Jump to content

Welcome, Guest!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

Recommended Posts

1 hour ago, brba said:

Gdje u slo za board noobove zesce ? Cerkno ok ? Vidim da ga hvale da je super pocetnicko skijaliste kao

Poslano sa mog EML-L29 koristeći Tapatalk

rogla

• Like 1

12 hours ago, Coupe VD said:

Pino je zakon...nismo jos noćili tamo ali svakako odemo na kafu bar kad god smo u Sarajevu.

Baja :bleh:

• Like 1

13 minutes ago, msporis said:

Čisto za info svima, Sljeme je od sutra otvoreno (Crveni spust)

Klizaliste je otvoreno :D

Mi se neplanirano zaletili na dve noći na Vogel, bili smo krajem ljeta i rekli da se moramo vratiti kad padne snijeg. 

ng3pli.jpg

t6c5dy.jpg

ap9p5c.jpg

Spavamo gore odmah na stazi, smještaj je uredan, klopa je skroz ok, jedino kaj radi samo jedna žica  i baby lift i to je ovih dana besplatno. 

Nismo imali u planu skijati ali kad je ovak lijepo vrijeme i nema baš ljudi, malac je dobio želju i proskijao kak spada. 

Okruženje je predivno i stvarno se isplati doći, pa makar na jednu, dvije noći. 

• Like 2

zaletio se danas do Krvavca... prirodnog snijega nema, ali na umjetnom je ok... ima malo leda ali nis strasno, guzve nije bilo... dan savrsen, sunce bez oblacica u prvom dijelu, popodne se malo naoblacilo pa se opet razvedrilo, vjetar slab...

zbog manjka snijega Zvoh i crne staze ne rade, te jos one desno...

ede5faabd968b1cad162635493826cc6.jpg

• Like 3

Jel bio na Sljemenu netko ovih dana?

Mislio sam se sa zenom zaletit malo na Bijelu livadu ujutro..bila je jednom na jednom na skijama prije 3-4 godine pa da ju podsjetim malo :) ..ali se bojim da ce bit kaos jer je Crveni spust zatvoren zbog kraljice..

16 minutes ago, Veki said:

Jel bio na Sljemenu netko ovih dana?

Mislio sam se sa zenom zaletit malo na Bijelu livadu ujutro..bila je jednom na jednom na skijama prije 3-4 godine pa da ju podsjetim malo :) ..ali se bojim da ce bit kaos jer je Crveni spust zatvoren zbog kraljice..

Zatvoreno je sad radi Snježne kraljice. Otvara se onaj idući vikend, i bit će krcato jer su škole skijanja gore (i ja među tim telcima ) :lol:

Znam da je tamo ok, ali mi treba 3 puta duze do tamo i kosta me minimalno 3 puta vise..to sam jos malo rekao.

Ja bi s njom otisao tu gore na 2-3 sata..od kojih bi se realno i digli toliko puta gore. Poludnevna karta je 50kn.

Just now, msporis said:

Zatvoreno je sad radi Snježne kraljice. Otvara se onaj idući vikend, i bit će krcato jer su škole skijanja gore (i ja među tim telcima ) :lol:

Si bio danas? Kakva je guzva na tom bijelom malom?

Nisam bio, sad je samo bijeli spust otvoren, a škole skijanja za klince su gore, tak da je vjerojatno prekaotično. 

Kad radi i crveni nije stravično, al sad vjerojatno je 

Pohorje danas ?

Gore je tak lijepo napadalo i baš sam se zguštao danas, nije neka gužva i vrijeme je baš ok. Na Arehu je isto lijepo i većina žica radi. Volim doći tu jer si za sat i pol iz Zg, i u jednoj bajtici imaju najbolje kobasice sa žara :D

29krzn4.jpg

kckrd3.jpg

• Like 2

A ono, jedina promjena je ona žičara sa sjedalicama u zadnjih 30 godina :D

Ali u neku ruku i razumijem, vrh ppohorja je na nekih 1200m, jako nisko da bi se isplatila ulaganja u staze kao u alpama.

• Like 1

Ja sam već bio par puta i meni je gore super, staze su dosta dobre, ja sam se u dva dana čist fino naskijao. Ima super smještaja, svi su uvijek ljubazni. Čak i preko ljeta rade jako dobro  jer imaju super bike park kojeg moram probati. 

• Like 1

21 hours ago, viktor04 said:

Ja sam već bio par puta i meni je gore super, staze su dosta dobre, ja sam se u dva dana čist fino naskijao. Ima super smještaja, svi su uvijek ljubazni. Čak i preko ljeta rade jako dobro  jer imaju super bike park kojeg moram probati. 

Čak bih rekao da im je ljetni turizam (više proljeće i jesen) jači od zimskog. dosta su uložili u to u zadnjih 10-15 godina otkad je manje snijega.