Jump to content

Dampiranje


Xman

Recommended Posts

Ima par tema na forumu al sve staro..

 

Anyway, dobio sam ponudu od Ronisa za dampiranje prednjih vrata i malo bunker, Dynamat 9 ploca - cca 950 kn s pdv

 

Od forumasa sam dobio ponudu za ground zero, brijem 10 ploca, 550+pdv+ugradnja.

 

Ima tko na forumu da to radi za manje?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ND4SPD said:

Koji Dynamat? Postoji vise vrsta...

 

pise xtreme, ako je to to?

 

4 minutes ago, Rain said:

550kn+pdv sa ugradnjom je super cijena.
Ima posla s time,raskopaj vrata, ocisti lim, polijepi, sastavi + sam trosak materijala

 

 

materijal je 550+pdv pa onda jos ugradnja

Link to comment
Share on other sites

To je to, to je najbolji/najskuplji dynamate...

 

E, sad, koja je razlika izmedju toga i ground zeroa, to ne znam... Meni je auto komplet dampiran sa dynamate extreme...

 

Sad bas googlam, pa gledam, taj ground zero takodjer dolazi u vise varijanti...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Xman said:

Ima par tema na forumu al sve staro..

 

Anyway, dobio sam ponudu od Ronisa za dampiranje prednjih vrata i malo bunker, Dynamat 9 ploca - cca 950 kn s pdv

 

Od forumasa sam dobio ponudu za ground zero, brijem 10 ploca, 550+pdv+ugradnja.

 

Ima tko na forumu da to radi za manje?

jebote mene je samo rola tolko dosla a sve sam radio...to ti je bagatela za tu lovu ja bi racuno i prek hiljade jer je jebacina za taj kurac ljepit,rezat,krojit,mjerit...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stp silver (mislim da se tak zvao), isti k. ko extreme

 

Edit: al djabe ti i najbolji materijal, ak je zakurac postavljen. Krpica sim, krpica tam je po meni bacanje love. Vrata imaju nekoliko "slojeva", kad se to sve pokrije onda je to to

Edited by Kroky
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kroky said:

Stp silver (mislim da se tak zvao), isti k. ko extreme

 

Edit: al djabe ti i najbolji materijal, ak je zakurac postavljen. Krpica sim, krpica tam je po meni bacanje love. Vrata imaju nekoliko "slojeva", kad se to sve pokrije onda je to to

 

kad kazes "krpica sim, krpica tam", mislis da 3m2 nisu dovoljna za prednja vrata?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Xman said:

 

kad kazes "krpica sim, krpica tam", mislis da 3m2 nisu dovoljna za prednja vrata?

 

 

racunaj. ako vrata imaju lim odmah iza tapicirunga, nek je cca 0.75 m2 po povrsini, tapicirung, lim iza tapicirunga, lim na vratima, ispada cca 2.25m2 po vratima. 

koliko kosta uopce 1m2 dynmata?

 

da ga jebes 900 kn sa materijalom i rukama mi se cini prejeftino, pogotovo ako je dynamat extreme materijal, sto znaci dobijes kak sam napisao, krpica sim krpica tam :)

 

ovo je cca 3.33m2

http://www.ronis.hr/damping-set-dynamat-xtreme-bulk-pak-9-samoljepljivih-plocica-460-x-810-mm/DYN10455/product/

Edited by Kroky
Link to comment
Share on other sites

Tocno taj set je napisan u ponudi.
Napisao si tepecirung, nisam ni mislio da bi mi na njega ljepili, znaci racunam da ljepi samo na lim. Ja, ocigledno, ne znam kak se to pravilno radi, znaci ljepi se na to sve ako hoces da je kak spada?

Link to comment
Share on other sites

Tapicirung ti najvise i zvrnda, plastika....

Ajd taj set bi nategnuto bio i dovoljan za prednja vrata (bez gepeka), samo neznam koliki bi to popust trebao bit da dobijes 600kn popusta na materijal i djabe ruke 

Racunica ne stima, kak god da okrenes

Link to comment
Share on other sites

dosta ovisi od auta do auta. Recimo neki fauvei imaju unutarnji lim kompletno pokriven (bez rupa) pa plastika toliko ne zvrnda. Ovisi i o tome kako je tocno zvucnik postavljen, i samim time dali pritisak zraka pri pokretanju zvucnika "lupa" u plastiku vrata

 

Po  meni je 3 kvadrata materijala ohoho dovoljno za dvoja vrata kvalitetnog dampiranja (unutarnji+ vanjski lim+ par krpa po plastikama na kriticnim mjestima)

 

Puno ovisi i o tome sto zelis tocno postici dampiranjem

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...