Jump to content

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Recommended Posts

Jučer bili stari, njegov kolega i ja na skijanju na Rogli - uglavnom - vrijeme prekrasno, temperatura ispod -22°C, smrzo sam se ko peechka.

Imam osjećaj da je Slovence snijeg ulovio nespremnim jer 2-3 staze nisu radile uopće tako da mi je bilo malo dosadno. Naravno, ubio sam monotoniju snimajući po skijalištu. :D

Ocjena 3/5 zbog zatvorenih staza, cijene karte (28€ što je 2€ manje od Austrijskih skijališta koja su 2-3 koplja iznad) te hladnoće.

Stari (lijevo) i frend:

20122009239j.jpg

20122009242.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=9ysIcHsRFqA

http://www.youtube.com/watch?v=-9Qpp0TYiPg

http://www.youtube.com/watch?v=_AXGS-CMSNU

Pitam za tebe slone.:D:D

Ja nisam pao od 2000god i Val Thorensa...zato mi i nije više špica skijanje...sad bi htio boardat, ali nemam para za opremu. Tj. pošto ne idem više toliko često na skijanje (samo preko vikenda, a ne više po 7-10 dana) ne isplati mi se kupovat.

Iduće sezone vjerojatno prelazim na board.

P.S. Sad sam se sjetio kako se frend prošle godine sjebo na Sljemenu - zabio mu se štap u jaja (dobro, malo iznad, "bikini zona") i puko na pola. :haha:

Snimke slijede...:D

Edited by Raptor6767

jebemti kako mi fali skijanje :( meni je na Rogli znalo bit predobro

ako ne skijaš više od 7 dana u godini ne isplati se ni kupovati opremu,za malo para možeš rentati svaki dan drugi top model skija

ja se nadam ove godine barem jedan dan otic nekam u Sloveniju

nisam skijao već 2-3 godine :crybaby::crybaby::crybaby:

jebemti kako mi fali skijanje :( meni je na Rogli znalo bit predobro

ako ne skijaš više od 7 dana u godini ne isplati se ni kupovati opremu,za malo para možeš rentati svaki dan drugi top model skija

ja se nadam ove godine barem jedan dan otic nekam u Sloveniju

nisam skijao već 2-3 godine :crybaby::crybaby::crybaby:

Ma, skijam više od 7 dana - nakupe se ti vikendi, ali ne idem kao moj stari npr. on ide 2x godišnje po 7-10 dana. Bio je sad nedavno na 5 dana i u 3mj ide na 7 dana s ekipom u FRA.

Meni je bad zbog love, a i nemam ekipu koja se zna skijat. :huh:

ja sam prije išao svaku zimu,barem na Sljeme ako ništa drugo

zadnje sam bio u Sextenu (IT) na nekom seminaru i prijemnom za ski učitelja,a kad tamo mi se zgadio cijeli HZUTS i sve vezano za to :thumbdown:

jedno od boljih skijanja mi je u Badkleinkirchheim-u gdje sam bio desetak puta,super staze,mir,laganica,fenomenalne toplice (Römerbad Thermal) :thumbsup:

ak baš očeš nekam tulumarit i divljat,odeš u Villach koji je cca 25 km od Bad-a a kad tamo show,sve puno lokala,odličnih komada,striptiz barova sa čehinjama,ukrajinkama..... jaooo :cice::cice::cice::drink:

ja sam prije išao svaku zimu,barem na Sljeme ako ništa drugo

zadnje sam bio u Sextenu (IT) na nekom seminaru i prijemnom za ski učitelja,a kad tamo mi se zgadio cijeli HZUTS i sve vezano za to :thumbdown:

jedno od boljih skijanja mi je u Badkleinkirchheim-u gdje sam bio desetak puta,super staze,mir,laganica,fenomenalne toplice (Römerbad Thermal) :thumbsup:

ak baš očeš nekam tulumarit i divljat,odeš u Villach koji je cca 25 km od Bad-a a kad tamo show,sve puno lokala,odličnih komada,striptiz barova sa čehinjama,ukrajinkama..... jaooo :cice::cice::cice::drink:

Fiki jel fukaš kaj? :cice: :D

On T, skijanje upražnjavam samo dok sam u vozilu :D

Bordanje je zakon nemoraš kupovati opremu odi na sljeme i rentaj bord i buce gore je ekipa toliko spaljena da to nije normalno. Jedva čekam da otvore stazu.

Jebeš skijanje, to me ne privlači niti najmanje, ali boardanje... E to želim naučiti! :) Zvala me frendica da idem s njom u Val Thorens u 2. mjesecu, ali sve mi se čini da nikaj od toga. :(

ja sam ocito presmotan za boardanje.. dali mi decki opremu i odfurali me na krvavec u pustili s brega

prvo sam otiso totalno van staze... pa do škarpe... :)

a onda 2i pol sata do dole... xD

Mene baš skijanje privlači puno više nego bordanje jerbo nema šanse da ćeš se ti bordom vozit ko ja na skijama :)

Inače ja sam isto sa 18g položio za ski učitelja, ali baš ovo što viktor kaže - u HZUTSu je situacija katastrofa po tom pitanju.

Čak sam te godine na sljemenu učio one 5godišnje klince plug u žutom mačku, al to je totalna debilana i dosada :)

Inače nisam isto već 2g bio na skijanju, pretrpošle godine zbog faxa, prošle zbog pogibelji prijatelja na jučerašnji dan na skijalištu..

Mogli bi se dogovorit koji vikend/dan da otidjemo na sljeme pa da mi pokazete kak se boarda i usput se dobro nasmijete! :D

može zovem te kada idemo gore najlakše ti je naućiti po danu na bijelom spustu al ja te zovem kada idemo na noćno na crveni i litra jegera do gore :lol:

može zovem te kada idemo gore najlakše ti je naućiti po danu na bijelom spustu al ja te zovem kada idemo na noćno na crveni i litra jegera do gore :lol:

na nocnom je guzva, neisplati se... jedino ako si dobar i brz da zaobilazis ljede na stazi ko cunjeve :D

fredy bato - znaš ono,prošle godine jednom ove sve rjeđe :D

ja sam bio na onom tečaju za bordanje na sljemenu prije par godina,reko idem probat,reko skijam preko 20 godina pa valjda cu znat i to

aha...

prvi dan,osnove,odsklizavanje,zavoji sve super,drugi dan sam već radio 180 na mjestu i skakao na nekim malim hupserima na Činovnićkoj,treći dan sam se okuražio i krenuo na zeleni spust skroz do dvosedežnice i razbio se ko picka jedno dvadesetak puta :fear2: na kraju sam skinuo board i poslao sve u pmaterinu i prohodao pol staze. reko zajebi daj ti meni skije :D

velika mi je bila želja biti učitelj skijanja jer sam to radio u fušu par godina,uzimao sam po jednu osobe i davao privatne "sate" osnova i itd. i kad sam htio završit tečaj i sve to položit,doživio sam puno neugodnosti i potrošio pare sa kojima sam komotno mogao skijati tjedan dana u Francuskoj ili negdje,tako da sam odustao i reko nema šanse ikada više u HZUTS (lopovi) :mad:

OK? Hoce past onda koji dogovor za ovaj vikend?

Ma na Sljemenu je pušiona, dobro je za nekoga tko je prvi put pa mu je svejedno da li pada tu ili na 2 alpe :lol:

Na sljemenu ni Vmax ne uspijem postić :lol:

Bas se o tom i radi - ja nemam veze sa bordanjem, probao sam prije 9 god i ubio se nekoliko puta ko picka i od tad mi je bordanje spica jer em se cijeli polomim em je smijalica! :thumbsup:

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

About Us

Automotive lifestyle at its finest. #crotuned