Jump to content

Servis za autoklimu? Hitno :/


drahic

Recommended Posts

Trebam hitno majstora koji moze pregledat auto i vidjet sta treba zamijeniti na kompresoru klime.  Svaki cas cekam da se rasipa i da stanem na cesti,stoga mi je jako hitno da obavim to ovaj tjedan.

 

Ili neki mehanicat koji bi skinuo,rekao mi podatke ,donesem,zamijeni i to je to. Dosta mi je hitno jer bi trebao u subotu na more.. :/ 

 

 

Klimamobil moze tek sljedeci tjedan,oni u Draganicu mooozda ovaj tjedan,moram zvat tek sutra. Turek ne radi,na GO je. 

 

Molim vas ako ima netko nekoga da mi javi da se dogovorim doci odmah .. 

 

Hvala!

 

edit-otvorio sam novi topic ,da vide ljudi ,pa prebacite ako je bitno ,u postojecu temu.. 

Edited by drahic
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ND4SPD said:

 

Koliko cujem ovi su katastrofa...

 

Ja sam na drugim mjestima cijelo ljeto proveo bez klime u autu, uz beskonačna čekanja, zavlačenja i na kraju ostao bez novaca i bez kompresora. Kada sam došao u Hrastinskog za 1 dan repariran kompresor, za jeftine novce s računom i PDVom i garancijom (za razliku od ostalih koji rade na crno i uzimaju 2-3 puta skuplje).

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Goertosing said:

 

Ja sam na drugim mjestima cijelo ljeto proveo bez klime u autu, uz beskonačna čekanja, zavlačenja i na kraju ostao bez novaca i bez kompresora. Kada sam došao u Hrastinskog za 1 dan repariran kompresor, za jeftine novce s računom i PDVom i garancijom (za razliku od ostalih koji rade na crno i uzimaju 2-3 puta skuplje).

 

Samo kazem kaj sam cuo/procitao, nemam osobnih iskustava...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, _DEX_ said:

Ja sam od svakog cuo samo pohvale za Hrastinskog.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 

 

mmmda jeben majstor, po dogovoru opalim 200km do njega jer je ono majstor pravi najbolji lalala, kad dosao lik ladno nije ni htio pogledati klimu kao mala je rupa bolje napuniti svake godine, uzeo pare za punjenje i ja jasi kuci.. pljuc

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Jerba2 said:

 

Karlo??  O njemu bi se svašta moglo ispričati.

Da,on.

 

Decko koji radi kod njega je ispao i vise nego profesionalan,medutim ono sto sam cuo sta je bio rekao,bolje da ni ne tipkam ovdje,jer ne zelim da najebe radnik nepotrebno.

 

Zamijenio mi je radnik kompresor,sve odradio kako spada,samo sto Karlo... Ma,svasta bi mogao napisati. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, drahic said:

Da,on.

 

Decko koji radi kod njega je ispao i vise nego profesionalan,medutim ono sto sam cuo sta je bio rekao,bolje da ni ne tipkam ovdje,jer ne zelim da najebe radnik nepotrebno.

 

Zamijenio mi je radnik kompresor,sve odradio kako spada,samo sto Karlo... Ma,svasta bi mogao napisati. 

 

Karlo je čudan lik, imaš svoj servis, zarađuješ fino umaš sve kaj ti treba  i onda se moraš kemijati i baviti krađama jer ti nije dosta..

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Za to ne znam,ali cuo sam da mućka dosta. 

 

A kad sam nazvao i spomenuo da sam preko auto foruma dobio broj,samo je komentirao- obozavam vas 'pametne' sa foruma koji mi dodete. Onak,od kud ti pravo da tako nesto izade izade uopce iz tvojih usta?

 

Sva sreca pa je na moru ,i odradio sve njegov radnik. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...