Jump to content

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
Sign in to follow this  
_DEX_

Volvo S40 bluetooth upgrade

Recommended Posts

Znaci kako u Volvu imam onaj famozni audio sustav:

volvo-s40-interior-6.jpg

Malo sam limitiran sa rijesenjima. Zvao sam Ronis i preporucaju Parrot MKI9100  sustav (sa ugradnjom cca 2000 kn). Osim handsfree-a, najbitnije mi je bluetooth streamanje muzike sa moba na radio. Za Parrot znam da ima kvalitetan zvuk razgovora i audio streminga. E sad, jel ima mozda kakvo jeftinije rjesenje ili da se jednostavno narucim u Ronisu da to odradim? Zvao sam Jensa za neko rjesenje, ali on je vjerojatno u grdom poslu i ne javlja se. Makar idem njemu uskoro na rjesavanje rasvjete.

Edited by _DEX_

Mislim da je vrijeme da prodaš auto. :D

Pretpostavljam da nema AUX-IN?

• Like 1
  • Haha 1

Pa tek sam ga uzeo, moram ga barem jos mjesec-dva voziti. Nema AUX-IN i zelim bas bluetooth. Mislim da cu na kraju uzet taj Parrot sustav. Budem se danas zaletio do Ronisa poslije posla, pa cu vidjet sta ce rec.

• Like 1

Ma mislio sam da na aux-in prikljucis neki BT reciever, ali ako nema onda je jedino opcija rastaviti radio i zalemiti audio in negdje...
Nakon brze pretrage, ovaj gromaudio.com se cini fora, a da sve ostane stock.

6 minutes ago, vux said:

Ma mislio sam da na aux-in prikljucis neki BT reciever, ali ako nema onda je jedino opcija rastaviti radio i zalemiti audio in negdje...
Nakon brze pretrage, ovaj gromaudio.com se cini fora, a da sve ostane stock.

Cijenom kosta kao i Parrot sustav sa ugradnjom tu. Znaci odem u Ronis, dobar dan izvolite kljuceve, ugradnja, garancija i vozi dalje. Mislim da mi je to skoro najbolja opcija. I odlicno radi handsfree za razgovor.

edit: Sad vidim da se bluetooth adapter jos dodatno placa na tom grom-u. Ma nista to. Fakat ispadne gro skuplje na kraju i sam moram prckat, a nije bas jeftino ako tu nekaj zajebam :D 

Edited by _DEX_

Pa da i izmesariti pola auta da bi to uspio i uvijek izgleda za qrac. To je možda par ljudi napravilo u svijetu i koji god sam vidio užasno izgleda.

Aha te nisam ni vidio. Ali opet moraš imati navigaciju za to ili eventualno onaj najjači audio sustav koji je imao zvučnik i na vrhu armature, a 99% volva s40 i c30 to nema jer je navigacija koštala 3500 eura, a i autio sustav je koštao pun qrac :D

Edited by cyberphere

Kako je Cyber rekao, to je za verziju ako imas OEM navigaciju i rupu na armaturi gdje se umjesto OEM ekrana stavlja ovaj Android uredaj. Znaci kod mene ne ide. Inace bi vec bio unutra.

2 hours ago, Kegalj said:

ako ti posaljem parrot uredaj jel ti ima tko to ugradit?

Ne, svi su pobjegli u Irsku i tu su ostali samo doktori i ovi sto kopaju po smecu trazeci boce.

• Haha 2

1 hour ago, Pekx said:

Ne, svi su pobjegli u Irsku i tu su ostali samo doktori i ovi sto kopaju po smecu trazeci boce.

na zalost ostali su i ovi koji ne citaju sa razumijvanjem.

• Like 1

16 hours ago, dodo99 said:

Samo razgovori na orginalnom, ne mozes streamat muziku

14 hours ago, Kegalj said:

na zalost ostali su i ovi koji ne citaju sa razumijvanjem.

Smisao za humor si ostavio u HR vidim. 😂

Stvar ukusa, meni je prejebena armatura. :P

Makar da, ekipa je podijeljena, ili im je ogavna ili im se jebeno svida. Nema nista između :D 

Samo ti prcaj, inace te nista ne sprecava :D 

Edited by _DEX_

1 hour ago, Pekx said:

Smisao za humor si ostavio u HR vidim. 😂

Na forumu smo di svak svakom skace u usta a ti se cudis kad netko puse na hladno?

2 hours ago, JosipZG said:

tu ide humor

https://forum.crotuned.com/forum/33-humor/

topic tj.ova prva slika me provocirala da prcam DRX-a tak jako da ni sam ne znam kak sam se suzdržao 

kad smo kod toga. ovak ružnu armaturu nisam vidio tam negdje od 2013-e kad je frend prodao takvog volva :(

Josipe, molim te da ne zezas Dexa i njegovo vozilo, jer cu u protivnom ja morat tamo negdje 2022. slusati kak su ga svi ismijavali na forumu i nitko nije reagirao na to, dok je vozio najurednijeg Volva u HR.

Hvala na razumijevanju, LP.

• Like 3
  • Haha 3