Jump to content

reparacija gewindi/amortizera


Recommended Posts

Pozdrav,

gdje bi mogao dati kvalitetno reparirati gewindu, malo je počela sliniti pa da to odmah rijesimo. Citao sam o sloveniji, ali se ne sjecam tocno, pa ako moze kakav info :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ABV Rijeka, Škrljevo, Željko - 051 252 046 ja ću baš sutra zvati jer su izgleda zadnje gotove, cijena je oko 300kn mislim, gotovo je u danu

 

 

moja preporuka za ovo:thumbsup:

 

nije skupo (150kn po amortizeru sa ukljucenom montazom), a dobar posa naprave....i da, bude gotovo u roku od par sati, samo se triba dogovorit sa njima kad da dodjes...

Link to comment
Share on other sites

150 kn po amortizeru s montažom?

Meni je to sumnjivo jeftino za neki kvalitetno odrađen posao.

 

 

da...i jos ti daju garanciju godinu dana:)

 

ja san za sad zadovoljan, razlika je osjetna, ali vrime ce sve pokazat...ma da i ako propisaju nakon godinu ipo-dvi, nije me skupo izislo....

 

 

e i da....cak nude da mos, ovisno zelis li tvrdje ili mekse auto, sam izbirat gustocu ulja...

Link to comment
Share on other sites

evo sad zvao ABV, znači cijena je i za gewinde 150kuna(jedna) ako ide s montažom, demontažom, ako skinuto doneseš 100kn, cca 2 sata posla kaže, još sam 5puta spomenuo da se radi o gewindama i kaže da da to je cijena za punjenje jedino ako je on nešto zabrijao

 

Luciano na Grobniku za sve 4 od 1300-1600kuna kaže.

 

 

Dat ću raditi kod Željka na škrljevu pa ćemo vidjeti

Link to comment
Share on other sites

ako skinuto doneseš 100kn, cca 2 sata posla kaže, još sam 5puta spomenuo da se radi o gewindama i kaže ti

 

 

Ja neznam zakaj masa ekipe ovdje brije da su gewinde neka ultra jebačka tehnologija. Jebote.... amortizer ko amortizer samo s navojem na sebi

Link to comment
Share on other sites

Ja neznam zakaj masa ekipe ovdje brije da su gewinde neka ultra jebačka tehnologija. Jebote.... amortizer ko amortizer samo s navojem na sebi

 

ne brijem da je neka jebačka tehnologija nego da ipak ma razlike s obzirom da možeš regulirati visinu i da je kraći hod nego kod običnog amortizera

Edited by master_og
Link to comment
Share on other sites

ne brijem da je neka jebačka tehnologija nego da ipak ma razlike s obzirom da možeš regulirati visinu i da je kraći hod nego kod običnog amortizera

 

Dobro i kakve to veze ima s dijelovima u samom amortizeru koji se repariraju?:doh:

Link to comment
Share on other sites

Dobro i kakve to veze ima s dijelovima u samom amortizeru koji se repariraju?:doh:

 

pitaj druge majstore zašto onda lupaju skoro duplu cijenu u reparaciji amortizera u odnosu na gewindu, dal samo radi naziva ili ima kakva razlika ili pak deru nas obične budale.

 

iskreno ja pojma nemam

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::notworthy:

 

DObro je kolega master napisao

 

zašto onda traže više za reparaciju "gewindi" nego normalnih amortizera? u čemu je štos?

 

A što se tiče Željka na Škrljevu, meni je dobro napravio na A klasi, reparacija prednjih amortizera, montaža/demontaža, montaža zadnje 2 opruge 400kn sve skupa, račun, garancija god dana.

Link to comment
Share on other sites

imam pitanje...

 

kome odfurati amotrizere da mi skrati osovinu i da ih napuni da budu tvrđi malo??

 

to ti nije dobro. treba i tjelo isratiti inače lupaju. za mene jedini izbor je turnšek u slo jer imam osobnog iskustva, a i nikad nisam čuo da se netko žalio

Link to comment
Share on other sites

zašto onda traže više za reparaciju "gewindi" nego normalnih amortizera? u čemu je štos?

 

 

Nemam pojma :lol: Mozda je stvar u tome sto su gewinde kao skuplje pa onda su kao i ruke za popravak skuplje (mada je isti posao). Tako majstori razmisljaju. Znas onu, ruke naplatis koliko je materijal :lol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...