Jump to content

Dual action i rotacijske polirke


Recommended Posts

43 minutes ago, Tuco said:

Sa bilo kojom polirkom možeš imati dual action, samo spužvu pomakneš van centra

Nije istina.

 

Rotacija je rotacija, ako staviš spužv u excentar bit će i disbalansu, trgat će ti spužvu i imat ćeš swirlove.

 

Dual Action polirke koje se 90% koriste za poliranje imaju free spining + excentar oribitu (obično od 8 - 21 mm excentar) i sa tom polirkom 90% auto entuzijasta može napraviti dobar posao sa korekcijom laka, bez opasnosti da će spaliti lak.

Auto Partes trenutno nema opciju rentanja polirke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

aha, objasni ti sivonji koji si je zacrtao da ce skinut ogrebotinu da se to ne drzi na mjestu dok ogrebotina ne nestane, i sl. puno ljudi koje je naviknulo na rotaciju nemoze postic to sto si napisao a kamoli entuzijast koji ima volju al drzi DA polirku prvi ili drugi put u rukama. zasjajit auto da, ali korekciju ne niti blizu. ili pricamo o "korekciji" koja izgleda dobro sa 50m?

Polirka je tu samo pomocni alat.

I DA polirka moze spalit lak, skinut boju, napravit holograme samo su za to manje sanse nego na rotaciji

 

edit @Bezimeni probaj pitat na https://ph-detailing.hr/ znam da je on imao prije DA polirku za rentat

Edited by Kroky
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, ZaX said:

Nije istina.

 

Rotacija je rotacija, ako staviš spužv u excentar bit će i disbalansu, trgat će ti spužvu i imat ćeš swirlove.

 

 

 

A dobro..ipak je Auto Partes svjetska referenca pa ću se složiti s tobom.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ZaX said:

Koga zanima razlika između rotary i DA polirki evo ovdje je objašnjeno a ima i stvarno hrpa youtube videa

http://www.meguiars.co.uk/meguiars-professional-series-using-a-rotary-polisher/

 

Auto Partes možda nije svjetska referenca za tebe ali radimo sa firmama koje jesu svjetska referenca u svijetu detailinga - Meguiar's.

 

 

Čestitam.

 

Ako je na internetu mora da je istina

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nisi u pravu....

 

na rotaciju ako stavis pad van centra prakticki si samo povecao povrsinu "spuzve" tj kao da si umjesto 5" pada stavio 6" ili vise, on se i dalje vrti oko jedne "osovine"

 

DA polirka se vrti u centru, i van centra. ako dode na rub ili udubinu DA polirka staje, i zato je sigurnija za pocetnike od rotacije jer nece nastavit vrtit na tom rubu i spalit lak, skinut boju itd. 

 

rupes je napravio AIO (iBrid) polirku tj polirku koja moze bit i rotacija i DA, ali to nije to, tj moze posluzit kao rotacija za cut, a DA kao finish tj da skine holograme

 

S razlogom postoje DA polirke sa vise mm pomaka. Veci pomak brzi cut/losiji finish, manji pomak sporiji cut/bolji finish. 

Edited by Kroky
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kroky said:

nisi u pravu....

 

na rotaciju ako stavis pad van centra prakticki si samo povecao povrsinu "spuzve" tj kao da si umjesto 5" pada stavio 6" ili vise, on se i dalje vrti oko jedne "osovine"

 

DA polirka se vrti u centru, i van centra. ako dode na rub ili udubinu DA polirka staje, i zato je sigurnija za pocetnike od rotacije jer nece nastavit vrtit na tom rubu i spalit lak, skinut boju itd. 

 

rupes je napravio AIO (iBrid) polirku tj polirku koja moze bit i rotacija i DA, ali to nije to, tj moze posluzit kao rotacija za cut, a DA kao finish tj da skine holograme

 

S razlogom postoje DA polirke sa vise mm pomaka. Veci pomak brzi cut/losiji finish, manji pomak sporiji cut/bolji finish. 

 

Slažem se s tobom po pitanju sigurnosti, iskustva itd ali onaj tko zna raditi sa polirkom može bolje odraditi posao od nekoga tko ima sve te bigfootove sa pomakom, bez pomaka itd..jako veliku ulogu igra pasta i aplikator koji se koristi.

 

Bigfoot kao takav nije uopće polirka već anti-hologram mašina a znamo kako nastaju hologrami..koji se mogu izbjeći na način da izmakneš malo spužvu i imaš određenu kretnju po površini što sam nekoliko puta ljudima dokazivao na treninzima

 

Evo ako želiš dovest ću ti auto koji su radili Partesovi kupci koji su pametni i znaju sve..od tri stvari koje su mogli fulat fulali su sve 3 i sad si sam idem popravljat to kaj su stručnjaci napravili sa vrhunskim 3M i Meguiars proizvodima

 

Ja često ljudima na treninzima objašnjavam i pokazujem kako u 10 sekundi zapalim lak i znam o čemu pričam zato ti govorim da ako znaš posao ne treba ti DA alat već se i bez toga odradi posao kako treba.

 

Često radim sa svježim lakom koji je star možda par sati pa tu posebno treba biti oprezan a 3M ni Farecla tu nemaju odgovora, Scholl i Menzerna druga priča..

 

EDIT:

 

I da se razumijemo..ja ne radim detailing već reparaturu što su dvije sasvim različite stvari pa možda nemamo iste kriterije te ovime ne umanjujem ono kaj ti radiš

Edited by Tuco
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Tuco said:

 

Slažem se s tobom po pitanju sigurnosti, iskustva itd ali onaj tko zna raditi sa polirkom može bolje odraditi posao od nekoga tko ima sve te bigfootove sa pomakom, bez pomaka itd..jako veliku ulogu igra pasta i aplikator koji se koristi.

 

Bigfoot kao takav nije uopće polirka već anti-hologram mašina a znamo kako nastaju hologrami..koji se mogu izbjeći na način da izmakneš malo spužvu i imaš određenu kretnju po površini što sam nekoliko puta ljudima dokazivao na treninzima

 

Evo ako želiš dovest ću ti auto koji su radili Partesovi kupci koji su pametni i znaju sve..od tri stvari koje su mogli fulat fulali su sve 3 i sad si sam idem popravljat to kaj su stručnjaci napravili sa vrhunskim 3M i Meguiars proizvodima

 

Ja često ljudima na treninzima objašnjavam i pokazujem kako u 10 sekundi zapalim lak i znam o čemu pričam zato ti govorim da ako znaš posao ne treba ti DA alat već se i bez toga odradi posao kako treba.

 

Često radim sa svježim lakom koji je star možda par sati pa tu posebno treba biti oprezan a 3M ni Farecla tu nemaju odgovora, Scholl i Menzerna druga priča..

 

Antihologram masina kazes? ajd dobro :)

(MOJI filmici, moje ruke, moja masina)

Slike mi se neda stavljat, ima ih previse. Samo nazalost nisu niti u jednom slucaju koristeni gorenavedeni vrhunski proizvodi, sorry. To sto tebi netko nije odradio ono sto si htio, ne znaci da je kriva polirka koju cijeli svijet koristi. 

 

Link to comment
Share on other sites

Rotacija je zakon !!!! Meni je 100x ljepse radit sa roto, zabavnije , tiše , ugodnije jednostavno :) bigfootica samo ubrza kod one stepa al da moram birat uvijek biram roto

Danas da nestane bigfootica tj da , nestalo bi 80% "detailera"

Tuco iskustva sa 3m extreme novom ? Dobio je na test i iskreno jako ugodno iznenađen , cut brz i ekstra dobar

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, brba said:

Rotacija je zakon !!!! Meni je 100x ljepse radit sa roto, zabavnije , tiše , ugodnije jednostavno :) bigfootica samo ubrza kod one stepa al da moram birat uvijek biram roto

Danas da nestane bigfootica tj da , nestalo bi 80% "detailera" emoji1787.png

Tuco iskustva sa 3m extreme novom ? Dobio je na test i iskreno jako ugodno iznenađen , cut brz i ekstra dobar

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk
 

 

Ako misliš na 51815.. imao sam ju prilike probati dok još nije imala ime tj dok je još bila u testnoj fazi i da, brza je i zahtjeva malo više okretaje od uobičajenog što mi se ne sviđa jer mi na svježem laku zamagli površinu. Brzo dobije sjaj ali kao i kod svih 3M pasta to je radi parafina koji brže popuni ris nego ga zrno odreže i zato treba dva puta s njom radit i oprat alkoholom između dva koraka, općenito 3M paste mi se ne sviđaju radi masnoće i jer se teže čiste ali su super za švercere koji kupe auto vani i malo ga zasjaje da bolje izgleda kod prodaje.

 

@Kroky htio ti to priznati ili ne ali detailing je trend..pogledaj samo koliko danas ima detailera a koliko ih je bilo prije 10 godina a Rupes je napravio par mašina koje to koriste i rade prodaju.

 

S obzirom da radi prirode posla imam puno doticaja sa OEM proizvodnjama i tvornicama automobila ne mogu reći da sam igdje vidio Rupes alat..a to mi puno govori o tržištu za koje je Rupes napravljen.

 

 

 

 

Edited by Tuco
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Tuco said:

 

@Kroky htio ti to priznati ili ne ali detailing je trend..pogledaj samo koliko danas ima detailera a koliko ih je bilo prije 10 godina a Rupes je napravio par mašina koje to koriste i rade prodaju.

 

S obzirom da radi prirode posla imam puno doticaja sa OEM proizvodnjama i tvornicama automobila ne mogu reći da sam igdje vidio Rupes alat..a to mi puno govori o tržištu za koje je Rupes napravljen.

 

Tzv detailing je postao jako siroki pojam koji na kraju krajeva nema veze sa detailingom. oprat auto na kovanice i rec detajlirao auto nema veze s tim, isto kao ni vratit auto nakon poliranja vlasniku u gorem stanju nego sto je bio i rec lak ti je u kurcu, napravit "troslojno" poliranje u par sati itd. Barem sto se mog pojma te rijeci tice. 

Uostalom, di sam ja rekao da se bavim detailingom? 

Neznam sto ti rupes toliko smeta, tj njihov alat, samo sam napisao da su napravili hibrid alat koji radi jednu stranu posla ok, drugu bas i ne (i tu mislim na iBrid). 

A daj mi reci, posto ti hodas po tvornicama i tak, brusite s rotacijom ili?

 

@brba pa normalno da bi nestali, kad od tih 80%, njih 79,8% ni nezna da to sto rade nije detailing, samo ga nazivaju tako ?

Edited by Kroky
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kroky said:

 

Tzv detailing je postao jako siroki pojam koji na kraju krajeva nema veze sa detailingom. oprat auto na kovanice i rec detajlirao auto nema veze s tim, isto kao ni vratit auto nakon poliranja vlasniku u gorem stanju nego sto je bio i rec lak ti je u kurcu, napravit "troslojno" poliranje u par sati itd. Barem sto se mog pojma te rijeci tice. 

Uostalom, di sam ja rekao da se bavim detailingom? 

Neznam sto ti rupes toliko smeta, tj njihov alat, samo sam napisao da su napravili hibrid alat koji radi jednu stranu posla ok, drugu bas i ne (i tu mislim na iBrid). 

A daj mi reci, posto ti hodas po tvornicama i tak, brusite s rotacijom ili?

 

 

Ne smeta meni rupes, nije da ga srećem nešto pretjerano u poslu..uglavnom skuplja prašinu na polici jer ga uvale ljudima pa oni ne znaju kaj da rade s njime :D 

 

Brusi se ovisno o materijalu koji se obrađuje tako da može samo rotacija ili roto-orbitalno.

Evo primjer gdje imaš 3mm bez rotacije ili 5mm sa rotacijom i još je na baterije :) 

Slikovni rezultat za mirka cordless

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 9/30/2018 at 9:25 AM, Tuco said:

Ja svejedno više volim rotaciju..manje štete napravim sa rotacijom i 5mm pomakom nego sa 3mm bez rotacije, stvar navike

 

Nego kad budeš imao termin budem ti doveo auto malo na lickanje :) 

 

Ne postoji rotacija sa pomakom od 5mm. Rotacija nema pomaka jer se vrti oko osovine u pravilnoj kružnoj putanji.

To su najosnovniji pojmovi oko poliranja.

 

To je kao da cijelo vrijeme nama pričaš da ti točiš dizel u benzinca i da bolje ide "jer ti znaš što radiš", a zapravo nemaš pojma.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, ZaX said:

 

Ne postoji rotacija sa pomakom od 5mm. Rotacija nema pomaka jer se vrti oko osovine u pravilnoj kružnoj putanji.

To su najosnovniji pojmovi oko poliranja.

 

To je kao da cijelo vrijeme nama pričaš da ti točiš dizel u benzinca i da bolje ide "jer ti znaš što radiš", a zapravo nemaš pojma.

 

 

 

Zax..

 

Googlaj: Random Orbital Sanders

 

Znači vrti se oko osi i ima pomak od par mm ovisno o modelu

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...