Jump to content

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
ND4SPD

Dyno demistifikacija

Recommended Posts

22 minutes ago, maredo said:

Markač se elegantno svaki dan na posao i s posla vozi taksijem Bukovačka-Žitnjak i osim u CVH "radi" u firmi koja oprema vatrogasna vozila..fino je naplatio Haag..

Markac - CVH, Cermak - nafta i plin, Gotovina - tune, Krsticevic - MSAN/King ICT, nastavi niz... Znas ono, Tudjman, 200 obitelji, svi ostali su stoka sitnog zuba... Ako se ne varam, jedino Petar Stipetic i Anton Tus nisu bili u nekim mutnim shemama... 

Sad mala digresija, bilo je degutantno slusati kako ljudi iz struke pljuju po Selaku kada je bio protiv nabavke polovnih F-16, citiram - izraubanih zrakoplova i isluzenih, zastarjelih i odbacenih starih kanti... Selaku svaka cast za sve prije, a i za sad, sto se uopce usudio izaci s time u javnost, iako je vjerojatno znao da ce ga pljuvati... Da je on bio za, a Gotovina protiv, krenuli bi sa clancima iz The New York Times-a i slicnih novina koje vode hibridni rat protiv Hrvatske, u kojima pise da je Gotovina visekratno osudjivani kriminalac, koji je vise puta bio u zatvoru i da mu nije za vjerovati... Inace upravo Tus je Gotovinu nazvao trecerazrednim generalom, a sto se tice same Oluje, da se na razini na kojoj se Gotovina nalazio u toj operaciji mogao biti bilo tko i sve bi bilo isto, da je to sve vec bilo jasno i da je Hrvatska vec imala takvu nadmoc da se tzv. Krajina nije mogla braniti...

Toliko od mene, necu vise, da netko ne kaze da vodim hibridni rat protiv Hrvatske xD

• Like 1

13 minutes ago, gmajna said:

Moras paziti sto pises. Da ne bi dobio kaznu 200kn po slovu

Ako do toga dodje, budem kao Modric, Lovren, Horvatincic i svi ostali, samo ponavljas - ne znam, ne sjecam se, sinkopa, amnezija, provalili mi na racun, ukrali mi lozinku, nisam ja, majke mi...

• Like 2

On 19. 09. 2018. at 23:11, Deki said:

I jedno pitanje za Hica, zašto na stranici iskazuješ snagu motora tuniranih auta ako se ne može točno izmjeriti? 

Mene i dalje ovo zanima, koji god tvoj graf sam vidio svugdje je iskazan whp, nigdje nema nikakvog podatka procjenjene snage niti formule s kojom se isti dobio. A uredno iskazuješ/prodaješ hp na stranici. I to piše measured ili tuned power, nigdje estimated.

Ne trolam, stvarno me zanima, možda sam nešto preskočio?

Edited by Deki

8 hours ago, Iggy_R said:

Whp je izmjerena snaga (na kotačima)

Estimated hp je procjenjena snaga (na radilici)

Ma nemoj me zajebavat :)

Znam to, ali dotični se kune jedino u whp kao točnu brojku, a uredno iskazuje hp na radilici pored svakog tuniranog auta na stranici iako se isti podatak nigdje ne vidi iz njegovog dyno plota. 

Edited by Deki

On 10/10/2018 at 3:23 PM, Iggy_R said:

Whp je izmjerena snaga (na kotačima)

Estimated hp je procjenjena snaga (na radilici)

u konkretnom slučaju, whp je takodjer procjenjen

On 10/11/2018 at 8:06 AM, Bezimeni said:

Kaj se ti vozis na radilici ili na kotacima?

ako sa tim aludiraš da bi svi trebali gledati whp kao relevantnu brojku, tada ti nešto fundamentalno nije u redu sa načinom razmišljanja...

8 hours ago, IvanL said:

ako sa tim aludiraš da bi svi trebali gledati whp kao relevantnu brojku, tada ti nešto fundamentalno nije u redu sa načinom razmišljanja...

Dok mi netko ne izvadi komplet masinu iz auta i tako izmjeri snagu, whp ce mi biti relativna brojka prije i poslije čuniranja. Ostale kalkulacije i ubacivanje koeficijenta gravitacije zemlje i ostalih stvari, da se procjeni snaga na radilici su mi tak manje bitni...

• Like 4

1 hour ago, Bezimeni said:

Dok mi netko ne izvadi komplet masinu iz auta i tako izmjeri snagu, whp ce mi biti relativna brojka prije i poslije čuniranja. Ostale kalkulacije i ubacivanje koeficijenta gravitacije zemlje i ostalih stvari, da se procjeni snaga na radilici su mi tak manje bitni...

dođe ti na isto...

4 hours ago, Koren said:

Ćega?!? Stvarno?!?

a kotaća nisi vidio? :D

Edited by Bubi
  • Haha 2

10 hours ago, Bezimeni said:

da se procjeni snaga na radilici su mi tak manje bitni...

i whp je procjena. jedino šta je relativno "točno" je moment na osovini valjka. ali ako ne kužiš, sve 5. lp

Zali boze svake sekunde tvog besplatnog obrazovanja u ovoj drzavi.

Ovakvih doktora smo vec upoznali na ovom forumu more.

Naravno, emtron, mainline i hp academy.

Semso moj, jel ce bit placa kad objave rezultate....

Inace, vidio sam to uzivo u Mainlineu jos 2016 kad sam bio na obuci i kupovao svoj dyno.

Toliko o ESTIMATED.