Jump to content

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
Stile

Zamjena xenon žarulje

Recommended Posts

Kod tih xenona na stanicama za tehnički brutalno pretjeruju i prave besmislenu dramu bez ikakve stvarne potrebe za time. Sve to izgleda kao ono klasično tumačenje EU propisa u HR na nadobudni način 10 puta rigoroznije nego u ostalim državama.

Tako su mene maltretirali lani jer imam tvornicki ugrađene xenone (sa peracima, sto je kao obavezno), ali nemam autonivelaciju xenona sto je isto obavezno. I eto to moram imati. Pa je bio rat 45min dok nisu isli gledati da taj auto to nikad nije imao. Kakve su to fore i izdr****nja, pa nisam ja sad nakon 14 godina kriva sto Skoda te godine nije cula ni za zadnje sajbe na struju, a kamoli za nivelaciju xenona.
Kakve aute pustaju da voze po cesti, a zbog cega maltretiraju...strasno. Jadno.
  • Like 1

11 minutes ago, Nicol said:

Tako su mene maltretirali lani jer imam tvornicki ugrađene xenone (sa peracima, sto je kao obavezno), ali nemam autonivelaciju xenona sto je isto obavezno. I eto to moram imati. Pa je bio rat 45min dok nisu isli gledati da taj auto to nikad nije imao. Kakve su to fore i izdr****nja, pa nisam ja sad nakon 14 godina kriva sto Skoda te godine nije cula ni za zadnje sajbe na struju, a kamoli za nivelaciju xenona.

Ovo i meni zapadne za oko često.

• Like 1

21 hours ago, Nicol said:

Fabia RS bi trebala imat nivelaciju

Ima na potenciometar, al nema autonivelaciju. Ph1 nema ni u jednoj varijanti auto.

1 hour ago, Nicol said:
1 hour ago, Lim@ RS said:

Ima na potenciometar, al nema autonivelaciju. Ph1 nema ni u jednoj varijanti auto.

Naravno da ima...  kao i zadnje sajbe na struju (samo ovisi kako opremljenu RSicu si kupila)...

Evo u prve 2 i pol minute vide se obje stvari :)

Ali isto tako cini mi se da ima i verzija kao sto je tvoja...sa rucnim namjestanjem...

Moja Fabija RS je bila sa autonivelacijom i podizacima straga, grijanim sjedalima itd.

Možda postoji model bez autonivelacije al nisam za to jos čuo

Je, evo ja sam iz svoje bas striktno dosla i pocupala i stavila rucnu hahahahahahahhahahahahah

Ima li tko kakav kontakt od Jensa? 

Prdnula mi zarulja ili balast, nemam pojma vise sto. Trebam nekog da pregleda sve i upgrade napravi na nesto dobro :)

1 minute ago, doggy said:

Ima li tko kakav kontakt od Jensa? 

Prdnula mi zarulja ili balast, nemam pojma vise sto. Trebam nekog da pregleda sve i upgrade napravi na nesto dobro :)

098609787 ;) 

Preporuka za jensa oko svega kaj se tice zarulja, svjetala i elektronike...

Meni kodirao auto i nedavno ugradio LCI straznje lampe...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

About Us

Automotive lifestyle at its finest. #crotuned