Jump to content

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
Luky

Lakiranje i lakireri u HR - zajednička tema, iskustva, savjeti, radovi

Recommended Posts

2 minutes ago, biciklist said:

Ok emoji1787.png

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

kazes drama je ako daju npr 2 vrata za lakirat, to se na zahtjev stranke ispolira koliko ide ako nije nikakva drama od ogrebotine i lakira se hauba i branik koji su vise osteceni?

Lupam sad napamet primjere.

Ja odradim posao, stranka prezadovoljna a osiguranju racun jednak

Mario dosta pise a ne pita osnove.
Za xmenov auto je vlasnik leasing koji izda narudzbenicu i racuni glase na leasing. Moze dobiti racun kada god se sjeti, a i on to, nadam se, zna. Neko povjerenje valjda...

Naravno, nit mislim da me treba zanimati racun ili cifra jer ako sam ga dofurao u servis na popravak i osiguranje me ne zajebava oko nicega, meni je samo u interesu da se to sto prije i sto bolje sredi. Moje pitanje je islo jer vidim da svi znaju te cifre a ja nikad nisam nis takvoga vidio, pa sam zato i pitao.

Slazem se s tobom u vezi popravka jednog a pisanja drugog, ima svakakvih ljudi i logicnije mi je da ti iz pozicije zaposlenika radis po ps-u jer tebi ni iz dzepa, ni u dzep. A nek se netko zainati pa za godinu dana navali, onda je frka iako si mu napravio uslugu kao sto kolega pise.

To se u servisu prave mutavi da naplate novu felgu, trebali su ti izac u susret a ne nabit trosak svjesno, bar ja tako radim.

S tim da ti to nisi mora platit... Nego si im moga rec da ti vrate staru felgu a nek naplate novu pa ti daju neku kompenzaciju u iznosu 70% vrijednosti felge, ili barem tu negdi da oce...

Skrenuli smo s teme fiktivnog izdavanja robe. Ali i ovo sto navodis s lakiranjem vrata ne bih napravio.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk