Jump to content

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.
Pekx

Pranje / detailing random videos

Recommended Posts

ljudi su stoka - je zakljucak tih milion videa na ytb o "dirtiest car ever"

Ameri pogotovo. Tako prljav narod.

Edited by Gabre

Ovo povrsinsko smece, cikovi itd je nista naspram onog sta se izvuce iz sjedala, tepiha itd. Bezbroj puta sam radio na autu koji je na oko uredan, dok ne vidis neke stvari pa shvatis da je gori nego onaj kaj izgleda ko smetliste na prvu

@Kroky gledao sam neke usisavače koji bi mogli poslužiti za povući vodu i šampon iz sica jednom godišnje i skužio da postoje usisavači od 500 do 20.000 kn 😅

šta se gleda osim watta za to?

Gledao si extraktore ili usisavace na vodu? Karcher se 4001/4002 ti je cist ok za odradit koje kemijsko a cijena je do 2k kn

Extraktor i sprica vodu, sto je bitno kad se kemijsko radi. Znaci spricas i usisavas odmah

• Thanks 1

kad sam pretraživao po amazonu i ebayu sam ukucavao "extractor" a kod nas "usisavač"😝

btw evo jedan moj (zanemarite moje snimateljske mogucnosti :D)  unutra nije bio ciscen sigurno 5-6 godina (od sogora auto) Osim mjesta di nije bilo vise boje na koži, unutrasnjost "odlicno" stanje. da nije isao na njuskalo, vjerovatno bi i danas bio takav, zmazan :D

• Like 5

btw evo jedan moj (zanemarite moje snimateljske mogucnosti )  unutra nije bio ciscen sigurno 5-6 godina (od sogora auto) Osim mjesta di nije bilo vise boje na koži, unutrasnjost "odlicno" stanje. da nije isao na njuskalo, vjerovatno bi i danas bio takav, zmazan

Koliko je ta akcija trajala i u konacnici, koliko takav tretman (okvirno) kosta?

Poslano sa mog SM-A750FN koristeći Tapatalk

23 hours ago, gandi said:

Koliko je ta akcija trajala i u konacnici, koliko takav tretman (okvirno) kosta?

Poslano sa mog SM-A750FN koristeći Tapatalk

Cca 2-3 dana, 1000kn na dalje

Svaka cast @Kroky

Ne razumijem kako se netko moze vozit u takvom autu, odvratno. Kakva mu je osobna higijena onda? 

• Like 1

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

About Us

Automotive lifestyle at its finest. #crotuned

• Create New...