Jump to content

Pioneer deh 5800 - poteškoće sa problemima


Hrdzo

Recommended Posts

Znaci... imam ovaj HU vec nekih 4g garant, sve do sad radilo besprijekorno, i danas ujutro vozim se na posao i šaltam radio stanice, i on sam prebaci na neku xy frekvenciju.

Prvo sam mislio da sam ja nesta krivo stisno jer na pamet šaltam stanice, i ajde vratim nazad na otvoreni, i opet nakon par min idem presaltat, stisnem tipku i on mi opet prebaci na tu neku xy frekvenciju i pocne treperit (kao kad umemorias tu frek na tu tipku). Sad vidim da nekaj nije u redu, stisnem cd i on prebaci na cd, opet stisnem za radio prebaci na radio i to je to...vise ni jedna tipka ne reagira osim volume??

 

Otvorim plocicu, izvadim cd (ta tipka radi) vratim cd i on ga uredno zavrti ali i dalje... ni jedna jedina tipka ne radi osim volume!!

 

Sad kasnije nisam isprobavao da li radi ili ne...ali me zanima da li je itko do sada imao slicnih poteskoca??

Link to comment
Share on other sites

isss... sta ste se raspisali....

 

u međuvremenu sam odnio radio u KBZ na servis...

 

Uglavnom krepala je tipka (chanel 4) i zastekala... i zbog toga nista nije drugo reagiralo!!

 

7831997.jpg

 

ceh - 200kn

 

Radio is back to the car.... svira i ne steka!!

Link to comment
Share on other sites

Eh nitko nije ocito pionerca servisirao

 

ja imam deh 4800 i cudim se koliko dugo svira bez greške (sad kad sam to rekao, krepati ce 100%)

 

ovaj moj sad negdje ima 5g. (1g kod Goc-a 323, a onda 4 kod mene)

 

Ma ja sam i dalje zadovoljan sa ovim!! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Koliko si cekao da rjese problem u KBZu?

 

tocno tjedan dana, u srijedu popodne odfurao, a u utorak me zvali da kazu cijenu popravka i pitaju da li pristajem, i jucer popodne ga pokupio.

 

Tako su mi i rekli da ce trajat cca tjedan dana.

 

al sam ispizdio u tisini...:doh:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...