Jump to content

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
hrga

Citycoco el skuter

Recommended Posts

4 minutes ago, Zivac2 said:

tak možeš i vespom po trgu... i kažeš da je to romobil...samo izgleda ko vespa :D 

Ti sad isto kenjas i pretjerujes. Ovo gore je vizualno cisti romobil. Sad ti to usporedujes sa skuterom. :doh1:

Makar se slazem da takvi "strojevi" nemaju kaj traziti po pjesackoj zoni. I ovi sa 25 km/h su opasni. Pogotovo jer su necujni i ekipa jednostavno ne pazi. Pun gas i ko muha bez glave u rulju.

Edited by _DEX_

Budu budu .. dok ne nalete na neku budalu sa bebom koja ce ga strest sakom sa toga .... samo je pitanje vremena kad će incident :) 

vizualno je čisti moped a ne romobil

Evo pa vidi razliku :P

CityCoco-X-mala-1.jpg

mojito-custom-sky-blue-2.jpg

2000

7 minutes ago, _DEX_ said:

Ti sad isto kenjas i pretjerujes. Ovo gore je vizualno cisti romobil. Sad ti to usporedujes sa skuterom. :doh1:

Makar se slazem da takvi "strojevi" nemaju kaj traziti po pjesackoj zoni. I ovi sa 25 km/h su opasni. Pogotovo jer su necujni i ekipa jednostavno ne pazi. Pun gas i ko muha bez glave u rulju.

Edited by Zivac2
  • Like 1

10 minutes ago, Zivac2 said:

vizualno je čisti moped a ne romobil

Evo pa vidi razliku :P

Ja mislio da pricamo o ovom sto si ti zadnje stavio. :D :doh1:

zero10x_d9750b21-1a3b-4521-a407-10bbfe69

14 minutes ago, tolt said:

Budu budu .. dok ne nalete na neku budalu sa bebom koja ce ga strest sakom sa toga .... samo je pitanje vremena kad će incident :) 

To vjerujem i treba. Jer gledam kako se idioti na tome voze i mislim da je vrijeme da se uvede red prije nego se sranje dogodi.

Samo ne znam kako i kada ce rijesiti problem idiota pjesaka i njihove kulture. Pogotovo prelaska preko crvenog i jos svađanja nakon sto im recimo potrubis da ih ne ubijes jer majstor ide preko crvenog ko da je Hrvatsku oslobodio. :S

Isto tako pjesak hoda po biciklistickoj stazi, gleda te u oci dok dolazis biciklom/romobilom prema njemu i govno se nece maknut.

Edited by _DEX_

39 minutes ago, _DEX_ said:

Isto tako pjesak hoda po biciklistickoj stazi, gleda te u oci dok dolazis romobilom prema njemu i govno se nece maknut.

meni je najveća fora kad se netko ljuti a ni on nije u pravu 

https://net.hr/danas/hrvatska/posast-elektricnih-romobila-pokorili-su-svijet-pa-tako-i-zagreb-no-postoji-velik-problem-njemacka-i-francuska-vec-su-ih-zabranile/

POŠAST ELEKTRIČNIH ROMOBILA: Pokorili su Zagreb, a Zakon kaže da ih ne smijete voziti na cesti, ni biciklističkoj stazi

marušićeve proljeve iz članka čitajte samo ak se hoćete nasmijati debilu 

Edited by JosipZG

1 hour ago, JosipZG said:

meni je najveća fora kad se netko ljuti a ni on nije u pravu 

Evo, da preformuliram da tebi gosponu pase: "Posto sam i na biciklu puno, najvise mrzim govna od pjesaka koji hoda po biciklistickoj stazi prema meni, gleda me u oci i supak se nece maknuti". Doslovno primjer SVAKI put kad idem biciklom u Maksimir i kad se vozim po biciklistickoj stazi. 

Sto se e-romobila tice, jedva cekam da donesu zakon da se mora vozit po cesti i da se onda nadem ispred Josipa i da mu smetam. :D