Jump to content

Recommended Posts

4 hours ago, DiscoVolante said:
4 hours ago, BM0021 said:
Pa to kad pročitaš nije uvoz, hr auto onda odmah tražiš dalje emoji1.png emoji16.png meni drži uvoz nego hr auto lupetan po rupama i ležećima i servisiran samo kad upali check engine emoji1787.png

Samo što malo tko uvozi aute bez greške, većinom su to manji karamboli i mehanički problemi koji se puno jeftinije riješe na Balkanu.

Bolje i to da su strajfana vrata ili branik malo klepit (naravno uz uvjet da je samo to a ne da je zdrobljen propisno) nego kad nije nista pa skinu mrtvo hladno par sto tisuca km sa sata..

5 hours ago, BM0021 said:

Jel u UK jos uvijek pravilo kad se jednom isplati totalka nema više rege te šasije i bok? Po meni jedino pošteno.

Totalka i nije za registraciju su dva pojma.

I kod nas postoji i jedan i drugi.

npr s totalkom je bzv....moji razbili berlinga prije mjesec dana...berlingo 2014...kaj vrijedi 45 kkn bez pdva cca

farovi,branik,maska,nosaci branika,lijevi blatobrani....killeri,krakovi i to netaknuto,znaci limarije nema,sve na saraf promijenis...steta 27kkn s pdvom,htjeli su mi gurati totalku,rijesio sam normalno da plate popravak...al totalka i teh ispravnost vozila realno bas i nisu tak vezani.

2 hours ago, Alfa_gtv said:

Bolje i to da su strajfana vrata ili branik malo klepit (naravno uz uvjet da je samo to a ne da je zdrobljen propisno) nego kad nije nista pa skinu mrtvo hladno par sto tisuca km sa sata..

Samo što uglavnom u kompletu ide sve navedeno. Akcija 2+1 gratis.

• 3 weeks later...
On 4/25/2021 at 12:57 PM, pacey said:

Za iznos ne pitam.

Ako si saznao cijenu ili barem okvirno za recimo ok posao koliko ispada. 

• 4 weeks later...

Da oživim malo temu:

Ekipa koje limare u Zg i okolica znate da imaju pošten stol za ravnanje... ?

Moram istegnut jednu šasiju koja je malo dobila pa trebam nekog kome nije strano malo poigrat se s time...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...