Jump to content

Koji dostavnjak L1 odabrati?


Recommended Posts

Jasno da je trebao, i pokusao je a u tom metežu jbg nije se sjetio ubacit ga u brzinu i pustit kuplung. Kaze da se tak jako pocelo dimit da je vise ljudi zvalo vatrogasce.
U AC su mu rekli da je nova masina 35k, sto mi se čini dosta jeftino.

Bela odlican je, meni bi isto Caddy bio prvi izbor da trebam dostavnjaka.

Link to comment
Share on other sites

Evo, uzeo u Rijeci u Porscheu Caddya.

 

IMG_3200_zps3ywq5dgg.jpg

IMG_3199_zpsjkdrf8lo.jpg

IMG_3198_zpsafiscq0w.jpg

 

zatim kupio 18" felge od novog passata

IMG_3467_zpsz42hbaby.jpg

 

pa to sad izgleda ovako

 

IMG_3508_zps0ob5kein.jpg

IMG_3506_zps1jhbgdem.jpg

 

Kupio i multifunkcijski volan kožni od Golfa 7, no Tihi se spojio na komp i veli da je baza Golf 6.

Na putu su Xenon LED svjetla. Razmišljam da ugradim branike od Caddy Alltracka.

Dal ima smisla stavljati original navigaciju ili je bolje ugraditi ove što nude na njuškalu? Razlika u cijeni je skoro x4.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nikako ne original, to sluzi samo da bi mogao reci da ima oem navi Android neki uzmi, ne bas najjeftiniji al za tipa 200-300eur uzmes radio koji je u svakom pogledu neusporedivo bolji od oem, od slike, zvuka, gps prijemnika, brzine rada... Uopce ne spominjem prednosti radia koji je stalno povezan na net i imas recimo google navi pokrenutu, live update policije preko waze itd

Link to comment
Share on other sites

 
razmisljao sam samo logicno, a dal je ostvarivo ne znam


Ne moze se ugasit kad ima konverter. To je normalno stajanje na semaforu u D ili R dok drzis kocnicu i dodavanjem gasa rastu okretaji, nije kao na manulu da s istim gasom i otpustanjem kuplunga stvaras opterecenje i samim time smanjujes okretaje


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BM0021 said:

Nikako ne original, to sluzi samo da bi mogao reci da ima oem navi emoji14.png Android neki uzmi, ne bas najjeftiniji al za tipa 200-300eur uzmes radio koji je u svakom pogledu neusporedivo bolji od oem, od slike, zvuka, gps prijemnika, brzine rada... Uopce ne spominjem prednosti radia koji je stalno povezan na net i imas recimo google navi pokrenutu, live update policije preko waze itd

 

To sve stoji, ali reci da je zvuk kineza, pogotovo u tom rangu bolji od originala je ono, Slava Raskaj. :) 

I izgled tih kineza, za nekog tko zeli oem look, nije bas prigodan, i dalje su jeftina plastika. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, BM0021 said:

Ovisi koji, zadnji koji sam imao je bolji zvuk od rns definitivno. A izgled imas kakav hoces id 100% kopije originala do 9" bez ijedne fizicke tipke

 

Daj mi molim te linkaj tu kopiju rns510 originala, a da nema one tipicne kineske tipke sa arial bold fontom. Nije mi dobro kad to vidim, jos sa ona dva ulaza za sd kartice, kata strofa. :D  

Meni su izgled i zvuk na prvom mjestu pa patim na to, ali nekome kome je radio na zadnjem mjestu, a fora mu je vrtit jutub bez tipki na volanu, kinez je pun pogodak. :) 

Link to comment
Share on other sites

Da, bila bi prava steta upropastiti taj vrh dizajna interijera u golfu ili caddyu fontom na tipkama radia :D kakve tipke na volanu? Ne da rade nego programiras sta rade ako ti se ne sviđa serijska funkcija.
No nebitno, ne prodajem ih niti znam ikoga tko ih prodaje, tak me zaboli kakav radio tko kupi za golfa :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, GoranE46 said:

 


S cim god mozes zacepit rupu. Krpa, dlan nesto.. ovisi kako koji auto. Mala sansa da ce netko se sjetit toga, ali netko mozda spasi motor


Gesendet von iPhone mit Tapatalk

 

U teoriji da, ali u praksi moras biti ili hrabar ili lud da ides gurati dlan ili bilo sta drugo u usisni trakt dizelasa koji se prevrtava na 6k obrtaja. 

Valjda ti je jasno koliko snazno motor vuce zrak u motor.?

Hvala bogu nisam imao takvo iskustvao nikada ali zbilja nebih znao sta uciniti u takvoj situaciji.  

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...