Jump to content

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
Sign in to follow this  
Vila

rent a car, iskustva

Recommended Posts

44 minutes ago, problemator said:
11 hours ago, msporis said:
Koji je ovo posrednik? 

U svakom slučaju mislim da ovo ne uključuje puno osiguranje. 

Nine posrednik, nego direkt sixt app!

A sad vidim ovo deductible 0. Ako je Sixt i to piše, trebalo bi biti full ossiguranje da

Ja s tim nisam imao problema nikad, u parizu mi neko nogom maglenku izbio i ovi rekli ne tice vas se jer imate ful osiguranje haha. Uvijek sixt uzimam, osim na Tenerifima :D

Ja s tim nisam imao problema nikad, u parizu mi neko nogom maglenku izbio i ovi rekli ne tice vas se jer imate ful osiguranje haha. Uvijek sixt uzimam, osim na Tenerifima biggrin.png

Ma da stisnem na to full, ali opet mi nudi dodatno jos asistenciju,pa pokrice vozaca i putnika i jos otkup fran. Gume i stakla pa mi nista nije nasno, a opet kad tamo stisnes full pise da je sve pokriveno.ne kuzim?
Da ovo na Tenerifima je cirkus, cijene bagatela i nema kompliciranja, sve je full i to je to!

Ovo ti je ful ali ne pokriva to što nude dodatno tipa gume, stakla... al to ne uzimam, tak dođeš na cifru x3 od početne

Ja taman rezervirao X1 u Bruxellesu, 333€ 5 dana sa ful osiguranjem ali bez ovih dodataka, Tenerife 10 dana CX3 automatic 183€ bez ikakvih mogućih dodataka haha

Edited by BM0021

Da li vam uspjeva dobiti auto kakav ste htjeli ili koji piše...iako se uvijek ograde onim "or similar" itd...?

Tipa...bookiram Bmw 1-icu a oni ti nude Golf ili Astru?

Kod sixta ti piše koji im je similar ali nije mi se nikada desilo. Ako nemaju to što si tražio onda ti ponude neki puno bolji uz sitnu nadoplatu jer plaćaš samo razliku auta a ne i osiguranja, tak sam zadnji put dobio novu 5icu karavan automatik jer nije bilo passata automatik koji sam tražio za neku doplatu tipa 9€ na dan

Meni su u Sixtu umjesto A1 nudili Kadjara ili Golfa. Nakon što sam reko da neću i da piše da sa A1 rezerviram Premium klasu, dali su mi A3 bez ikakve nadoplate.

Za UP-a sam znao davati BMW 5 kao free upgrade kad je bila panika sa autima 😂😁

Edited by viktor04
  • Like 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

About Us

Automotive lifestyle at its finest. #crotuned