Jump to content

Rucna Autopraona


Recommended Posts

Evo ovako...

 

Ako ste za ovaj topic bi sluzio za informacije o rucnim autopraonama.

 

Znaci upisete kako se zove praona,gdje se nalazi,cca cijene pranja (unutarnje,vanjsko,komplet,poliranje) radno vrijeme i neki kontakt broj ako se treba naruciti i mozda svoje osobno iskustvo s njima.

 

Jer meni se osobno dogodilo par puta da mi se nije dalo samom prat auto i da sam htio otic dat ga oprat negdje,i zujao sam po gradu da nadem bilo koju pa kad i nades,po izgledu kako izgleda praona mislis da se svinje kote nutra a mozda zapravo stoji kao najbolja u tom kvartu.

 

Eto,molio bi vas bez offtopica jer zaista nije potreban ovdje.

 

Hvala. :D

Link to comment
Share on other sites

Autopraona od Harisa

 

Dobojska ulica broj 12 ja mislim ...uglavnom kad se ide sa tresnjevackog placa prođe se LINKS i za 10 metara sa lijeve strane je.

 

Kada se ide savskom skrene se desno na ljubljansku ( smjer jankomir ) nakon sto se prođe zeleni zeljeznicki most prva moguca desno. Nakon 100 metara sa desne strane je praona.

 

Dosta temeljito ciscenje

Link to comment
Share on other sites

Autopraona od Harisa

 

Dobojska ulica broj 12 ja mislim ...uglavnom kad se ide sa tresnjevackog placa prođe se LINKS i za 10 metara sa lijeve strane je.

 

Kada se ide savskom skrene se desno na ljubljansku ( smjer jankomir ) nakon sto se prođe zeleni zeljeznicki most prva moguca desno. Nakon 100 metara sa desne strane je praona.

 

Dosta temeljito ciscenje

 

LOL :D

 

Inače autopraona AS, 80 kn kompletno.

 

to mi susjed, ok je čišćenje ako redovito održavate auto...ako ga čistite jednom u 2 mjeseca kao moja ex cura onda imate primjedbi, tipa zašto joj nije obrisan štok od cigareta itd. :D

Link to comment
Share on other sites

VULKANIZER, AUTOPRAONA LEKO

Svaki radni rad od 7-19 sati, subotom od 7-17 i nedjeljom od 8-12 sati

Tel: 01/ 6187 770 fax: 01/ 6185 644 Vl. Leko Nokaj

Zagreb, Ul. Grada Vukovara 282

 

decki ok operu,60 kn mislim da je komplet ,ali ima radno vrijeme rula :notworthy:

Link to comment
Share on other sites

Ja baš ako moram prati u ručnoj odem u Black pearl u Zagrebačkoj ulici kod europetrola.

ali većinom ga perem sam u miramarskoj i onda sam najsretniji. :D

Slažem se.. Oni su jedini kojima dam da mi peru auto :D

Ajd možda bi dao i onom bobi il kak se već zove da se ne mora naručivati par dana unaprijed za faking pranje auta :lol:

Link to comment
Share on other sites

Slažem se.. Oni su jedini kojima dam da mi peru auto :D

Ajd možda bi dao i onom bobi il kak se već zove da se ne mora naručivati par dana unaprijed za faking pranje auta :lol:

 

Da si vidio kako frajer cisti otvore ventilacije s kistom onda bi dao i njemu :)

 

Meni je ok jer mi od cure kuma gore zivi pa idemo jednom tjednom gore pa mi je usput to, inace vrijedi svake kune, vanjsko ko vanjsko ali unutra je tako pedantan da je to strasno.:notworthy:

Link to comment
Share on other sites

ima tu kod mene u kvartu, znači, Ulica Srednjaci, kad dolazite novom Zagrebačkom (aka. Ljubljanskom desno smotat u Srednjake (semafor taman prije selske, nakon 200m desno, i onda druga desno, i do kraja.

 

Peru dečki odlično stvarno i pedantno. mislim da je komplet 70kn, a vanjsko 40.

 

zimi kad dođeš fino te pošalju unutra u ured, skuha ti lik kavu, stavi mlijeko, šećer po želji.. mene takve stvari kupuju :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Da si vidio kako frajer cisti otvore ventilacije s kistom onda bi dao i njemu :)

 

Meni je ok jer mi od cure kuma gore zivi pa idemo jednom tjednom gore pa mi je usput to, inace vrijedi svake kune, vanjsko ko vanjsko ali unutra je tako pedantan da je to strasno.:notworthy:

 

Pa bas zbog takvog pranja ti nije zao se narucit par dana prije i znas da ces doma ic sa smajlom na faci

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zadnje prao u zagorskoj tam na onom S zavoju prije onog brda prek pruge... Nemam pojma kak se zove, mislim da je 80kn bilo komplet. Dobro su oprali! Al uglavnom ostavim auto kad sam u firmi tam u nekoj sklepanoj praoni 5 il tak nes, mislim da na pescenicu to spada. 70kn i vrhunski operu i ociste unutra!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

bio danas u black peralu, ocjena vani 5, unutra 2. dobro su sredili tepihe i to je sve, malo blata ostalo, nisu niš prebrisali s nekom tekucinom/sprejem samo obično s krpom, nis posebno, ne vrijedi 100kn. ja nisam picajzla, al tamo se ne vracam.

Link to comment
Share on other sites

Uh kak su te uzeliiii looolll!

Predpostavljam da nije bio gazda:rofl::rofl::rofl: jer kad je gazda tam,svaki put kada oni završe auto on ga pregledava i ak neš ne valja djeli čuške...bar je tak kod mene bilo:thumbsup: idem baš sutra tam!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...