Jump to content

Reparacija i pjeskarenje kočionih čeljusti


mario328i

Recommended Posts

2 hours ago, mario328i said:

Isprike ako je bila tema ali na mobu mi je kriminal snać se... :)

 

gdje to odraditi kako treba,ima neka firma u NZ kazu ali nemam kontakta..

 

tnx

 

 

ispjeskarimo kod kikija, ostalo ti ja slozim. trebat cu i ja par celjusti ispjeskariti

 

zovi darka, on je negdje nosio na heinzlovu, oko 150kn po celjusti pjeskarenje, bojanje+gumice

Edited by Tomica93
Link to comment
Share on other sites

Stero me u K kiki kad sam ga pitao za to :) nema pijeska nema nis... Izađe iz onog stroja ko snješko :)

zvao Darka,on je nosio u Novi Zagreb, firma Angor,zadovoljan je jako i cijenom i poslom.. 

Kontaktirao sam kolegu iz posta gore pa cemo vidjeti kroz koji dan. U svakom slucaju moram to odraditi jer izgledaju kao da su na dnu oceana bile :)

 

http://angor-servisi.hr/reparacija-popravak/reparacija-kocionih-klijesta

Edited by mario328i
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Vrlo vjerojatno su ti otišli ili se raspali federi na čeljustima koji vraćaju ručnu...ja sam prošli tjedan reparirao zadnje na Cliu, dobio sve novo uključujući i federe koji su istrunuli...takva reparacija je cca 900kn za obje strane i u Angoru i u IsoBasisu (pjeskarenje, farbanje u boju koju hoćeš, pečenje, nove gumice, federi...)

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, maredo said:

Vrlo vjerojatno su ti otišli ili se raspali federi na čeljustima koji vraćaju ručnu...ja sam prošli tjedan reparirao zadnje na Cliu, dobio sve novo uključujući i federe koji su istrunuli...takva reparacija je cca 900kn za obje strane i u Angoru i u IsoBasisu (pjeskarenje, farbanje u boju koju hoćeš, pečenje, nove gumice, federi...)

Baas bi volio vidjet te federe koji su se "raspali". Jesi ih ti vidio?

Link to comment
Share on other sites

ja sam svoje dao u Iso bassis prošle godine, sa plastifikacijom, sve 4 ispalo me oko 1900kn, tako nešto. Evo, prošlo nešto više od godinu i pol dana, sve radi, plastifikat se drži
To su oni iz Dubrave negdje? Trebat ce i meni uskoro

Poslano sa mog MI 8 SE koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
On 25. 11. 2018. at 21:04, tolt said:

http://angor-servisi.hr/

 

ovi rade isto jebeno, rade za sve auto kuce i td


Jel mogu oni napraviti neznam jel reparacija ili sanacija desne čeljusti od starog RS6 ?  Mislim da mi desna čeljust šteka u jednom dijelu i pločice mi ostavljaju po disku jednim dijelom širine oko 5-6 mm crnu fleku (pisinu) ... pločice su nove maltene vožene nekih 2 000 km .... lijeva strana ok, desna pojavila se pisina/crta ... i jel kod njih treba donest čeljust fizički demontiranu ili se doveze auto pa oni sami skinu i rješavaju ?  Zovem ih sad niko se ne javlja .... biće spojili zbog praznika...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...