Jump to content

Cijene opreme i dijelova u ovlaštenim servisima


maredo

Recommended Posts

Ponukan današnjom posjetom Renfault dućanu interesira me znate li kakve su cijene kod ostalih marki za kojekakve gluposti i dijelove koje nije moguće kupiti kod Ilije Tokića ili CIAK-a...

 

Npr...na babinom Klitu se raspada ručica mjenjača i reže joj dlan pa reko da kupim to kak sam već kupio za PUG-106 (cca 200kn OEM) i veli meni majstor u Baotiću...kačiiiing...828Kn!?! Za onu završnu kuglu ručice mjenjača?!?

Drugi stres...one crne naljepnice/folije između šajbi prednjih i zadnjih stakala, onak djeluju skoro kao platno ili tak nekaj...4kom - 2 kat.broja...sve skupa 1700kn?!

Ma reko naručite 4 kugle i sedam setova naljepnica..

Pa ako netko ima neki primjer...

Link to comment
Share on other sites

evo jedan friski:  suvozacev retrovizor, staklo se zamutilo samo od sebe. 2007 Audi A6.

 

zovnem Audi, koliko je samo staklo retrovizora. Veli meni lik: $1,460 sa porezom.  Najprije sam pomislio da je rekao 146. Reko ok, nije strasno. ? 

cijeli retrovizor - $ 4,000 dolara.  CETIRI TISUCE ?

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Gabre said:

evo jedan friski:  suvozacev retrovizor, staklo se zamutilo samo od sebe. 2007 Audi A6.

 

zovnem Audi, koliko je samo staklo retrovizora. Veli meni lik: $1,460 sa porezom.  Najprije sam pomislio da je rekao 146. Reko ok, nije strasno. ? 

cijeli retrovizor - $ 4,000 dolara.  CETIRI TISUCE ?

 

 

Posalji mi VIN na PM

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Xman said:
59 minutes ago, Kegalj said:
 
 
Posalji mi VIN na PM

Ajd vidi prednji branik i desnu maglenku za Yarisa Sol iz 2015e. U Zg naplaćeno osiguranju cca 7000 kn.

 

 

Dijelovi: 

$437.59 s porezom (2292.53 KN)

Samo branik i maglenka bez maskica, poklopaza serafa za kuku i slicno.

S popustom (Friends and family) 1841 kn

 

 

Edited by Kegalj
Link to comment
Share on other sites

 
 
Dijelovi: 
$437.59 s porezom (2292.53 KN)
Samo branik i maglenka bez maskica, poklopaza serafa za kuku i slicno.
 
 
 
Ovdje je bilo jos i farbanje branika al svejedno, ocigledno duplo vise nego kod tebe. Uzimačina samo takva ta Toyota kod nas
Link to comment
Share on other sites


Ponukan današnjom posjetom Renfault dućanu interesira me znate li kakve su cijene kod ostalih marki za kojekakve gluposti i dijelove koje nije moguće kupiti kod Ilije Tokića ili CIAK-a...
 
Npr...na babinom Klitu se raspada ručica mjenjača i reže joj dlan pa reko da kupim to kak sam već kupio za PUG-106 (cca 200kn OEM) i veli meni majstor u Baotiću...kačiiiing...828Kn!?! Za onu završnu kuglu ručice mjenjača?!?
Drugi stres...one crne naljepnice/folije između šajbi prednjih i zadnjih stakala, onak djeluju skoro kao platno ili tak nekaj...4kom - 2 kat.broja...sve skupa 1700kn?!
Ma reko naručite 4 kugle i sedam setova naljepnica..
Pa ako netko ima neki primjer...
500kn M Performance alu/alkantara za e92 kod Habulina
900kn komplet sa donjom kožom tj alcantarom sa m šavovima
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Gabre said:

evo jedan friski:  suvozacev retrovizor, staklo se zamutilo samo od sebe. 2007 Audi A6.

 

zovnem Audi, koliko je samo staklo retrovizora. Veli meni lik: $1,460 sa porezom.  Najprije sam pomislio da je rekao 146. Reko ok, nije strasno. ? 

cijeli retrovizor - $ 4,000 dolara.  CETIRI TISUCE ?

Jbt, pola godine moram raditi za jedan retrovizor ?

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, maredo said:

 

Ponukan današnjom posjetom Renfault dućanu interesira me znate li kakve su cijene kod ostalih marki za kojekakve gluposti i dijelove koje nije moguće kupiti kod Ilije Tokića ili CIAK-a...

 

Npr...na babinom Klitu se raspada ručica mjenjača i reže joj dlan pa reko da kupim to kak sam već kupio za PUG-106 (cca 200kn OEM) i veli meni majstor u Baotiću...kačiiiing...828Kn!?! Za onu završnu kuglu ručice mjenjača?!?

Drugi stres...one crne naljepnice/folije između šajbi prednjih i zadnjih stakala, onak djeluju skoro kao platno ili tak nekaj...4kom - 2 kat.broja...sve skupa 1700kn?!

Ma reko naručite 4 kugle i sedam setova naljepnica.. emoji58.pngemoji58.png

Pa ako netko ima neki primjer...

 

 

Meni je za te gluposti u interijeru Aliexpres zakon.

Link to comment
Share on other sites

Zaboravljas 40kn kaj ce ti posta zaracunati
 
Vise ne ispalti kupovati na malo, odma narucia jos 5 pa preprodas da namirs HP kamatu
Meni zadnjih par pizdarija sa Aliexa donio Overseas... Ne naplaćuju ništa dodatno

Poslano sa mog VOG-L29 koristeći Tapatalk

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Zaboravljas 40kn kaj ce ti posta zaracunati
 
Vise ne ispalti kupovati na malo, odma narucia jos 5 pa preprodas da namirs HP kamatu
I dalje je 100kn, nije ni 200 ni 300 a kamoli 828kn...znam da nije OEM ali nebu strgano i bmk za žljuntu staru 13g koju baba tera po Heinzelovoj gore dole
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...