Jump to content

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Recommended Posts

4 hours ago, tcode said:

Ne piše on, nego se za rekorde (nacionalni i sezonski) bilježe ukupna vremena sa reakcijom, dakle TT.

Hvala 👍

4 hours ago, fire said:

To je samo ova sezona. Konopekov audi ove godine vozio 8.4s

To znam,Leci se konačno sastavio sa autom.

Nije mi samo bilo jasno na što si se referirao 😊.

15 minutes ago, Ammut said:

Hvala 👍

To znam,Leci se konačno sastavio sa autom.

Nije mi samo bilo jasno na što si se referirao 😊.

Na drugi auto, 5 cilindra, liberty i ostalo sto vole trkaci. Dva su dosta slicna, oba brza :)

Edited by fire

Vidio sam i to "čudo", ide fino ali mi se čini kao da se vozač još uvježbava. Da ima potencijala i rezerve za još bolji rezultat.

BTW u Kiskun-u se fino zagužvalo u klasi 7 💪

4 minutes ago, Ammut said:

Vidio sam i to "čudo", ide fino ali mi se čini kao da se vozač još uvježbava. Da ima potencijala i rezerve za još bolji rezultat.

BTW u Kiskun-u se fino zagužvalo u klasi 7 💪

Audi je tek na low boost(ovo u madi je 1.8bara, znaci nista). Dok vozac ulovi auto, lako se digne na neki posten tlak.

da u madi vozio audi tt, 7.5s i 301km/h s 3.0 motorom.

I brdo proslo dobro.

Prvi generalno je Dejan Dimitrijevic. Ove godine se puno radilo na autu(ovjes, kocnice, aerodinamika...) i digli snagu. Npr banirani kimi slozio turbo.

Ovako to izgleda na mapiranju.

Iako sam u tim trenucima citoa na forumu da mi je banka sve uzela i to. Nije mi bas jasno jel to netko laze(sto se protivi pravilima) ili nesto trece.

Nakon buzeta morao denisu popraviti mapu jer je bila katastrofa. Auto radio samo iznad 5500rpm donekle. Uglavnom na 4000rpm je razlika oko 160Nm nakon popravka mape i pravog remapa.

U prva 10, mapirao 3 komada. Dosta po klasam prvih. Nekih 20 brdasa sveukupno. Sljedeca godina ce biti jos zanimljivija.

• Like 2

1 hour ago, tigar_87 said:

Ako sam dobro pohvatao, Nišević je od tebe otišao Hicu, pa se vratio natrag kod tebe? Ili?

Da, vidio je kako mu auto poslije radi. Katastrofa. Ako das vise od 7% gasa do 5500rpm se ugasi. Trokira u 80% podrucja. Na izlazima iz sikane morao stiskati kuplung da ubrza(jer mu trokirao).

• Sad 1

34 minutes ago, _DEX_ said:

Muha, gdje je stao RS6? To je projekat koji mene zanima.

Vozi, ali za sada ne dovoljno brzo. Uskoro ce biti brzi.

• Like 3

29 minutes ago, zivac said:

Stoji kod mene u garazi emoji23.png

Zavrsena konverzija na manualca? Taj auto je steta imati na onoj automatici. 

Zavrsena konverzija na manualca? Taj auto je steta imati na onoj automatici. 

U 8 mjesecu sve poslozeno (motor, salt getriba, pogon, ovjes) auto vozi, sada je na redu turbo konverzija
  • Like 4

mene samo ubije, zašto svi ti ljudi koji u onoj prekrasnoj radioni ostanu posrani i jadni, ništa javno ne napišu, nego šute i žive dalje s tim

16 hours ago, MeaCulpa said:

mene samo ubije, zašto svi ti ljudi koji u onoj prekrasnoj radioni ostanu posrani i jadni, ništa javno ne napišu, nego šute i žive dalje s tim

neugodnjak ljudima,moderni vidoviti milan ih prejebal. doktor je prijatelju zdravi DPF izbio van jer to je bio KAO problem do auta. nakraju kurcina isto bilo, otiso kod muhe. covjek rjesio za 30 minuta kvar jer ga je trebalo ocitat VCDSom kojim se ocito doktor ne zna sluziti. zalosno sto je greska kvara bila prisutna i prije doktorovog prvog mapiranja vozila i kod drugog di je kakti ustanovio da je DPF problem 

5 hours ago, epicuser said:

neugodnjak ljudima,moderni vidoviti milan ih prejebal. doktor je prijatelju zdravi DPF izbio van jer to je bio KAO problem do auta. nakraju kurcina isto bilo, otiso kod muhe. covjek rjesio za 30 minuta kvar jer ga je trebalo ocitat VCDSom kojim se ocito doktor ne zna sluziti. zalosno sto je greska kvara bila prisutna i prije doktorovog prvog mapiranja vozila i kod drugog di je kakti ustanovio da je DPF problem 

e pa to je sada jos zanimljivije.. zar ne?

1 hour ago, Ozy said:

e pa to je sada jos zanimljivije.. zar ne?

mozda nekome je. ali on je jedan od tih primjera, skupa skola. ali nije osoba za pljuvanje i to, ne zeli