Jump to content

reparacija gewindi/amortizera


Recommended Posts

Radi li i KONI Sport amortizere ili je nebitno?

 

Ja sam prije kojih 2 godine pitao za jedne gewinde sto imaju full debelu svijecu pa su rekli da takve ne rade,vjerojatno nemaju simeringe za takve ili sta vec.

Ali mozda su se upgradeali odonda :D

 

Ali inace nebitno koja marka.

 

Btw mozes se i dopeljati dolje kod njih pa ti razmontiraju s auta i posloze sve,samo sto je onda +50kn po kotacu montaza

Link to comment
Share on other sites

Meni je radio Koni sport prije dva mjeseca i dobro ih je složio, osim jednog koji se skroz rasuo iznutra, njemu nije bilo pomoći.. :(

 

ak se smije znati koliko novčeka je reparacija Konija kod njega? pošto mi je jedan čovjek rekao neke nebulozne cijene za reparaciju istih....

Link to comment
Share on other sites

nakon neugodnog iskustva sa reparaturom amortizera u ZG (ATM)i

 

Znaci nisam jedini :lol:

 

Strasno koji likovi. Od 4 amortizera tamo repariranih i 2500kn ostavljenih nijedan nije izdrzao vise od par sto km :doh: No lako za lovu, nego koje sam samo lovacke morao slusat od onog brke :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Ti likovi iz ATM-a su i mom frendu "slagali" za Lanciu Deltu HF turbo amortizere... koji smijeh od posla.

 

Složili auto i idemo do Karlovca na poligon na Korani isprobat kak to sad radi... dok smo došli do Karlovca amortizeri su popustili, propišali, uglavnom stanje je bilo gore nego prije "reparature". I to su mu još šatro složili kao "na tvrđe"... sportivo... itd... :lol:

Link to comment
Share on other sites

slobodno napiši komentar, ja pričam iz vlastitog iskustva.. auto se na repariranim amortizerima i kratkim oprugama ponašao slično kao na gewindama.. napominjem slično da sad ne bi krenuli komentari kako su to dva svijeta (što i jesu, al nebitno za priču)..

Link to comment
Share on other sites

ja sam isto zvao taj atm za gewinde za golf 2 pa je rekao oko 500 do 700kn za jedan a to je pun k.

I tako ON mene nazove za kojih 10-ak minuta i pita me 'kaj ste ono rekli za koji auto je to?' i kazem mu ja ponovno ,za golf 2 pa on na to meni odgovori 'ne radimo mi te stare krame' i poklopi :lol:

Link to comment
Share on other sites

Odite do covijeka na Skrljevo i bok...ako nista priznat ce vam garanciju bez problema u slucaju lose odradjenog posla...

Ekipa sa Crotunersa ima jako dobra iskustva sa tim covijekom na Skrljevu koliko sam citao...

Link to comment
Share on other sites

ak se smije znati koliko novčeka je reparacija Konija kod njega? pošto mi je jedan čovjek rekao neke nebulozne cijene za reparaciju istih....

 

100kn po amortizeru, 150 ako dođeš s autom, godina garancije. Ako ne složi kako treba, ne naplati.. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...
evo bio danas u ABV Škrljevo i reparirao sve 4 gewinde, cijena 600kn, posla cca 3 sata, malo manje

 

 

napravljeno je kako je traženo i za sada sam zadovoljan kolko mogu biti u jednom danu. Uglavnom bile su skroz pri kraju i nabijale su i to je sve riješeno, sad bar normalno rupe upija. Garancija je godinu dana, a koliko će to sad sve izdurati vidjet ćemo, postat ću ovdje ako bude reklamacija. Jedino ko bude išao nek se ne začudi kad dođe tamo i vidi najobičniju garažu kao da je kod svoje kuće, ne bi ni pogodili da je neka firma.hehe

 

 

Bio je i Jura neki dan kod njih pa nek napiše svoje iskustvo, za sada moju preporuku imaju

 

kakvo ti je sad mišljenje o tome?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam svoje gevinde popravljao prije 2 tjedna cca u ABV Skrljevo. Jedna prednja je propisala i zadnja oba su bila u k..

Složio mi ih je na malo tvrđe i za sad sam jako zadovoljan

600kn sva 4 komada

Link to comment
Share on other sites

kakvo ti je sad mišljenje o tome?

 

vozio sam oko 2 i pol godine na repariranim dok nisu opet propišale, dvije sam ponovno reparirao, a dva sam uloška kupio nova jer je jedan bio oštećen i nije bio za reparaciju. Prodao sam trojku u međuvremenu, al čovjek se još vozi na repariranim.

 

Uglavnom, moja preporuka.

 

Po meni se isplati, a i još par njih koji su gore reparirali znam da su zadovoljni

Link to comment
Share on other sites

ima jedan u dugom selu koji u fusu radi(inace radi u jednoj firmi taj posao ali da ne imenujem)...radio mi je konverziju sa plinskih na uljne...garancija godinu dana i 500kn je naplatio popravak(s time da sam ih ja skinuo)

 

nakon godinu dana propisao mi je jedan i to onaj za koji mi je u startu rekao da je dosta ostecen...kome treba kontakt moze na PM

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Dali netko ima info di se mogu nabaviti "ulošci" za gewinde?

ABV Skrljevo samo reparira postojeće ili ima zamjenskih dijelova?

 

Svoj uložak sam rasturio kad sam ga vadio jer je zapeko šaraf/čep koji ju drži u tijelu gewinde.

 

Radi se o nećemu sličnom ovome:

 

21.030468.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...