Jump to content

špur na autu


Recommended Posts

Posto je na autu promjenjen krajnik, otiso sam danas na spur... auto nakon špura vuce skroz u ljevo... a da idem ravno moram ga smotat malo u desno...

 

sto sad da idem nazad sutra, ili da uzmem kljuc sa sobom, pa po novac i k nekom drugome na spur... jer je sam upravo zbog toga danas skorom zdrobio auto, jer nejde ravno....

 

špur sam bio u dubravi u ulici kod kapucinske poslje crvkve... frajer je ocito teski :drink: ili nezna sto radi:doh:

Link to comment
Share on other sites

ma nisam ni probavo kocit da vidim dal skrece, drzim volan pod-koso kad idem ravno... a kad je ravno skrece skroz ljevo, ili, ako pustim volan na ravno, polako srece, i onda skrene dosta... nemogu ga tak vozit, jer mu moram davat stalno korekciju

 

Nove gume su gore, novi diskovi sa polocicama, noci amortizeri, ima sve skupa oko 1000km... sad je spona gore nova...

 

ostali neki vitalni djelovi ovjesa nisu stariji od 10.000km, auto nikad lupljen ni razbijen...

Link to comment
Share on other sites

bio kod covjeka, vratio novac, ono kaj je kroki reko ... krive su gume: :) pa reko nek provjeri datum kad ono 4109 ...:) pa reko covjek losi su diskovi... eee pa nisu novi su... i onda je odlucio vratit novac i reko da je on slozio... nije htio ni gledat da stavi auto ponovo i pogleda...

 

narucio ga drugdje i sad idem tam, pa me bas zanima...

 

Nakon promjene, spone, sam izmerio koliko namotaja, i koliko je duzina od sredista, i tad nije vuko nikam , ali opet treba otic na spur, ali ocito sad ne stima vise nista,...

 

Nadam se da cu to rijesit, jer moram na godisnji a auto je nevozljiv, :doh: a drugog nemam...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...