Jump to content

Autopraonice u Splitu?


Recommended Posts

Citao sam malo topice od autopraonica Bobe i Sviga i stvarno sam odusevljen profesionalnoscu i kvalitetom njihovih radova!

 

Rado bi im odveo svoje auto na full tretman, ali mi je malo daleko ic u Zagreb iz Splita oprat auto :D

 

Zato i otvaram ovaj topic!

Zanima me ima li u Splitu koja autopraonica da obavlja pranje autu kvalitetno kao ove gore dvije praonice i da nudi full tretman ili barem vecinu od ovih stvari koje sam dole naveo?

 

Cijena mi nije toliko bitna koliko kvaliteta i profesionalan pristup poslu!

 

* Vanjsko pranje

* Unutrašnje pranje

* Komplet pranje

* Ručno poliranje

* Strojno poliranje

* Dubinsko kemijsko čišćenje

* Pranje tapecirunga krova

* Poliranje farova

* Čišćenje auto laka glinom

* Premaz 100% carnuba voskom

* Dubinsko pranje stakla

* Premaz voskom

* Čišćenje i impregnacija kože

* Poliranje ili voskanje alu naplataka

* Skidanje naplataka s vozila, pranje,poliranje ili voskanje

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Da radi bas sve ono sta Svig radi mislim da nema koliko ja znam,znaci pranje sa onom glinom i te seme.

ali ima praona koja znan da pere unutrasnjost (dubinsko) tapecirung od krova oplate i to vrhunski,meni je milku uspia oprat :D.za poliranje neznan al ako te zanima bas sve ovo od navedenog mogu pitat. ;)

Link to comment
Share on other sites

ja sam cuo samo pozitivna iskustva za praonu na dubrovackoj (di je nekidan dosao onaj s bombon) da je lik frik totalni za čistoću auta.

Preporucia mi je prijatelj koji se bavi transporton ljudi jer on je sve skoro obaša praone dok nije našao zadovoljavajućeg,a to je taj. neznan tocno kako se zove

Link to comment
Share on other sites

Koja autopraona, ako je uspija milku onda nista nije nemoguce:D?

 

Onaj ispod ART-ST-a?

 

To ti je taj ispod ART-ST ispod onih pustih quatraša :D

vrata do kafica Kalahari,autopraona LUKA definitivno preporuka.kad ti brise auto sve brise na zrak one male luftove i fuge na autu :thumbsup:

 

ako treba dam ti broj jer vecina auto prije tribas nazvat jer je dosta guzve ;)

Link to comment
Share on other sites

ma jebo,,praonu,,,

Uzmeš spužvu i na brda u onu automatsku BALINJERA...

Nema većeg gušta nego sam......

 

Pa i perem sam auto svaki put, jos ga nisam odvea u praonu i platija da mi ga drugi opere, ali kemijsko ciscenje unutrasnjosti bi ipak prepustija nekom profesionalcu da to obavi!

 

Rijetko odem u samoposluznu na Brda, nisam zadovoljan kvalitetom pjene, auto se ne sjaji upola kao kad ga sam perem ispred kuce sonaxovim samponom s voskom!

Link to comment
Share on other sites

ma di je taj u dubrovackoj?!?:huh:

inace prosa san dosta praoni i skoro svi operu auto dobro prva 2 puta, a posli si im ka stalna musterija, ka prike ovo ono i te sheme pa ostavu fleke po vratima, sajbama,...

meni je problem sta mi triba prat auto sa kvasinom, a to radu samo dvojica u solinu:drink:

aj dajte mi objasnite za toga u dubrovackoj nisan ga 2 miseca opra, da mu ga odveden, da se iskaze:cice:

Link to comment
Share on other sites

ma di je taj u dubrovackoj?!?:huh:

inace prosa san dosta praoni i skoro svi operu auto dobro prva 2 puta, a posli si im ka stalna musterija, ka prike ovo ono i te sheme pa ostavu fleke po vratima, sajbama,...

meni je problem sta mi triba prat auto sa kvasinom, a to radu samo dvojica u solinu:drink:

aj dajte mi objasnite za toga u dubrovackoj nisan ga 2 miseca opra, da mu ga odveden, da se iskaze:cice:

 

nije u dubrovackoj nego u poljickoj,tamo kada se ide od elektro dalm prema gradu pa prije semafora di ima u dvoristu i par ducana za aute.

 

moja greska na adrtesi

Link to comment
Share on other sites

jos malo pa ce bit toga i u splitu

samo da skupm jos materijala sta mi fali

mislim na:

-pranje s glinom (sonus, zymol, meguiars ...)

-voskanje auta prirodnim voskom/carnauba ( zymol, dodo juice, swissvax 100% zuta carnuba, bijela brazilska carnuaba itd.. )

- poliranje laka (sonus, meguiars, zymol, dodo juice, menzerna )

 

do tada nista u split

pozdrav

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
kratko i jasno...nigdi

 

u ovih par godina niko al baš niko nije bija zadovoljan pa tako ni ja

 

nažalost u splitu nema poštene autopraone, a kamo li šta kompliciranije,

 

ostaviš auto prat i platiš 70-100 kn i kad dolaziš po auto s 200m vidiš šporkicu, pa mu ideš nešto reći onda žuga ka... ma mrš

Link to comment
Share on other sites

ajmo dajte onda listu koji je najbolji među tim lošima :D

moram odvest auto na dubinsko pranje jer mi je bež unutrašnjost (ljeto odradilo svoje- sol, znoj....) tako da nemam baš izbora

Edited by kreza
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...