Jump to content

Android u automobilima


Recommended Posts

1 minute ago, Swordfish said:

Jesi naručio Android radio? To me ne zanima, kako to zvuči i da li su ti nabili carinu.

 

Narucio sam ga preko Aftermarketa (decki su na Facebooku). Preko njih me ispao cca 200 kn, a imam garanciju i nemam zajebancije sa kinezima ako slucajno nesto nece valjat. Kad stigne i ugrade ga mozemo se nac da si probas. ;)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, _DEX_ said:

 

Narucio sam ga preko Aftermarketa (decki su na Facebooku). Preko njih me ispao cca 200 kn, a imam garanciju i nemam zajebancije sa kinezima ako slucajno nesto nece valjat. Kad stigne i ugrade ga mozemo se nac da si probas. ;)

 

MIsliš 2000 kn?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bio na ugradnji. Odlican je radio. Brzo se digne (stopat cu jedan dan). Brz je, nema stekanja (2Gb RAM model), ja sam prezadovoljan.

Moram se jos poigrati sa zvukom, ali daaaleko bolje od serijala radija u Pugu.

Po danu cu bolje poslikat.

Ovo kaj sam vrtio spotove to je sa Youtube-a.

 

d9de08851b1dbab75c83208558b1002e.jpgca7f52d24b64f52212694e0c01ff13f3.jpg6023b580a40dcb524a87860e40e08ba5.jpgcb366bcc7326cba156b7ec8a06e3d400.jpga6158f29fd48291548e7d90245c04a8f.jpg

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, _DEX_ said:

@Kegalj, kljuc od stana, haustora, ureda i auta. Nista strasno. Provjesci su od Koncar elektricnih vozila i transformator u staklu. Samo na slici izgledaju veliko, kao i moj trbuh :D

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 

 

 

ovo si nabavi... mozes brzo odspojiti/spojiti kljuceve... 

http://www.ebay.ca/itm/Keychain-Outdoor-Detachable-Waist-Clip-Quick-Release-Portable-Handy-Convenient/253231244509?hash=item3af5c224dd:g:rBwAAOSwk1hZ9Pg6

 

https://www.ebay.ca/itm/3PCS-Detachable-Pull-Apart-Quick-Release-Keychain-Key-Rings-Two-Split-Rings-NT/362103489122?hash=item544f0cc262:g:iy8AAOSwZ~lZuhGT

Edited by dcrnic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kako ti ne treba.. ja bi poludio da mi svi ti kljucevi vise dok vozim... od zveckannja... do udaranja po konzoli po zavojima, na kocenju i saltanju... 
Ja isto. Kljuc od auta mi ima samo jedan platneni privjesak, svi ostali kljucevi su posebno na drugom privjesku.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Xman said:
1 hour ago, dcrnic said:
kako ti ne treba.. ja bi poludio da mi svi ti kljucevi vise dok vozim... od zveckannja... do udaranja po konzoli po zavojima, na kocenju i saltanju... emoji23.png

Ja isto. Kljuc od auta mi ima samo jedan platneni privjesak, svi ostali kljucevi su posebno na drugom privjesku.

 

zato je meni ovo super stvar... kad hocu imam ih sve zajedno... kad hocu odvojim... od jednog auta, drugoga i kuce... imam tri konektora... 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, _DEX_ said:

Radit ce kad dode jos modul. Ovisno o marki, na nekima radi bez modula plug'n'play.

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

 

 

 

Ja vec treci put narucena u ronis za kabel jer prvi put smo mi narucili iso, poslali fakra kabel. Onda je ronis narucio iso, ali moj ima ocito noviji. Onda su narucili noviji, pa su im poslali opet krivi. I sad cekam opet da stigne pravi kabel za komande na volanu xD Vec sam se toliko navikla drkat po radiju da kad i dodje, nece mi ni trebat haha

Link to comment
Share on other sites

Ja vec treci put narucena u ronis za kabel jer prvi put smo mi narucili iso, poslali fakra kabel. Onda je ronis narucio iso, ali moj ima ocito noviji. Onda su narucili noviji, pa su im poslali opet krivi. I sad cekam opet da stigne pravi kabel za komande na volanu  Vec sam se toliko navikla drkat po radiju da kad i dodje, nece mi ni trebat haha
Realno, ni meni ne trebaju komande na volanu, ali ako ih ima nek rade.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Ma samo se zahebavam... 
 
Moj je pioneer appradio / nije android - pa saljem sliku sa moba (androida) na njega...  
Ja nemam potrebe za mirror kad je sam aparat android. Jednostavno ne vidim svrhu za tim. Kod tebe da.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, _DEX_ said:

Ja nemam potrebe za mirror kad je sam aparat android. Jednostavno ne vidim svrhu za tim. Kod tebe da.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
 

 

ma znam... samo kazem kako je kod mene...  ja sam nasao jedan super uredaj 10" bas za imprezu, ali mi se ne daje $600 za njega... kad ovo sto imam super radi kak je... 

Link to comment
Share on other sites

  • ND4SPD featured and unfeatured this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...