Jump to content

reparacija gewindi/amortizera


Recommended Posts

kod turnseka bio jednom i ici cu ponovo...

 

a ekipa brije da su gewinde jebacka nauka jer je to kao pojam savrsenog ovjesa...znas ono imam gewinde znam vozit...lol...

 

i zbog takvih rejsera ovi majstori mogu naplacivati duplo...

 

moze se skratit osovina amortizera ali ide i kraci ulozak...ovisi koliko...svese moze...

Link to comment
Share on other sites

Otprilike......

 

Nemoj sad shvatit da mislim da si budala. Vjeruj mi sve je to isto, a evo i Dominik se uključio koji malo više zna o tome

 

 

ma ne ne mislim to, nego stvarno ne znam i zato tako i napišem. Onda je evo čisti primjer ABV i Luciano, ABV cijena ista, Luciano naplaćuje gewinde više.

Gledajući amortizer ista kita, al jel unutra ima što drukčije to pojma nemam, ja samo zašarafim kolko ide:lol::lol::lol:

 

 

imam pitanje...

 

kome odfurati amotrizere da mi skrati osovinu i da ih napuni da budu tvrđi malo??

 

to ti radi isto ovaj ABV gore navedeni, ne znam cijenu kraćenja, al ako hoćeš tvrđe ili mekše to je 50kn po armotizeru

Link to comment
Share on other sites

Razlike ima kod recimo KW Variante 3 u odnosu na var1 i var2 koje su kao i obični amortizeri.

Ali recimo mislim da nitko kod nas nema ulje koje KW stavlja u svoje amortizere, a to definitno jako utječe na specifikacije amortizera.

 

I btw, za KW gewinde se mogu nabaviti samo ulošci amortizera - za V1 i V2

 

Za V1 su recimo oko 1000 kn/kom i opet ko da imaš nove gewinde....

Link to comment
Share on other sites

imam pitanje...

 

kome odfurati amotrizere da mi skrati osovinu i da ih napuni da budu tvrđi malo??

 

meni je baš to radio turnšek

koja su to strava bili amortizeri,ali držali su samo oko god. dana

 

svakako preporuka

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

evo bio danas u ABV Škrljevo i reparirao sve 4 gewinde, cijena 600kn, posla cca 3 sata, malo manje

 

 

napravljeno je kako je traženo i za sada sam zadovoljan kolko mogu biti u jednom danu. Uglavnom bile su skroz pri kraju i nabijale su i to je sve riješeno, sad bar normalno rupe upija. Garancija je godinu dana, a koliko će to sad sve izdurati vidjet ćemo, postat ću ovdje ako bude reklamacija. Jedino ko bude išao nek se ne začudi kad dođe tamo i vidi najobičniju garažu kao da je kod svoje kuće, ne bi ni pogodili da je neka firma.hehe

 

 

Bio je i Jura neki dan kod njih pa nek napiše svoje iskustvo, za sada moju preporuku imaju

Link to comment
Share on other sites

ja sam isto bio davno tamo. radio sam amortizere za starog punta kad sam imao, i dobro je napravio, samo kad mu kažeš da želiš tvrdo onda nije baš tvrdo...moraš napomenut da želiš najvtrđe za cestovnu upotrebu...tako je bilo kad sam 2. put radio i bilo je do jaja! tvrd auto, jako se lijepo vozio a i upijao rupe, to je bilo sa kombinacijama eibach sportline. možda glupa napomena, ali da znate da njegovo tvrdo je nama koji smo naučeni na gewinde i zabijene aute, zapravo jako mekano, pa ako je auto dosta spušten ne bude dobro....znam da tvrdoća ovisi i šuštama, ali sam hod amortizera je bio prevelik po meni. drugi put je ispalo puno bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Moja preporuka takoder :thumbsup:.

Dobis garanciju godinu dana.Posaljes mu kak oces(hp,cityex...) ,samo se dogovoris telefonski,ostavis u paketu podatke i isti dan ti to rjesi i posalje natrag.

http://telefonski-imenik.biz/kontakt/abv-skrljevo-32449

 

Jos je dobro sto ti moze staviti i drugu gradaciju ulja ako zelis tvrdi\meksi ovjes . Ja sam u nekoliko navrata slao gewinde.

Kada sam se raspitivao za zg sve je bilo bolesno skupo ;)

Link to comment
Share on other sites

kolko je vremena skinut ih , cekat da se sloze i vratit ih gore,

 

prisparas malo pa odma popravis kako spada.

 

nemogu bit toliko ubijeni sad da se nemozes vozit po ogranicenju bez opasnosti po sebe i druge.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...