Jump to content

Dyno mjerenje demistifikacija - pojasnjenje rada i mjerenja


Recommended Posts

4 hours ago, ruscic said:

Pa di si otisa na brodski program? Kakvi propeleri?


 

 

to san potega pitanje jer hic tvrdi da brodski motori nisu u wotu (nisu uvijek, ali budu cesto)  i da za motor nije dobro kočit ga 100% (nešto u tom stilu, ne vataj me za rič, ali dijelom je u pravu ako on slaže motore koji ne mogu to podnijeti iz nekog razloga).

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Hic said:

Ok bumo probali sutra. Moze?

Ti samo reci kako hoces da pumpam. Budi malo i realan, jer SIGURNO kao ni nitko drugi na svijetu, necu mjeriti auto sa 0.2bara u gumama, niti 5 bara. Biraj sve od 1.8-2.8.

Bas me zanima tih 200ks razlike

Ne tvrdim ja da ce biti 200 ks razlike ni nista, nego da auto s nizim tlakom u gumama ce imati na "valjku" manji moment / snagu nego onaj s visim tlakom, jel ce mu nastati gubitci u prijenosu zbog povecanog trenja / otpora kotrljanju koj na kraju zavrse kao toplina u gumi...  Sad kolika je ta razlika, ne znam niti imsm dovoljno iskustva da nagadjam...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hic said:

SAMO JEBENI DEBIL iz ovoga ne moze zakljuciti da velicina kotaca, omjer getribe i diferncijala, napumpanost guma i sve sranja koja se debil moze dosjetiti, NEMAJU BAS NIKAKAKV UTJECAJ na mjerenje snage i momenta, jer, po formuli, sve ovisi o brzini valjaka i momenta na celiji (sto bi neki coban reko: momenta na osovin valjka,).

 

 

 

 

Aj sada sva tri zajedno na pasnjak, i dumajte. Ipak je ovo visa matematika za vas. Posebno studenta pastira i asistenta (blago tim studentima).

 

Over and out.

 

 

nakon šta san ti stavija sve formule ti i dalje tvrdiš ovo? padaš čak na fizici iz osnovne škole, a kamoli srednje... ne znan zašto ne želiš naučit, ego ili?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Lovre said:

Ne tvrdim ja da ce biti 200 ks razlike ni nista, nego da auto s nizim tlakom u gumama ce imati na "valjku" manji moment / snagu nego onaj s visim tlakom, jel ce mu nastati gubitci u prijenosu zbog povecanog trenja / otpora kotrljanju koj na kraju zavrse kao toplina u gumi...  Sad kolika je ta razlika, ne znam niti imsm dovoljno iskustva da nagadjam...

 

lako za tlak, on je tu sporedan (iako ima nešto utjecaja), sama činjenica da se diraju valjci s gumom i prenose gibanje implicira da moraju postojati gubici (tj stupanj iskoristivosti), jer da ne postoji - hic bi izumio prijenos gibanja bez gubitaka.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Hawkeye said:

 

Nemaju previse toga za radit pa jedino znaju srat, a ovo isto si tvrdio u TŠL topicu prije godinu ili dve a kod tebe na istom autu sam imao 3 razlicite konjaze u 6 mjeseci razlike.

Tako da ako nemas neka nova saznanja kako srat po Hicu sa svojim hodocasnicima nemoj baljezgat jedno te isti kurac jer netko ima bolji i noviji dyno od tebe, shvacam ono svako brani svojeg konja ali tebi ko da smeta napredak u tehnologiji.

Vjerujem da su postojali ljudi poput tebe kad su sve napredne stvari izasle u proizvodnju poput ABS, ESP etc. krenuli srat po tome i srozavat nesto novo ali zamisli kakav bi svijet bio danas.

 

Sad cekam napad ostalih branitelja uvijek mi je smijesno citati vase “pametne informacije”

(kako me onaj bmw x5m opomenuo) ali vise nema ni smisla odgovorat zadrtim emoji206.pngemoji206.png

 

Istinaa, nemam sta radit pa znam srat pametnjakovicima na glavu... Ako se vidis u ovome, tvoj problem...

 

Kad naucis fiziku shvatit ces da neki ljudi ovjde brane svog konja i vire im samo nogice iz supka(ja konja nemam), a neki jednostavno zele shvatit logigu iza nekih postova, jel stvari ne drze vodu...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Hic said:

Evo bumo od 1.5 mjerili, da ne bude bas 1.8. Od 1.5 do 3.0, po 0.5bar

1.5
2.0
2.5
3.0

I sto onda? Koliki je to faktor u svemu ovome?
Da li je vazno da je snaga 97, 99, 100, 102ks? I kome?

Kad auto stavim na valjke, ne skidam ga dok ne zavrsim. Kakve veze sa snagom i poslom, tuningom, ima napumpanost gume? Ako je to parametar koji se NE mijenja?

Manite se interneta.

Ja nigdi nisam tvrdia da ce biti neka ogromna razlika, ali mora je biti. 5 KS nekome nesto znaci...  I nije poanta mjerenja u istom danu. Vratit ti se covjek za 10 dana sa drugim gumama na drugom tlaku i sa zatvorenim spurom. Ja sam uvjeren da ce mjerenje biti drugacije, premda motor vjerovatno ima istu snagu.

 

Da se razumimo, ne branim ja metodu mjerenja gubitaka prijenosa i sl. nego pokusavam vodit kvalitetnu raspravu i shvatiti sta sve utjece na rezultat snage na valjku,

3 minutes ago, Hic said:

Ovo uopce koliko vidim nije namjenjeno tebiemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Opusti se, budemo sutra premjerili te tlakove pa da vidimo te silne konjove koji bjeze

A jebat ga, mene je quotao :)  A malo mi fitilj kraci danas :)

Link to comment
Share on other sites





Da, bas reno 5

Vidi se tko tako raslojava ljude.

Meni simbol sporosti i jednostavnosti, a TEBI simbol bogatstva.
Toliko o tome.


Ničim izazvan si spomenuo Reno 5...u posprdnom tonu...svakome normalnom je jasno da si ga time htio diskreditirati i obilježiti.

Ti...ne ja!

Ja nečiju kompetenciju ne mjerim time što vozi i sto slaže...nego koliko zna. Na tvoju nesreću, taj student Ivan zna o onome o čemu piše više od tebe. Ne o tuningu, o tome nije ni riječi napisao.

Ničim se nisam taknuo tebe i tvog posla, samo sam napisao da:

*ovaj topic mu nije naj izbor za argumentiranu raspravu

*ti nisi sugovornik za argumentiranu raspravu

*kad nemaš smislenog odgovora počinješ vrijeđati

Sve što sam napisao njemu tamo i sad ovdje su ČINJENICE i namjerno se nisam htio upletati u tvoju mrežu jer znam kako to na kraju ispadne, da se konverzacija spušta na najniže razine...koje meni kao osobi ne odgovaraju.

Moj i tvoj psiholiški profil su potpuno različiti i način na koji ti komuniciraš s ljudima koji ti ne pašu ja nikad ne koristim.


Pazi sad otkrivenja za tebe, Ivana Pastira, i treceg mudraca sa renolom.
 
Aj sada sva tri zajedno na pasnjak, i dumajte. Ipak je ovo visa matematika za vas. Posebno studenta pastira i asistenta (blago tim studentima).


Sva trojica smo mudriji od tebe i kompetentniji u svom poslu od tebe u tvom poslu. Ja da imam tvoj nivo znanja u svom poslu koliko ti imaš u svom - mislim da bi mi švabo dao otkaz.

Ti si samo bolji trgovac, bolje prodaš priču, znaš se prezentirati kako ti odgovara i sretno ti s time. Ja nisam kao ti da želim Reneu (javno si to napisao tu) da mu se raspe motor i da bi te to usrećilo.

Ja tebi želim puno uspjeha u tom svom biznisu a ako bilošta krene krivo uvijek možeš prodavati antialergijske madrace od memorijske pjene...ili setove noževa...inox posuđe...alate...nadodaj što želiš. Uvijek će tvoj proizvod biti najkvalitetniji, ti ces biti najbolji, ostali će biti čobani/cigani/budale/debili.

LP

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

 
to san potega pitanje jer hic tvrdi da brodski motori nisu u wotu (nisu uvijek, ali budu cesto)  i da za motor nije dobro kočit ga 100% (nešto u tom stilu, ne vataj me za rič, ali dijelom je u pravu ako on slaže motore koji ne mogu to podnijeti iz nekog razloga).
najjakiji si
Zasto ne kocit jako. Vec sam spomenia da Maha po defaultu koristi run od skoro minut. Samo triba imat adekvatno hladjenje. Neki dan san 1.8t sa 400 000 km drza cetri sata na kocnici. Nije stalno bia u full boostu al nije ni vakuma vidia ;)

Poslano sa mog S60 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites



Pa nisam ja kriv kaj je najbolji. Kaj si ga netko drugi ne kupi?


A reno sam spomenuo jer me 4 clana foruma iz splita nazvalo i reklo mi da je to neki redikul sa reno 5 kojeg nemre slozit 10g i da ne ulazi m u rasprave s njim, a i Nero je potvrdio....a on sam rijecima “naviknuo sam na to”....

I zato!!! Kupili su mi sprej za obranu!

Gle kako je jeben!

7247a155926b0f268364bcaf5fa2368b.jpg

Samo ti ne dosizes, rekli bi dalmatinci

A jebat ga, mene je quotao   A malo mi fitilj kraci danas



Ma, formu je miss communication sam po sebi :):):)

Da ti kazem za tih 0.5ks.

Nek odjebe u troskoku. Eto ti poslovne i zivotne politike: sve sto te smeta, odjebi sto dalje od sebe. Ja ne radim jer moram, nego jer zelim.

I zato imam posla da ne stignem vise ove godine odraditi i zaposljavam ljude, a ovi seru po forumu oko necega sto je za njih nedostizno sljedecih 50 zivota, ali srat se mora

Zato sam se ja prestao zivcirat i trolam trolove
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Istinaa, nemam sta radit pa znam srat pametnjakovicima na glavu... Ako se vidis u ovome, tvoj problem...
 
Kad naucis fiziku shvatit ces da neki ljudi ovjde brane svog konja i vire im samo nogice iz supka(ja konja nemam), a neki jednostavno zele shvatit logigu iza nekih postova, jel stvari ne drze vodu...
 
 
 
 

A jebat ga, mene je quotao   A malo mi fitilj kraci danas

9a8e06d31344917d3994b4095e954fac.jpg

Nadi se di si quoatan?

Drugo pod ove koji seru mislim na muhine hodocasnike i muhu kao sto sam i napisao.

Ajmo dalje

Ja se pravim pametanjakovic tako da pisem iz svojeg iskustva bravo.
No da pojasnim iz mojeg iskustva tu na forumu vidim kak se stalno skupi grupica hodocasnika tim muha i on i krenu stalno srat po hicu.
Iz mog iskustva sam bio kod muhe 3 puta i 3 puta razlicite konjaze a na autu nista dirano.
Iz mog iskustva isto tu na forumu je muha srao po ovome istome prije godinu dana i ja mu sad kazem da mu je stara fora.

A ajmo sad o tome di me ti podjebavas sa ne bas orginalnom forom i kako to ima veze sa fizikom. Ne fkt daj mi objasni fizicaru kakve veze fizika ima sa time da netko “brani svoga konja i vire mu nogice iz guzice” mislim iso sam ja na fiziku i ne neznam SVE o ovoj temi ali zato ni ne pisem nista strucno nego odgovaram na isto tako nestrucne odgovore muhinih hodocasnika koje vecinom seru po hicovom ponasanju i jedno te istim stvarima iznova.

A to sto ti imas kratak fitilj me drito boli kurac jer ja ne diram tebe niti sam te spomenuo niti doveo u pitanje to sto si pitao validno pitanje na koje zasluzujes odgovor.

I sve ostalo sto imas za rec ce past na gluhe usi jer nista sta ti mozes rec me nemoze uvrijedit. Tako da uzivaj jer ovdje gdje se ja nalazim (kako bi me taj tvoj podjeb kojeg si pokupio od svrstao) je poprilicno dobar osjecaj.
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hawkeye said:

 


9a8e06d31344917d3994b4095e954fac.jpg

Nadi se di si quoatan?

Drugo pod ove koji seru mislim na muhine hodocasnike i muhu kao sto sam i napisao.

Ajmo dalje

Ja se pravim pametanjakovic tako da pisem iz svojeg iskustva bravo.
No da pojasnim iz mojeg iskustva tu na forumu vidim kak se stalno skupi grupica hodocasnika tim muha i on i krenu stalno srat po hicu.
Iz mog iskustva sam bio kod muhe 3 puta i 3 puta razlicite konjaze a na autu nista dirano.
Iz mog iskustva isto tu na forumu je muha srao po ovome istome prije godinu dana i ja mu sad kazem da mu je stara fora.

A ajmo sad o tome di me ti podjebavas sa ne bas orginalnom forom i kako to ima veze sa fizikom. Ne fkt daj mi objasni fizicaru kakve veze fizika ima sa time da netko “brani svoga konja i vire mu nogice iz guzice” mislim iso sam ja na fiziku i ne neznam SVE o ovoj temi ali zato ni ne pisem nista strucno nego odgovaram na isto tako nestrucne odgovore muhinih hodocasnika koje vecinom seru po hicovom ponasanju i jedno te istim stvarima iznova.

A to sto ti imas kratak fitilj me drito boli kurac jer ja ne diram tebe niti sam te spomenuo niti doveo u pitanje to sto si pitao validno pitanje na koje zasluzujes odgovor.

I sve ostalo sto imas za rec ce past na gluhe usi jer nista sta ti mozes rec me nemoze uvrijedit. Tako da uzivaj jer ovdje gdje se ja nalazim (kako bi me taj tvoj podjeb kojeg si pokupio od emoji200.png svrstao) je poprilicno dobar osjecaj.

 

Moja greska, zabrija sam da si mene quotao...

 

Sorry na glupom postu onda...

 

Dalje necemo.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Hic said:

Naravno, i bas nisi dosao do dijela gdje pise da mjeri i BRZINU tj. RPM rollera.

 

I tada sve te tvoje baljezgarije padaju u vodu.....steta sto ti je razumjevanje engleskog na istom nivou kao i tuninga i rada motora. Da nije komicno, bilo bi zalosno.

 

ALi evo, da se ne mucis vise, ipak je proslo dvije godine od kad imam dyno i malo sam te pregazio u svemu ozbiljnome u cemu sam htio (ova govna za streetrace ti drage volje ostavljam, samo naprijed ahahahhaahahahh).

 

Pazi sad otkrivenja za tebe, Ivana Pastira, i treceg mudraca sa renolom.

 

 

kW (@ roller) = (roller torque Nm x roller rpm)/9543    Nadam se da razumijete formulu, ali ako ne, nitko vas ne krivi.....

 

1:     Remember the formula for calculating Power, we have Torque AND RPM, so if we use a
lower gear ratio, the corresponding Roller RPM will be reduced by the same factor as
the Torque is increased, so we end up with the same power. This is a purely
mathematical explanation

 

2:   In order to simplify the Torque values even further, both Dyno Manufactures have what
we term “Derived Torque”, which is a calculated value based of RWKW and “Engine
RPM”
, this calculated “Derived Torque” takes any gear multiplication out of the equation, so one very good way of using Derived Torque is, if you have a particular car that had 3.46 diff gears, and has now been changed to 3.7, the Derived Torque value will not be affected, whereas the Roller Torque will, due to the fact the overall gearing of the car has changed.

 

Zakljucak:

 

 

SAMO JEBENI DEBIL iz ovoga ne moze zakljuciti da velicina kotaca, omjer getribe i diferncijala, napumpanost guma i sve sranja koja se debil moze dosjetiti, NEMAJU BAS NIKAKAKV UTJECAJ na mjerenje snage i momenta, jer, po formuli, sve ovisi o brzini valjaka i momenta na celiji (sto bi neki coban reko: momenta na osovin valjka,).

 

 

 

 

Aj sada sva tri zajedno na pasnjak, i dumajte. Ipak je ovo visa matematika za vas. Posebno studenta pastira i asistenta (blago tim studentima).

 

Over and out.

 

 

Tu se uzima pretpostavka da dyno, guma i to sve nema nikavih gubitaka. Normalno, to nije tocno.

 

U prevodu brojke koje dajes su snaga na osovini valjka. A moment dajes svasta, kako ti se sprdne. Preko 500Nm na stock 1.6tdi i tako dalje.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fire said:

 

Tu se uzima pretpostavka da dyno, guma i to sve nema nikavih gubitaka. Normalno, to nije tocno.

 

U prevodu brojke koje dajes su snaga na osovini valjka. A moment dajes svasta, kako ti se sprdne. Preko 500Nm na stock 1.6tdi i tako dalje.

 

Ili na ttrs-u kad je izmjerio 1200nm i to objavio javno..e to treba znati...????

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zoka RS said:

Ili na ttrs-u kad je izmjerio 1200nm i to objavio javno..e to treba znati...????

Jedno pitanje,zašto ti Muha nije složio mapu na Šestici nego si išao na Revlimit kod Antonia?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hic said:

1023Nm ako se uzme faktor s grafa 1.35. Ajoj, benzinac s 1023Nm :).

U leru 400+ Nm.

24 minutes ago, vesko said:

Jedno pitanje,zašto ti Muha nije složio mapu na Šestici nego si išao na Revlimit kod Antonia?

 

Jer ne stignem. Za mapirati takav auto treba vremena. Za to vrijeme mogu napraviti 10-15dizela. Uglavnom takvi auto se mapiraju kada mi je dosadno(visak vremena), a zadnje vrijeme nema tih trenutaka. 

 

Evo razgovor prije cca 1+ mjeseca izmedu zoke i mene. Jednostavno previse posla i premalo vremena.

2ywbojs.jpg

 

 

Edited by fire
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fire said:

1023Nm ako se uzme faktor s grafa 1.35. Ajoj, benzinac s 1023Nm :).

U leru 400+ Nm.

 

Jer ne stignem. Za mapirati takav auto treba vremena. Za to vrijeme mogu napraviti 10-15dizela. Uglavnom takvi auto se mapiraju kada mi je dosadno(visak vremena), a zadnje vrijeme nema tih trenutaka. 

 

Evo razgovor prije cca 1+ mjeseca izmedu zoke i mene. Jednostavno previse posla i premalo vremena.

2ywbojs.jpg

 

 

Kakav ti je sad taj faktor 1,35 s kojim mnozis? Jasno mi je da 244 kw mnozis s tim da dobijes  snagu motora od 440 ks, makar mi nije jasan taj faktor.? Od kuda on?? Sta se i moment mnozi s tim faktorom ????

Mislim, vidim da je snaga "na kotacima" 244kw pa onda to puta 1,36 (kw u ks) i jos puta 1,35  da dobijes otprilike tu snagu

Ali moment, ........... bez faktora mnozenja 758Nm !!!! sa onom igrackom od turbine na 2.5l motoru koji serijski ima 465 Nm ???????????? :drink:O.o

Link to comment
Share on other sites

  • Pekx changed the title to Dyno mjerenje demistifikacija - pojasnjenje rada i mjerenja
  • Pekx locked this topic

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...