Jump to content

Eibach opruge


Recommended Posts

  • 3 months later...

pošto nisam našel neki drugi topic zanima me sljedeće...čitam po forumima da V-ice GTI i sl ne padnu baš dosta sa eibach sportlineom...e sad jel to istina ili ljudi pretjeruju?

nisam pametan kaj da gledam,ne bi htio da padne 1-2cm a opet mi se čini da je -50 na serijala amortizere previše pa da ne ode sve u pm 

 

 

Link to comment
Share on other sites

To i mene muci. Ex mi je ponudio Eibach -3 cm i to mi nece bit dovoljno, H&R su navodno pretvrde, pa cu vjerojatno stavit Vogtland -4 cm. Kolko citam, ok su opruge.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Meni su se do sad na svim autima Eibach ProKit pokazale najboljim kompromisom na serijske amortizere.
Padnu malko vise od deklariranih 3cm (bar je tako meni na zadnja 4 auta) ali je kvaliteta vožnje poboljšana a ništa ne nabija.

H&R je oprosti boze po tvrdoci (imao na Hondi, na E34), a pogotovo Octavija koja je i ovako 'tvrd' auto... Eibach Sportline je bliže H&Ru po tvrdoći ali ipak nije toliko ekstremno.. za daily auto@matija0311, ProKit... pozalit ces inace cini mi se :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Branx said:

@_DEX_ Imao ja na Hondi 6th gen coupe. Nisu bile lose, auto mi je bas jako pao, tipa 5cm, čak malo previše za moj ukus... bile su udobnije od H&R ali je Eibach svejedno finije sve odrađivao...

 

Kolko su spustale po specifikacijama?

Ove za Yarisa su po specifikacijama -35 mm. Ak padne 50mm do jaja! :D

Samo da nije manje od 35 mm. Cijena ovih opruga je super, pa da vidim ako je netko imao. Yaris je ionako tvrđi pogotovo sad na 195/45/16.

Link to comment
Share on other sites

Meni je Eibach pro-kit bio na svim autima unazad 10g (rs13, s14, is220d x2, fabia, e91..) i ovo je prvi na kojem nemam jer evo prvi put da ne želim da mi već tvornički spušten auto bude niži a navodno je eibach udobniji od m-sport paketa i niži.

A na svim ovima prije je auto na eibach pro-kit preporod za voziti!

Možda jednom i na e39 stavim ali prije će bit da ne nego li da da.

Link to comment
Share on other sites

 
Kolko su spustale po specifikacijama?
Ove za Yarisa su po specifikacijama -35 mm. Ak padne 50mm do jaja!
Samo da nije manje od 35 mm. Cijena ovih opruga je super, pa da vidim ako je netko imao. Yaris je ionako tvrđi pogotovo sad na 195/45/16.


Mislim da su bile po specki -40, a pao auto cca 55mm
Link to comment
Share on other sites

Dex kolko su Vogtland jeftinije od Eibacha?

 

300 kn.

Najbitniji je razlog kolko ce auto past. -30 mm su Eibach sportline, a -35 mm su Vogtland. Ako nenpadne tih 3 cm onda necu biti zadovoljan jer otraga imam dosta lufta blatobran-guma. 35 mi je taman kolko bi mi trebalo.

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...