Jump to content

VELIKA NAGRADA ČAKOVCA "2K20" (No.8 TrackDay by AK Blacklisted)


vandal2407

Recommended Posts

ck1x3jud.jpg

Nakon 13 godina, 3. listopada 2020. godine sa početkom u 08:00h, Autoklub Blacklisted vraća automobilizam u Međimursku županiju i Grad Čakovec na velika vrata i to sa organizacijom Trackdaya u samom centru grada.
Prvi puta u Hrvatskoj povijesti amateri vozači će moći iskusiti adrenalin prave utrke, takozvani “Sprint rally” te se boriti bok uz bok sa profesionalnim vozačima iz cijele Hrvatske.
Svi natjecatelji koji se prijave te zadovolje tehničke uvjete bit će raspoređeni u sljedeće klase:
AMATERSKA KLASA:
# A1 - cestovno registrirana vozila do 1500ccm
# A2 - cestovno registrirana vozila do 1501ccm do 2000ccm
# A3 - cestovno registrirana vozila iznad 2001ccm
* Obavezna upotreba kacige, rukavica, duge odjeće
** Sva vozila sa ugrađenom turbinom ulaze u klasu “A3”
*** Obavezna upotreba cestovno legalnih guma
PROFESINALNA KLASA:
# P1 - vozila sa trkačom knjižicom do 1500ccm
# P2 - vozila sa trkačom knjižicom od 1501ccm do 2000ccm
# P3 - vozila sa trkačom knjižicom iznad 2001ccm
* Obavezna upotreba kacige, rukavica, duge odjeće
** Sva vozila sa ugrađenom turbinom ulaze u klasu “P3”
Sponzorske nagrade uz mogućnost novčanih nagrada te pehari za sve najbolje po klasama te generalno
Klasa A1 - 1.mjesto - 1 pehar
Klasa A2 - 1.mjesto - 1 pehar
Klasa A3 - 1.mjesto - 1 pehar
Amaterska klasa generalno 1.mjesto
Klasa P1 - 1.mjesto - 1 pehar
Klasa P2 - 1.mjesto - 1 pehar
Klasa P3 - 1.mjesto - 1 pehar
Profesionalna klasa generalno 1.mjesto - 1 pehar
Generalni pobjednik VELIKE NAGRADE ČAKOVCA 2K20 (No.8 TrackDay-a u organizaciji AK Blacklisted) - 1 pehar
Cijena prijave uz donaciju Udruzi AK Blacklisted iznosi 500kn do 30.9.2020. Godine ili na dan eventa 700kn
# 09:00 - 12:00 slobodni treninzi za sve prijavljene
# 12:00 - 18:00 službeni dio uz mjerenje vremena
* Vozi se šest jednakih brzinama u duljini od 2,6km te gleda ukupno vrijeme svih za završni rezultat
SVE DODATNE I POTREBNE INFORMACIJE BIT ĆE OBJAVLJENE USKORO ILI POSLANE DIREKTNO SVIM PRIJAVLJENIM NATJECATELJIMA
Ulaz za sve posjetitelje je besplatan!
 

Evo ako nekog zanima. Ja ču vjerovatno ič i provozat malo imprezu ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
9 hours ago, MeaCulpa said:

Jel to Vandal toliko trokira?? Zas vozi sa takvim autom

nisam vozio s takvim autom. nego je nakon minute poceo trokirat. vozio sam na krivoj mapi. auto ima 3 mape. 1 dovrsenu i 2 nedovrsene. a ja sam mislio da je na sva 3 gumba ista mapa. pa dok smo skuzili da vozim na krivoj mapi sam vec odvozio 2 laufa. i dok sam konacno 3. lauf krenuo sa dobrom mapom mi je iskocilo crijevo od intercoolera. i isto tako u 4. laufu. jbg na dynu je sve bilo oke. i na cesti, a ovdje je iskakalo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

nisam vozio s takvim autom. nego je nakon minute poceo trokirat. vozio sam na krivoj mapi. auto ima 3 mape. 1 dovrsenu i 2 nedovrsene. a ja sam mislio da je na sva 3 gumba ista mapa. pa dok smo skuzili da vozim na krivoj mapi sam vec odvozio 2 laufa. i dok sam konacno 3. lauf krenuo sa dobrom mapom mi je iskocilo crijevo od intercoolera. i isto tako u 4. laufu. jbg na dynu je sve bilo oke. i na cesti, a ovdje je iskakalo.

Nisi vozio sa takvim autom ali si odvozio dva laufa.

Znaci vozio si
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, MeaCulpa said:


Nisi vozio sa takvim autom ali si odvozio dva laufa.

Znaci vozio si

pa sam napisao da je poceo trokirat uvijek nakon minute voznje. 1 sam odustao. a drugiput je poceo trokirat pred kraj pa sam zavrsio utrku. a to trokiranje je blokada na 5500rpm koju je ECU sam stavio jer nekaj u mapi (nedovrsenoj) nije postelano kak spada. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Raptor6767 said:

Nemojte sad i ovaj topic razjebat s glupostima.

 

Impreza nije išla s mjesta, Vandal nema pojma vozit, bude se složilo, al on ne bude naučio vozit i kaj sad - i dalje bude spor. ?

nikad nisam vozio po sikanama. pa je logicno da neznam vozit na sikanama, po kruznom toku. al sve se da naucit ?

Link to comment
Share on other sites

Nemojte sad i ovaj topic razjebat s glupostima.
 
Impreza nije išla s mjesta, Vandal nema pojma vozit, bude se složilo, al on ne bude naučio vozit i kaj sad - i dalje bude spor.

Konstruktivna rasprava, to kaj si ti na njegov nesreci uzeo prvo mjesto, ne cini te boljim covjekom ak ga ne podjebes
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...