Jump to content

Auspuh Lastovčić - uputa popust forumaša


Ozy

Recommended Posts

sutra ujutro idem u genericov ovlašteni servis (sv.nedelja) pa ću usput stat do Laste i pitat koji qratz se događa?

miki care, kae billo?

 

Najradije bi sad isao u ormar iskopat granu koju ti je ladta napravio za nissan. Majko mila kakva je to katastrofa, a sjecan se slika dok je nova bila, lijepa ko slika, a unutra cirkus. Da negovorim da se auto nije mogo vrtit preko 5000rpm jer bi poceo nenormalno trokirati hahahaha

Link to comment
Share on other sites

Isap, bio, otišao....bubnuli su neku cifru (valjda su imali dosta posla pa im nije bila sila uzimati još) i još mi raširili pragove sa dizalicom i da ja nisam gledao i počeo vikati, odvalili bi ih skroz jer frajer diže auto i priča sa frendom....

Link to comment
Share on other sites

lasta buba cijene bezveze,i postavio onog kretena od Zeljka za poslovodu,njega kad vidim

izgubim volju za zivotom kako frajer prica usporeno i nezanimljivo!

 

sve aute od kad vozim su mi radili oni,bio sam zadovoljan,ali uvijek bubaju cijene,pa kad dodes tamo

drugcija prica,nemaju nikad vremena itd

meni sad na golf 6-ici samo zadnja dva nastavka traze 500kn,sta nije to previse?

Link to comment
Share on other sites

lasta buba cijene bezveze,i postavio onog kretena od Zeljka za poslovodu,njega kad vidim

izgubim volju za zivotom kako frajer prica usporeno i nezanimljivo!

 

sve aute od kad vozim su mi radili oni,bio sam zadovoljan,ali uvijek bubaju cijene,pa kad dodes tamo

drugcija prica,nemaju nikad vremena itd

meni sad na golf 6-ici samo zadnja dva nastavka traze 500kn,sta nije to previse?

 

Toliko dodu orginal u zubaku...

Link to comment
Share on other sites

Bas danas bio kod laste za neku sitnicu, jako zadovoljan. Netko drugi bi me odmah odjebo cim bi vidio da izvoljevam neke muzicke zelje. oni usred guzve slozili bez puno filozofije tocno ono sto sam htio.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ja sve po pitanju auspuha radim ili kod Šopreka Drageca u Humlugu kraj Zaboka, ili auspuh servis Pale (Konjščina ili VŽ) - kako je koji slobodan kad se meni zaželi kemijati :) , evo baš sad rade na rs-u ..jedva čekam da bude gotovo :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Danas bio kod laste, napravili od grane do zadnjeg lonca fi 70, srednji protocni-protok fi70, probili cijev kroz katalizator i dvije flande prije i poslije katalizatora, 1350 kn, ozy sredio popust tako da me ispalo 1150, ovim putem zahvaljujem :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...