Jump to content

Ispušna grana?


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

kako za sta, drugacije je za turbo motore a drugacije za N/A

turbo, siri runner, do turba, onda i onako sve cjevi ulaze u tisno,

a kod N/A kolki ti je izlaz na glavi toliku cjev - odredjene duljine, onda spoj dva u dva cilindra sira cjev i onda 2 u jedan jos sira cjev...

al sad duljinom i sirinom cjevi gadjas odnosno "hvatas" podrucje momenta tamo gdje tebi odgovara, visoki, niski, srednji etc...

Link to comment
Share on other sites

Pitanje. Kad se pravi ispušna grana, jel bolje da su cijevi, tj koljena uza il sira???

Ako mi je npr. izlaz sa glave fi 48, jel onda bolje stavit cijevi fi 46, znači manje il 48 il 50???

 

 

Za koji motor te zanima ?

Grana za turbo ?

 

Kolko konja , i koji turbo ?

 

Ima mjesta ili nema ? jel dugačka grana ili kratka ?

Link to comment
Share on other sites

Za taj turbo ti treba fi max. 40mm....

Ja bih cak i na manji isao tj. oko 38mm.

Znaci manji nego sto je izlaz sa glave pogotovo zato sto ti je bitan spool.

I bitno je kako je napravljen taj prijelaz sa glave na granu i kako je napravljen kolektor.

Ono sto je mille sebi radio izgleda odlicno(na kolektor mislim)......

Edited by kutija
Link to comment
Share on other sites

Za taj turbo ti treba fi max. 40mm....

Ja bih cak i na manji isao tj. oko 38mm.

Znaci manji nego sto je izlaz sa glave pogotovo zato sto ti je bitan spool.

I bitno je kako je napravljen taj prijelaz sa glave na granu i kako je napravljen kolektor.

Ono sto je mille sebi radio izgleda odlicno(na kolektor mislim)......

 

 

 

To sam i ja cuo da treba bit čak manji nego sto je na glavi.

To mi je nekako i logično......

Link to comment
Share on other sites

A sto bi onda trebao dobit sa 4 u 1 granom kod koje su relativno kratke (te 4) cijevi?

 

edit: evo nasao slike neke

 

16_03_07_1147.jpg

 

 

16_03_07_1148.jpg

 

Kraća 4u1 će biti optimiziranija za više-više okretaje, a nešto duža 4u1 će biti optimizirana za višlje okretaje, no nešto niže od one prethodne...

 

Radi se o rezonantno frekvenciji ispušne grane na kojoj će grana raditi u frekvenciji sa motorom u određenim okretajima i neće gušiti motor, čak štoviše će pomoći ispiranju smjese iz cilindara...

 

Sad proračune i to neznam, ali ima raznih simulatora po netu.. I ova grana je vrlo loše napravljena! Ima jako nagle zavoje gore i spoj 4u1 je JAKO loš...

Edited by mr_G
Link to comment
Share on other sites

uzmi hamburske lukove 3mm debljine i slozi si sam granu kakvu hoces.38mm imas fi koljena i uzmi 1metar iste cijevi i dobra sigma i povaris si sam za granu za manje od 300kn.ja sam sebi na corsi radio sam i na kadetu 2.0t

dsc00229b.th.jpg

dsc00243n.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

uzmi hamburske lukove 3mm debljine i slozi si sam granu kakvu hoces.38mm imas fi koljena i uzmi 1metar iste cijevi i dobra sigma i povaris si sam za granu za manje od 300kn.ja sam sebi na corsi radio sam i na kadetu 2.0t

dsc00229b.th.jpg

dsc00243n.th.jpg

 

 

 

Sta ti je ovo obično zeljezo ??

Link to comment
Share on other sites

ma obicno crna cijev i koljena,samo gledaj da bude 3mm debljine stijenka da nedodje do pucanje grane i to je to.umotas ju kasnije u termotec traku i gass.

 

mr.dj to su grane od corse v6 turbo;)

 

a ovo je grana za kadetta c LETa

img0647b.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

ma obicno crna cijev i koljena,samo gledaj da bude 3mm debljine stijenka da nedodje do pucanje grane i to je to.umotas ju kasnije u termotec traku i gass.

 

mr.dj to su grane od corse v6 turbo;)

 

a ovo je grana za kadetta c LETa

img0647b.th.jpg

 

Ljepo, ljepo... :) Da, još mi čudno kako samo 3 klipa vidim... :rofl::doh:

 

Najjeftinija flanđa ti je od atmosferca odrezana. Ili lijepo platiš na plazmu da ti izrežu...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...