Jump to content

Koji dostavnjak L1 odabrati?


Recommended Posts

  • 1 month later...

Update glede ovog Dobloa.. ukupna steta s rukama je oko 60k kn.

 

U isto vrijeme se u AC-u pojavio jos jedan kojem se isto dogodilo, nakon ponesto navlacenja, Fiat je priznao gresku i nisu nista naplatili popravak. Taj je imao 70ak tisuca km.

Link to comment
Share on other sites

Caddy nema konkurenciju, je skuplji u startu, ali je žilav i robustan, izdržaljiv i pristupačan za održavanje, dijelova ima gdi god očeš, i na kraju kad ima 400 000 km ako ga tak duugo voziš opet ga prodaš za cca 4 000 eur ....ja imam dva maxija, 2009  1,9 tdi 105 ks mislim , sad ima 265 000 km ...2014 1.6 tdi 102 ks sa 60 000 km ... i danas sam regao trećeg 2017  2,0 tdi kod Zubaka uzeo prekjučer... klima, radijo, leptir vrata, el. ogledala grijana, i to je to, drugo mi ne treba.
 
 
Jel' stanu dvije euro palete u maxija?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Iskreno ne znam, nisam nikad tovario nešto na palete ni u jednog od njih, jer za to imam kombije, kedije koristimo za ''rasutu'' trgovačku robu ....pod tvrdnjom da nema konkurenciju, mislio sam na kvalitetu izrade naspram konkurencije,  materijali, održavanje, vrijednost kasnije kao rabljenog itd itd ... ipak je to vw, što još da volvo radi takva laka dostavna vozila N1 .... a maxi mi je prioritet jer jednostavno stane puno više robe u njega nego u običnoga.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
25 minutes ago, riceburner said:

 

stanes ti u te profilirane klupice? :bleh::bleh::x

U originalnim VW sicevima taman mi je sredina čela dodirivala plastiku pretinca za odlaganje iznad glave, a sad mi glava uopće, čak ni kosa, ne dodirne tu plastiku/pretinac. U originalnim sicevima na suvozačko mjesto nit nisam mogao sjesti, a sad mogu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cajo said:

U originalnim VW sicevima taman mi je sredina čela dodirivala plastiku pretinca za odlaganje iznad glave, a sad mi glava uopće, čak ni kosa, ne dodirne tu plastiku/pretinac. U originalnim sicevima na suvozačko mjesto nit nisam mogao sjesti, a sad mogu.

 

fino, dodi nekaj kupit kod mene da vidim to uzivo :P

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, riceburner said:

 

fino, dodi nekaj kupit kod mene da vidim to uzivo :P

Kad bu gotovo. 9_9 Imam još dosta toga za montažu. xD Tihi će biti oduševljen :P

Prije:

IMG_4168_zpstvzkw7al.jpg

 

Poslije:

IMG_4203_zpsbntghzhc.jpg

 

Ugrađen i retrovizor od passata jer uopće nije imao nikakav retrovizor.

Slike nakon ugradnje sportskih :bleh: tepiha:

 

IMG_4205_zpsscpmb4e2.jpg

 

IMG_4204_zpseliigqa2.jpg

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Xman said:

sicevi su drkaona. Al daj jos promjeni volan u onaj od 7R/gti/gtd, to je 3500-4000 s airbagom a izgledat ce bomba

kupio sam MF kožni volan s tipkama i zavojnice s tempomatem. Sad čekam Tihija da to složi sve kak spada, a onda ćemo lako za volan. Rekao mi je da je elektronika od golf VI???! Još treba ugraditi prednje farove led/xenon, navi koja je na putu iz Poljske, šalter za automatsko paljenje svjetala sa senzorom, rikverc kameru - te sve komponente već imam doma. Jedino što čekam još su branici koje bi stavio od caddy alltracka

IMG_3333_zpswjhtqxof.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, eNcode said:

di si naso siceve :D

www.happyparts.de

 

koliko te kostala kamera za rikverc ?

kupio 2. Jedna se ugrađuje na caddy,ali podiznim vratima, a druga je koja se ugrađuje na lampice za osvjetljenje tablica. Mislim da ću na treću varijantu,a to je na treće stop svjetlo

 

 

 

Edited by Cajo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...