Jump to content

Dyno mjerenje demistifikacija - pojasnjenje rada i mjerenja


Recommended Posts

Svatko ima svoje razloge. Taj decko sad ima novi upgrejdani turbo, a ja sam mu platio svoju zaradu, tako da sam u nuli, a on ima max turbo koji ide na stock granu.

Popusio sam svoju zaradu, ali ako je to cijena mira....neka je. Bude sad netko drugi “tooniraooo” ahahahahahah

Link to comment
Share on other sites

Čovječe kako se pljujete pa to je strašno...
Dali nešto radite ili se samo ovdje vrijeđate...
Svatko svojim radom gradi reputaciju a ovo dječije prepucavanje čiji je veći i jači ono koji vam je K..ac...
Na 3 foruma recimo tu i tamo aktivan i ono svugdje prepucavanje samo si podmećete ovaj ovako radi ja sam bolji ovo ono...
Koliko godina imate i dali uz stavljanje mape tipkate po forumu koji vam je???
Morao sam ....

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, BM0021 said:

Ček, neda mi se uključivati u vaše ratove ali netko se ekšli usudi zavrtiti pogonske kotače na onak 280km/h ili više na nekakvim rolerima? Ili je pogon iskopčan? Ili nije stalni awd ili kaj?

haldex pogon mozes ugasit i bude fwd , cak u vw knjizici pise kako se gasi pogon i prebacuje na 2wd 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pekx said:

Zavrtit cemo moj auto u travnju na svim zivim valjcima u Zagrebu, svima uredno platim i da jednom zauvijek to rijesimo, jel moze?

 

Ja za. Bilo vec dosta auta na vise valjaka i uvijek je cca 10-20% razlika. Kao ovaj primjer sto dao dosada.

Link to comment
Share on other sites

I opet ne bi nikom ništa dokazali čak i da se stvarno odradi takva akcija mjerenja (iskustvo govori da se jako rijetko ostvare takvi dogovori!).
Zašto ne bi ništa bilo dokazano?
Laicima poput mene, a laikom smatram svakog tko u okviru svoje profesije ne provodi mjerenja na vlastitim valjcima ili valjcima u vlasništvu tvrtke/tijela/radionice u kojoj radi baš takav posao, uvijek nakon rezultata mjerenja ostaje sumnja jesu li svi ili neki od operatera odradili mjerenje drugačije nego kad prodaju konjske snage nakon svog tuninga.
Budući da se dosta pisalo o mogućnosti utjecanja operatera na ishod mjerenja sumnja ne bi bila bez temelja.
Ako se već hoće istjerati mak na konac trebalo bi inkognito dati nepoznat automobil u vlasništvu nepoznatog čovjeka bez ikakve najave o svrsi mjerenja.
Nešto kao undercover shoper.

I za kraj disclaimer,
Ne stavljam se u poziciju undercover shopera, ne dam svoj auto za tu namjenu i ne zauzimam nijednu stranu jer ionako nisam tuner niti dio scene ili supkulture.
Na forum sam došao po nekoliko informacija i dobio sam ih čitanjem.
Što god napravim s autom će biti uspoređivano s istim autom prije, a ne s drugim radovima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Evo usporedba 3 "dyno-a" u hr. Isti auto, prodan i naplacen turbo za 420hp, a za pravo stavljen jeftin za 360hp. Uglavnom isti auto na istim postavkama. Ima jos takvih slucajeva, uvijek slicna odstupanja, doda se po 40-50hp.
66b4gw.jpg
2059jio.jpg
29pq1w2.jpg

Eto ko uvijek prvi otvori labrnjicu, a whatsapp grupa radi pa svi za njim samo krenu ajmooooo hahahahhahha koji
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, gmajna said:

Koliko bi imao konja da nije rekao da dolazi od hica?

 

meni je fascinantno kako (pazi logiku)

 

- Auti iz TH performance pokazuju vise konja "lazu", ali nekako nekim cudom uvijek pokazu vise ako ih se "dotunira" u stali... o.O

vise je manje, a manje je vise... ima smisla... xD

 

 

Link to comment
Share on other sites

 
meni je fascinantno kako (pazi logiku)
 
- Auti iz TH performance pokazuju vise konja "lazu", ali nekako nekim cudom uvijek pokazu vise ako ih se "dotunira" u stali... 
vise je manje, a manje je vise... ima smisla... 
 
 
Iliti "stizao sam te dok si mi odlazio" poučak :D
  • Like 3
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Pekx said:

Zavrtit cemo moj auto u travnju na svim zivim valjcima u Zagrebu, svima uredno platim i da jednom zauvijek to rijesimo, jel moze?

 

Procitaj prvi post u ovoj temi :) Biti ce samo zanimljiva usporedba od valjaka do valjaka i to je to :) Cak bi se kladio da niti isti valjci (ako se ne varam u HR postoje bar dva MAHA LPS3000 dyno uredjaja), nece izbaciti identicne brojke :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imaš taj korekcijski faktor u softveru kod svakoga, upiše se prethodni tuner i onda soft napravi korekciju 



E moj nema i ne moze se nista mjenjati i SVE pise na dyno sheetu. Svi podaci.
Zato sam ga i kupio jer je na glasu kao NON FUCKABLE.


Za razliku od ovih na kojima pise registracija i datum, a sve ostalo, poput TLAKA, TEMEPERATURE,VLAZNOSTI I GUSTOCE ZRAKA TE NORME PO KOJOJ SE MJERI...


Je spansko selo.


Jer naravno da im ne odgovara da ljudi vide kako seru, ko golf5 k03 gti sa 295ks ahahahahahhahaha
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ND4SPD said:

 

Procitaj prvi post u ovoj temi :) Biti ce samo zanimljiva usporedba od valjaka do valjaka i to je to :) Cak bi se kladio da niti isti valjci (ako se ne varam u HR postoje bar dva MAHA LPS3000 dyno uredjaja), nece izbaciti identicne brojke :) 

 

Vidjet cemo, polako, interesantno mi je, bar cu imat presjek svega. :) 

2 minutes ago, Hic said:

Jer naravno da im ne odgovara da ljudi vide kako seru, ko golf5 k03 gti sa 295ks ahahahahahhahaha

 

 

 

Dobro kak, to juri jako haha xD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Pekx changed the title to Dyno mjerenje demistifikacija - pojasnjenje rada i mjerenja
  • Pekx locked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...