Jump to content

Kvaliteta kože na BMW volanima


Recommended Posts


-volani: 629 CFU
-tipke lifta: 313 CFU
-javni WC: 172 CFU
-mobiteli: 100 CFU

CFU: Prosječna količina bakterija po kvadratnom centimetru


Sent from my iPhone using Tapatalk
E bravo, o takvim stvarima ljudi ne razmisljaju,

Moj komentar o rukohvatu u tramvaju i dalje stoji

Ili recimo primjera, svi idemo na pumpu kao i dnevno stotine ljudi, koji su tren prije toga kopali nos, srali/pisali, cesali jaja, itd i onda koristili pistolj na pumpi
Pa dodjes ti, i zgrabas taj pistolj, i onda nakon njega, zgrabas volan u autu i mjenjac (isti prpblem ko za volan)

I tako iz dana u dan...

Prljave ruke (i ono s cim su u doticaju) su BROJ 1 u prijenosu svih bolesti i higijena doticnih je od presudne vaznosti.





Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Gabre said:

Ili recimo primjera, svi idemo na pumpu kao i dnevno stotine ljudi, koji su tren prije toga kopali nos, srali/pisali, cesali jaja, itd i onda koristili pistolj na pumpi
Pa dodjes ti, i zgrabas taj pistolj, i onda nakon njega, zgrabas volan u autu i mjenjac (isti prpblem ko za volan)

 

To je tako samo u Kanadi i ostalim zaostalim zemljama izvan civilizacije.

U zapadnim bogatijim državama poput Hrvatske na svakoj pumpi dobiješ jednokratne rukavice

Link to comment
Share on other sites

 
To je tako samo u Kanadi i ostalim zaostalim zemljama izvan civilizacije.
U zapadnim bogatijim državama poput Hrvatske na svakoj pumpi dobiješ jednokratne rukavice
Ekologija/plastika, ovdje se na to pazi, okolis i to

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

a ukidanje najlonskih rukavica koje bi se ionako reciklirale u nove najlonske rukavice je sigurno veći problem za okoliš od devastiranja prirode za doći do nafte za tu benzinsku postaju, kojom će se kasnije zagađivati zrak :D:D

 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Rockatansky said:

Rukavice su korak do toga da zoveš radnika da ti natanka. Samo za pičkice i dizelaše emoji16.png

Kad god pitaju, ja im dam da mi natankaju. Za to primaju placu, a jos im je i plus jer si odem unutra i dok mi toce si uzmem jos nesto za popit usput, pa im firma bolje posluje. Znam i koju cokoladicu kupit za studente koji peru stakla. Bas sam pickica!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...