Jump to content

Android u automobilima


Recommended Posts

5 minutes ago, Gabre said:

Krivi naziv za temu ako cemo gledati kako treba,

 

Android Auto je jedna stvar a kompletni uredjaji koji rade na Android softwareu su drugo....

 

https://www.android.com/auto/

 

 

 

Evo reci kako da preimenujem, pa cemo tako staviti...

16 minutes ago, _DEX_ said:

Ajde povuci iz moje garaze postove o android radiu (osim onih gdje su slike iz 207). Hvala emoji6.png

 

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

 

 

 

 

Ostavio sam jedan post gdje se vidi radio i auto, nadam se da je OK...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Android u Automobilima  :D

 

Android Auto je zapravo aplikacija na mobitelu, a tvoj headunit ako ju podrzava onda prikazuje tu aplikaciju na ekranu od auta. Mora biti mob spojen kablom.

 

Android Headuniti, baza je android, to su prakticki ko tableti, sa svojim launcherom, aplikacijama, itd itd. Puno sire upotrebe i mogucnosti. gledanje youtubea, filmova, kao da imas mob u autu.

 

Cisto da ekipa razlikuje dva pojma.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • ND4SPD featured and unfeatured this topic
44 minutes ago, Gabre said:

Android u Automobilima  :D

 

Android Auto je zapravo aplikacija na mobitelu, a tvoj headunit ako ju podrzava onda prikazuje tu aplikaciju na ekranu od auta. Mora biti mob spojen kablom.

 

Android Headuniti, baza je android, to su prakticki ko tableti, sa svojim launcherom, aplikacijama, itd itd. Puno sire upotrebe i mogucnosti. gledanje youtubea, filmova, kao da imas mob u autu.

 

Cisto da ekipa razlikuje dva pojma.

 

 

 

Evo, ispunio sam ti zelju, promijenjeno iz android radio u android u automobilima xD

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

nije to nesto korisno ako ces koristiti na mobitelu.

 

no meni je super jer imam 8" ekran u autu, pa ide i zvuk na zvucnike, pozivi, cita ti poruke, itd.. slusas muziku preko toga, recimo tunein radi i ja onda recimo Antenu Zagreb pustim,

ili mozes preko Plex-a isto streamati muziku u auto, a muzika ti doma na kompu cijela kolekcija.

Link to comment
Share on other sites

ma koristim telefon u autu kao multimediju, samo tražim neku car friendly app koja će mi ukomponirati sve aplikacije

skinuo sam sad taj auto i već se zajebavam pola sata kako maknuti player iz google music u neutron

mislim da će ići u smeće

Link to comment
Share on other sites

Odgovorili su mi ovi, još im neki detalji trebaju za točan izračun ali android + kamera + ugradnja oko 5500kn. Ako je to s računom (drugačije ne pristajem) cijena je bomba!! Da si sam naručim više bi me samo uređaj ispao a di je još ugradnja kamere za šta pol auta treba raskupusat...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Joe said:

@_DEX_ Je li znas koliko bi te izasao OEM izgled.... Za 2000kn je stvarno nista, s obzirom sto sve dobijes... 

 

Je li ima ovaj tvoj dodatak za rikverc kameru?!?!?

 

S obzirom na zainteresiranost, mozda sloziti neki GB :D...

 

Naravno da ima. Prednja i zadnja. 250 kn je kamera.

 

Za 207 OEM izgled je nekih 2950 kn. (kad ce jednom biti viska para mozda si to stavim, pa ovog prodam)

 

peugeot-207-cc-sw-android-wifi-3g-car-ra

 

 

 

5 minutes ago, BM0021 said:

Odgovorili su mi ovi, još im neki detalji trebaju za točan izračun ali android + kamera + ugradnja oko 5500kn. Ako je to s računom (drugačije ne pristajem) cijena je bomba!! Da si sam naručim više bi me samo uređaj ispao a di je još ugradnja kamere za šta pol auta treba raskupusat...

 

Naravno da dobijes racun.

Edited by _DEX_
Link to comment
Share on other sites

ima tko tu rikverc kameru spojenu na android? 

 

svaka prebacuje automatski sliku kad se prebaci u rikverc (ako se napajanje kamere spoji na rikverc svjetlo) ili mora imati još neku žicu koja se spaja na radio za signal da je u rikvercu? 

 

jel bi ovo bilo dobro? da se uz ovaj kabel za video signal ova žica spoji isto na 12v od rikverc svjetla i naprijed na uređaj na žicu "reverse control cable" ?

 

https://www.ebay.co.uk/itm/170-Car-Rear-View-Reversing-Camera-CCD-for-BMW-E39-E46-1-3-5-Series-E60-E82-E90/152701984819?hash=item238dbf6033:g:thQAAOSwZ~lZt8QK

 

s-l1600.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj jesi li uz radio dobio neku kutijicu :D Meni su na CC bile užasne smetnje na kameri zbog pulsirajućeg napona na lampe i to smo uz 100 ferita i sranja nekak rješili da kolko tolko radi i onda mjesecima kasnije skužim da je uz radio došla kutijica koja to eliminira ko odrezano xD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

Taman tražim topic
Šta mislite o ovim jeftinim Mirrorlink uređajima? Dvosmjerno komunikacija s androidom i ok ekran a za nikakve pare. Mobitel je ionako uvijek u autu kad i ja.

Topbox 2 Din Car Radio 2din Multimedia Player 7" HD Autoradio USB AUX Bluetooth FM Auto Stereo Support Android Mirror Link Audio
https://s.click.aliexpress.com/e/cb3ZONAu

Imaš ih sa 2gb već od 130 iz njemačke

2 Din Car Multimedia Player Music Audio Video Android Car Stereo MP3 MP4 Wi-Fi Bluetooth 7 inch Touch Screen SD USB Slot 1024*60
https://s.click.aliexpress.com/e/b6hSJenm

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rockatansky said:

 

Imaš ih sa 2gb već od 130 iz njemačke

daj link

 

gledao isto prvo ove kaj si ti stavo link, al htio bi nesto sa ugradenom navigacijom.  Za te po 40ak dolara vidim da su na face-u pisali da za te novce nema se sta prigovorit, osim neki specijalac kaj je napisao da mu je odmah osigurac izbacio (sto opet nemora znacit da nije on krivo spojio)

Link to comment
Share on other sites

daj link
 
gledao isto prvo ove kaj si ti stavo link, al htio bi nesto sa ugradenom navigacijom.  Za te po 40ak dolara vidim da su na face-u pisali da za te novce nema se sta prigovorit, osim neki specijalac kaj je napisao da mu je odmah osigurac izbacio (sto opet nemora znacit da nije on krivo spojio)
Stavio gore naknadno. Malo je ružan, ali jebiga
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...