Jump to content

T: dobrog servisera za Iphone


puki

Recommended Posts

Ajde kada je vec otvoren ovaj topic...

 

U pon. sam dobio Iphone 4 32GB. i 2 dana je radilo sve normalno i nakon toga mi napise No sim card.

Izvadim sim van,stavim nazad unutra i nista se ne dogada.

Odem u T centar tamo mi ga resetiraju i proradio je na pola sata i od jucer sam morao 10 puta resetirati jer mi svakih par sati napise No sim card.

Danas sam zvao i pitao dali mogu zamijeniti uredaj za novi i kažu mi da nemogu jer je rok zamjene 3 dana a ja sam kvar prijavio 4 dan nego da ga nosim na servis.

Jel znas Joki u cemu bi mogao biti problem?

Pokusat cu u pon sredit preko prodajnog predstavnika da mi daju novi ali me svejedno zanima?

 

 

Zamjena u roku 3 (radna) dana ne vrijedi za iPhone uređaje, moj savjet ti je da zamijeniš sim karticu opet iako je ova nova i ponovo ga resetiraš,znalo se događat da bude sve uredu nakon toga.

Ako nebude opet radilo, šalješ na servis oni šalju u mađarsku ustanove kvar i pošalju ti novi iPhone,nažalost to je jedina mogućnost da ti se zamjeni iPhone pa makar bio kvar i unutar 3h.

Link to comment
Share on other sites

Zamjena u roku 3 (radna) dana ne vrijedi za iPhone uređaje, moj savjet ti je da zamijeniš sim karticu opet iako je ova nova i ponovo ga resetiraš,znalo se događat da bude sve uredu nakon toga.

Ako nebude opet radilo, šalješ na servis oni šalju u mađarsku ustanove kvar i pošalju ti novi iPhone,nažalost to je jedina mogućnost da ti se zamjeni iPhone pa makar bio kvar i unutar 3h.

Točno tako. Dakle iPhone ne popravlja nikakav Mobis, ili ne znam ko već ne.

Gejfon nema zamjenu u roku tri dana, i ostale finese. Kad crkne ide u Mađarsku i tam se popravlja, baca ili kaj već.

Link to comment
Share on other sites

Nazalost, ja sam tamo samo šljaker, nisam u upravi i ne odlucujem o nicemu...ali ako im zatrebate kontaktirat ce vas neka odg. osoba pa cete se dogovorit... :)

 

Ma ne, samo se pozovu na tu i tu firmu i steknu određene pogodnosti poput cijene, brzine usluge, R1 računa, itd.... :P

Link to comment
Share on other sites

Točno tako. Dakle iPhone ne popravlja nikakav Mobis, ili ne znam ko već ne.

Gejfon nema zamjenu u roku tri dana, i ostale finese. Kad crkne ide u Mađarsku i tam se popravlja, baca ili kaj već.

 

Ne popravalja al ide na predijagnostiku

Link to comment
Share on other sites

zasto madjari mogu popraviti Iphone a mi hravati "nemozemo" ?

 

 

Niti mađari nepopravljaju, mi imamo samo softw.popravke tj.t-mobile i mobis, ako je neka kompliciranija greška šalje se u mađarsku i ako je popravak hardw.prirode mijenja se za novi ako je u garanciji,ako nije opet se mijenja za novi stim da se plaća određeni iznos ovsno kao o kvaru. e to je po pravilima applea zbog hhermetički zatvorenog uređaja,za sve ostale kombinacije tu su kolege iz iservisa koji rade čuda

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...