Jump to content

Big Brake Kit - Golf 5 GTI


Recommended Posts

Ojoj, ne svidja mi se ideja o struganju... Upravo idu gewinde gore i spustanje 1cm

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Ali cek, et 35 je "uvuceniji" od et 51 (toliki je et originalnih felgi koje su sad gore)...

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

https://www.willtheyfit.com/  

Ovako ćeš najbrže steći uvid o izbačaju i ET-u.... te promjeru i širini felge, gume i poziciji u usporedbi sa starom felgom.
Nebu dobro... Kaze mi tu:

"Compared to your existing wheel, this new wheel will have an inner rim which is 9.7mm further away from the suspension strut. The outer rim will poke out 22.4mm more than before."

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

 
pa napisao sam gore...obrnuto
 
et 35 je vise izbacen van od et 51...
Znam vidio sam, ali to mi nema logike sa slikom koju je stavio Pex :(

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Pedja said:

Nebu dobro... Kaze mi tu:

 

 

Kalkulator je točan, odnosno bio je točan kad sam ga prije nekoliko godina koristio da usporedim OEM felgu vs felga sa distancerima i kasnije OEM felgu sa širom felgom i drugim ET-om.
Ne znam kako stoji tvornička felga u odnosu na blatobran, ali najčešće tvornica stavlja kotače unutar blatobrana, pa bi trebao imati prostora.
Ima još nešto u vezi većeg izbačaja i sredine gazne površine u odnosu na geometriju ovjesa zbog čega bi mogao jače osjetiti kolotrage,ali nije, kod mene makar, bilo dramatično. Stavljanem šire felge uz isti "poke" se vratilo bliže starom osjećaju.
Sad imam širu felgu i veći ET za ljetni setup i užu felgu sa manjim ET za zimu. Vozljiva su oba setupa, ali preferiram ljetni. Rub felge je u par milimetara razlika u odnosu na blatobran ljetni vs zimski setup.
Pronađi kalkulatore za širinu gume i širinu felge. Obično savjetuju tri širine felge za zadanu širinu gume - min, normal i max. Sve šire od toga je već stretchana guma. Odaberi max širinu felge za svoju gumu i uz pomoć "will they fit" kalkulatora pronađi ET koji ti paše.

Izmjeri koliko ti je felga sad uvučena/izbačena u odnosu na rub blatobrana i usporedi sa rezultatom.

P.S. Rado ću se s nekim mijenjati za jeftilen felge. Imam (gore spomenuti zimski setup) 6,5Jx16" ET 43 i dajem u zamjenu za 7.5J ET30 do 35. :)


P.P.S. Post editiran radi unošenja više informacija. Informacije najbolje provjeri jer nisam tire guru, ali govorim iz nekog malog iskustva.

Edited by zerowaf
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
 
Kalkulator je točan, odnosno bio je točan kad sam ga prije nekoliko godina koristio da usporedim OEM felgu vs felga sa distancerima i kasnije OEM felgu sa širom felgom i drugim ET-om.
Ne znam kako stoji tvornička felga u odnosu na blatobran, ali najčešće tvornica stavlja kotače unutar blatobrana, pa bi trebao imati prostora.
Ima još nešto u vezi većeg izbačaja i sredine gazne površine u odnosu na geometriju ovjesa zbog čega bi mogao jače osjetiti kolotrage,ali nije, kod mene makar, bilo dramatično. Stavljanem šire felge uz isti "poke" se vratilo bliže starom osjećaju.
Sad imam širu felgu i veći ET za ljetni setup i užu felgu sa manjim ET za zimu. Vozljiva su oba setupa, ali preferiram ljetni. Rub felge je u par milimetara razlika u odnosu na blatobran ljetni vs zimski setup.
Pronađi kalkulatore za širinu gume i širinu felge. Obično savjetuju tri širine felge za zadanu širinu gume - min, normal i max. Sve šire od toga je već stretchana guma. Odaberi max širinu felge za svoju gumu i uz pomoć "will they fit" kalkulatora pronađi ET koji ti paše.

Izmjeri koliko ti je felga sad uvučena/izbačena u odnosu na rub blatobrana i usporedi sa rezultatom.

P.S. Rado ću se s nekim mijenjati za jeftilen felge. Imam (gore spomenuti zimski setup) 6,5Jx16" ET 43 i dajem u zamjenu za 7.5J ET30 do 35.


P.P.S. Post editiran radi unošenja više informacija. Informacije najbolje provjeri jer nisam tire guru, ali govorim iz nekog malog iskustva.
Hvala na iscrpnim inf.

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pedja said:

Hvala na iscrpnim inf. emoji6.png

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 


Ma nije to ni toliko iscrpno koliko se može čovjek raspisati.
Prilično sam siguran da tih 22,x mm stane na auto, ali najbolje je uzeti metar i usporediti.
Mnogi namjerno stavljaju distancere kako bi im se rub felge poklopio sa rubom blatobrana nakon što spuste auto.
Kao što sam rekao, u mom primjeru na Ibizi, su se zadržavanjem uske tvorničke felge i dodavanjem distanci malo jače osjetili kolotrazi i,nisam se odmah sjetio spomenuti, osjećaj (otpor) volana oko centralne pozicije je bio nešto lakši. Stavljanjem šire felge sa drugim ET na način da je rub felge na skoro istom mjestu kao uža felga sa većim izbačajem se vratio osjećaj volana oko centralne pozicije.

Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, Pedja said:

Znam vidio sam, ali to mi nema logike sa slikom koju je stavio Pex :(

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 

 

Nije ti ista sirina felge za pocetak. :) 

Mozda nisam najbolju sliku stavio, nije mi se dalo previse guglat.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, zerowaf said:

Ima još nešto u vezi većeg izbačaja i sredine gazne površine u odnosu na geometriju ovjesa

 

Ima, zove se scrub radius i kingpin kut/inklinacija, pisao sam o tome puno puta, dovoljno je otici u trazilicu, Search By Author - ND4SPD i Search Term - scrub, evo dva posta na tu temu;

 

 

 

2 hours ago, zerowaf said:

Kao što sam rekao, u mom primjeru na Ibizi, su se zadržavanjem uske tvorničke felge i dodavanjem distanci malo jače osjetili kolotrazi i,nisam se odmah sjetio spomenuti, osjećaj (otpor) volana oko centralne pozicije je bio nešto lakši.

 

To sto si opisao je posljedica...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...