Jump to content

Lakiranje i lakireri u HR - zajednička tema, iskustva, savjeti, radovi


Luky

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Znam sa početka priče, ali nakon skupljanja informacija, čini mi se kao najbolji izbor. I po svemu izgleda da je ono tvoje bila rijetka iznimka, a sad dalje ćemo vidjeti. :)

 

Radi se pola auta - hauba, lijevi blatobran, vrata, zadnji blatobran, gepek, zadnji branik, sve šta je pogrebano ključem...

 

Uz razgovor je zaključeno da netreba lakirat ostatak auta (di ima par udubljenje od naslanjanja vrata - to ću riješiti izvlačenjem), tako da nebi smjelo bit razlike u boji.

 

 

Edit: ja sam bio sam tam na početku s vama, di su ti valjda montirali to sve, gore kod Hrustića nisam nikad bio. Vi ste dvaput išli, a ja sam bio samo jednom... :)

Edited by Renda
Link to comment
Share on other sites

Radi se pola auta - hauba, lijevi blatobran, vrata, zadnji blatobran, gepek, zadnji branik, sve šta je pogrebano ključem...

 

Uz razgovor je zaključeno da netreba lakirat ostatak auta (di ima par udubljenje od naslanjanja vrata - to ću riješiti izvlačenjem), tako da nebi smjelo bit razlike u boji.

 

Koliko novaca ste se dogovorili ako se smije znat?

Taman trebam i ja tako nešto, prednju haubu, zadnju desnu polustranicu, gepek itd.

Link to comment
Share on other sites

Mene su izdrkali, dali su mi malo sati skroz.. Za 10 elemenata dali su oko 3000 kn pot materijala i ukupno 25 sati mislim.. u subotu ću vidit račun..

 

Ja moram nadoplatit još Hrustiću :D

 

i kako je proslo na kraju, jesi zadovoljan, koliko je ispao racun na kraju, ili si reklamirao pa je auto ponovno na lakiranju :P

Link to comment
Share on other sites

Ako se auto farba na kasko, i ako se lakira kod lakilera koji ima ugovor s osiguravajucim drustvom moze zvati ponovnu procjenu i ukazati na dodatne troskove. Tako je meni receno u ovlastenom i u jednoj firmi koja lakira aute...

Link to comment
Share on other sites

Ako se auto farba na kasko, i ako se lakira kod lakilera koji ima ugovor s osiguravajucim drustvom moze zvati ponovnu procjenu i ukazati na dodatne troskove. Tako je meni receno u ovlastenom i u jednoj firmi koja lakira aute...

 

I to je 100% točno.

Link to comment
Share on other sites

  • Branx pinned this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...