Jump to content

Passat 1.8T - nešto čudno u karteru


Recommended Posts

od čega bi ovo moglo nastati:

 

i679678_08092009322.jpg

 

nije metalna špena, nego nešto poput... hm... mrvica ugljena.

 

u motoru je dovoljno tog smeća da začepi onu mrežicu na pumpi ulja.

osim toga, iz nutra je karter cijeli kao plastificiran, a ispod čepa za točenje ulja se prstom opet može doći do ovih mrvica.

Link to comment
Share on other sites

to sranje je začepilo mrežicu na onoj cjevčici od pumpe ulja i zbog toga se nakon dulje vožnje znala paliti lampica.

 

pumpa ulja isprana u ivasolu, odnesena na provjeravanje i vraćena natrag, oriban karter, isto u ivasolu, ali opralo se možda 50 % tog taloga.

 

problem je što je tog smeća ostalo po cijelom motoru. najviše se vidi kad se skine čep za točenje ulja. kako se toga riješiti? pretpostavljam teško bez otvaranja motora...

Link to comment
Share on other sites

dobro, a kako to nastane? šta je to? dijelovi motora ili brtvi, lošeg goriva i nesavršenog izgaranja? šta, šta, šta? :)

 

Pa lijepo ti je rekao Stealth: mjesanje nekompatibilnih loših ulja.

Dogodi se alkemija (iliti u danasnje doba kemija :D) i ta mjesavina se onda jos prokuha na 100 stupnjeva.. i dobijes umjesto ulja ovu čumez u karteru.

Link to comment
Share on other sites

Sa novim uljem neces dobit nista...ima jedan aditiv u Brum Moto sam ga vidio na Zametu kod trece policijske, to pisem za Gandia posto je iz Rijeke...uglavnom za ciscenje u slucaju takvog sranja, stavis ga u motor pustis motor da radi deset minuta i ispraznis svo to sranje van... izlazi van nesto sta ne mozes niti zamislit...novo ulje unutra i ameni...i po mogucnosti neko normalno ulje, nemam blage sta koristis sad, ali posto se radi o starom autu sa puno km vjerovatno, stavis Seleniu Hpx i vozi...ne treba ti nista bolje...

Lose je u cijeloj prici sta je glava puna tog sranja i moze se dogodit da bregaste dobiju po repu...

Uglavnom ili na Carbon clean motora ili taj aditiv i novo ulje...i mijenjat ulje cesce...

Link to comment
Share on other sites

pa ovo gore zgleda kao motor spreman za smece :-/ wtf...

 

uglavnom, ako odlucis stavit taj aditiv i tako onda ispustit ulje van, ja bih onda zrtvovao jos par litara ulja, ubacio u motor, malo zagrijao, proturirao i to ulje takodjer van...da se ispere malo motor. a onda svjeze ulje nutra i vozi normalno. AKO naravno taj aditiv neki ima ikakav ucinak...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam probao taj aditivi jel je nono isto mijesao svakakva ulja u motoru i doslo je do ovog pudinga...i stvarno je ocistilo sve...skinuo sam poklopce ventila i bilo je manje vise ok...to je bas aditiv za cistit motor od takvog smeca, kad vidis u kanti sta je iscurilo se cudis sta ti je bilo u motoru...

Link to comment
Share on other sites

sada nalij novo ulje ,vozi 2000 km izlij van.onda opet novo ulje,2000km ,izlij.i svaki put skidaj karter i cisti da ti nebi zstopalo pumpu ulja

kosta ,ali nevidim kako drukcije bez rastavljanja motora ....

osim neki aditivi...ali sve je to smece koje aditiv bojim se nece otopit

Edited by Mexx
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...