranje dzaba. Ovo sa mjesecnom pretplatom je glupost. A i svaka cast ko svaki tjedan dva puta pere auto. taj ima previse slobodnog vremena :D

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Exfreerider said:

Ajde da bude korisna rasprava rađe mi recite planiram uvesti Unlimited mjesečnu tarifu pranja, koja bi po Vama bila ok cijena za to ako gledamo po nekom srednjem programu od recimo 45kn

 

Pohvalna inicijativa i napokon dobra lokacija al četke.. prepostavljam da mnogi ovdje na forumu nikad ne idu na cetke, ukljucujuci mene.

 

A za neke ovak od A do B usere, takvi ionako ne odrzavaju auto dovoljno da bi im se isplatilo tak nesto. Tak da IMO preskoci i sibaj. I jasno nadaj se da ce ti ici, kad ovom prije vec nije u istom prostoru.

Link to comment
Share on other sites

To Gabre. 

Sve gumene četke na kojima perem imaju predpranje visokim tlakom. 

Novolakiranoga Volva sam 5 godina prao isključivo na gumenim četkama bez ikakvih vidljivih oštećenja. 

Sad imam novi A4 i prat cu ga isto tako. 

Kada vidim u ručnim auto praonama sta se sve nalazi u kanti i kad vidim da mu spuzva padne na pod dođe mi da se zrigam. 

Čast iznimkama. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, GonzoT5 said:

To Gabre. 

Sve gumene četke na kojima perem imaju predpranje visokim tlakom. 

Novolakiranoga Volva sam 5 godina prao isključivo na gumenim četkama bez ikakvih vidljivih oštećenja. 

Sad imam novi A4 i prat cu ga isto tako. 

Kada vidim u ručnim auto praonama sta se sve nalazi u kanti i kad vidim da mu spuzva padne na pod dođe mi da se zrigam. 

Čast iznimkama. 

 

to sto ti ne vidis ne znaci da ti auto nije pun swirlova a je 1000000%   nece cetka/guma oderati lak ili ogrebati do lima, to je valjda svima jasno. Ali ce stvoriti hrpu swirlova pa sve da su cetke od zecje dlake

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Gabre said:

 

to sto ti ne vidis ne znaci da ti auto nije pun swirlova a je 1000000%   nece cetka/guma oderati lak ili ogrebati do lima, to je valjda svima jasno. Ali ce stvoriti hrpu swirlova pa sve da su cetke od zecje dlake

Inače kod ovih sta peru na ruke nema swirlova? 

 

Gabre, pojedi snickers. :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, _DEX_ said:

Moram to otic probat. Samo steta kaj mi je tako daleko.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 

 

NE OPERU 

jedino kaj se isplati ako je auto samo prasnjav da ga splahne i to je opet 40 kn previse 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, GonzoT5 said:

To Gabre. 

Sve gumene četke na kojima perem imaju predpranje visokim tlakom. 

Novolakiranoga Volva sam 5 godina prao isključivo na gumenim četkama bez ikakvih vidljivih oštećenja. 

Sad imam novi A4 i prat cu ga isto tako. 

Kada vidim u ručnim auto praonama sta se sve nalazi u kanti i kad vidim da mu spuzva padne na pod dođe mi da se zrigam. 

Čast iznimkama. 

Jbg, taj dio neki ne razumiju.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...