Jump to content

Presvlačenje siceva, volana, mjenjača i interijera u kožu thread


Recommended Posts

Na pocetku ovog topica si pitao za konstruktivan prijedlog.

Evo jedan moj: Drugi put ovakva pitanja postavi na pravo mjesto.

"Servisi i trgovci" bi bilo puno prikladnije mjesto, jer tapeciranje siceva ni u kom slucaju nije .... tuning.

Edited by KIMI_1.8T
Link to comment
Share on other sites

Na pocetku ovog topica si pitao za konstruktivan prijedlog.

Evo jedan moj: Drugi put ovakva pitanja postavi na pravo mjesto.

"Servisi i trgovci" bi bilo puno prikladnije mjesto, jer tapeciranje siceva ni u kom slucaju nije .... tuning.

 

Eto, moje isprike. :thumbsup:

 

Molio bih onda moderatore da premjeste topic u Servisi i trgovci.

 

 

A tvoj konstruktivni prijedlog vezan uz temu je?

Link to comment
Share on other sites

Eto, i sada osoba koja će meni raditi siceve može dobiti još 2-3 ljudi koji će odmah otići do nje ako kažem da je odličan posao...eto šta ti je usmena/forumska predaja. :D

 

Nadam se da ćemo svi ići kod te osobe jer bi to onda značilo da mi je odlično posao odrađen. :thumbsup:

 

Pa to je i bit foruma itd. Nemoras ti biti zrtva. Mozemo paralelno dati aute ali ako se vlasniku Volva ne bude svidlo kako je napravljeno, doticni ce slagati dok ne uspije

Link to comment
Share on other sites

pa meni onaj link sa stranog foruma gdje je lik pretapecirao siceve, koji izgledaju loše napravljeni,

je samo pokazao da 99% ljudi će biti zadovoljni sa radom, jer su svi oduševljeni, a u biti izgledaju bezveze.

 

tako da... tebi ovdje može ekipa govoriti ovaj ti super radi, a u biti je majstor za kurac.

Link to comment
Share on other sites

Mario ja također vidim vec nabrzaka par sitnica..koje jednostavno nebi zadovoljavale moje kriterije.

 

Iz tog razloga ja svoja sjedala nisam dao tapecirati nego sam kupio rabljena ali original kozna. Pa neka su rabljena i naborana znam da ih je zadnji svabo radio a ne neki zagorski pijanac tu kod nas..

Link to comment
Share on other sites

Nemoj krivo shvatiti moj komentar, jer nije bio zlonamjeran.

Da si trebao savjet o nekoj stavki tuninga, vjerojatno bi ti (naravno, ako bi nesto znao)dao neki prijedlog.

O sicevima nazalost nemam pojma, a i ekipa ti je, mislim, sve napisala.

 

Ma, nije bad, nisam ni mislio da prcaš, zato sam i napisao da sam pogriješio.

:thumbsup:

 

pa meni onaj link sa stranog foruma gdje je lik pretapecirao siceve, koji izgledaju loše napravljeni,

je samo pokazao da 99% ljudi će biti zadovoljni sa radom, jer su svi oduševljeni, a u biti izgledaju bezveze.

 

tako da... tebi ovdje može ekipa govoriti ovaj ti super radi, a u biti je majstor za kurac.

 

Istina, to mi se nebrojeno puta na forumima dogodilo.

 

Pošto imam i ja u planu pretapecirati unutrašnjost, samo čekam Renea da mi provjeri gdje je najbolje dati/ne dati raditi:dance3vs1:

 

:D

Link to comment
Share on other sites

vi niste normalni :D

ja opet velim, nece bit dobro jer niste normalni u glavu. ono sto je vecini u redu (ljudi su svjesni da ne moze biti savrseno jer nije strojno), vama je za ubit.

pa onda fino nazoves risboa u amoc i narucis si nove siceve, mozes fino birat kakve oces lol i budes zadovoljan :)

Link to comment
Share on other sites

Nije da je za ubiti ali jednostavno ja se nebi pomirio da mi netko napravi tako i naplati 1000€ za oblacenje komplet sveg u kozu. A takvih bi mu gresaka na jednom sicu nasao minimalno 4-5 sigurno...

 

Kuzis poantu!? Iza cijene mora stajat određena kvaliteta

Link to comment
Share on other sites

a jel ti kuzis da bolje ocito ne moze.. evo do sada se izvlacilo podosta slika i na svakoj ste nasli zamjerku.

 

znaci, onakav posao (kojem vi nadjete zamjerku) kosta 1000 eura. ako oces perfekciju, onda kupujes novi sic.

 

eod

 

edit: eto ludaman isto napisao hehe.. ja sam siguran da ti domagoj i ludaman mogu slozit oba sica bez zamjerki. samo ce cijena biti oko 23 000kn (ili koliko je vec nadoplata recaro za CS) :lol: :lol: :lol:

Edited by niknejm
Link to comment
Share on other sites

Ja sam isto picajzla za takve gluposti... Ali svi skupa morate biti svjesni da kao tvornicki NEČE biti niti jedan. A sada za prigovarati je jedno ako je sjedalo naborano ili nesimetricno ili slicno, ali da bi vam smetale greske kao sto su oni zadnji iz amerika je malo i pretjerivanje jer su ono stvarno minimalne greske koje su neprimjetne, makar bi pikale u oko, ali vjerujem da bolje ne moze :)

Link to comment
Share on other sites

vi niste normalni :D

ja opet velim, nece bit dobro jer niste normalni u glavu. ono sto je vecini u redu (ljudi su svjesni da ne moze biti savrseno jer nije strojno), vama je za ubit.

pa onda fino nazoves risboa u amoc i narucis si nove siceve, mozes fino birat kakve oces lol i budes zadovoljan :)

 

:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

 

Ja imam u planu sve pretapecirati, ali ti Rene bi samo siceve zato ti nadimak dobro govori. Vjerojatno se za pravu sumu i mogu staviti pojačane bočnice kao na RSu:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

 

Ja imam u planu sve pretapecirati, ali ti Rene bi samo siceve zato ti nadimak dobro govori. Vjerojatno se za pravu sumu i mogu staviti pojaane bonice kao na RSu:thumbsup:

 

Krivo si me razumio, ako ce bit OK cifra, idu svi sicevi, a ako ce mi biti previse onda cu presvuci prednje pa onda sve kasnije.

Link to comment
Share on other sites

ja opet velim, nece bit dobro jer niste normalni u glavu. ono sto je vecini u redu (ljudi su svjesni da ne moze biti savrseno jer nije strojno), vama je za ubit.

 

 

Pa kak se drugačije radi nego strojno? :lol:

Pa sigurno nitko ne šije kožu na ruke pogotovo ove duple vezove. Sve se radi na stroju i sve ovisi koliko je majstor koji to radi picajzla i koliko zna svoj posao. U tvornici istu ljudi rade za šivačim mašinama i šiju siceve, možda je stvar u tome što, valjda u svim tvornicama, žene šiju siceve, a ne muškarci :lol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...