Jump to content

otišao gornji nosač motora na 1.8t?


Recommended Posts

zanima me da li postoji kakva bolja zamjena od oem nosača? po etki košta 750kn.da li se mogu dati raditi pa napraviti tvrđi ili možda kupiti gotovi tvrđi.eto ako netko nešto zna nek napiše.

 

Otiđi do IGP-a i nek ti naprave nosač, ponesi svoj sjebani.

Meni su radili gumice na trapu, nosače motora i nosače stražnjeg diff-a. Napravili bolje i jeftinije nego da san tvorničke kupova :thumbsup:

 

http://www.igp-split.hr/

Link to comment
Share on other sites

Otiđi do IGP-a i nek ti naprave nosač, ponesi svoj sjebani.

Meni su radili gumice na trapu, nosače motora i nosače stražnjeg diff-a. Napravili bolje i jeftinije nego da san tvorničke kupova :thumbsup:

 

http://www.igp-split.hr/

 

kurac,peras, uzea mi je 200kn za saliti onaj mali krug na donjem nosaču,puka mi je za godinu dana.sad sam zamjenski uzeja za 200kn,ali sam dobija komplet nosač.popizdija sam kad sam vidija da je komplet nosač 200kn a on mi je naplatija samo jedan mali dio nosača 200kn.i još ga ka znam,jer uzimam od njega neke o ringove za firmu.

naša sam nešto na internetu,, vf inžinjerija,samo je svaki nosač 200 dolori

Link to comment
Share on other sites

kurac,peras, uzea mi je 200kn za saliti onaj mali krug na donjem nosaču,puka mi je za godinu dana.sad sam zamjenski uzeja za 200kn,ali sam dobija komplet nosač.popizdija sam kad sam vidija da je komplet nosač 200kn a on mi je naplatija samo jedan mali dio nosača 200kn.i još ga ka znam,jer uzimam od njega neke o ringove za firmu.

naša sam nešto na internetu,, vf inžinjerija,samo je svaki nosač 200 dolori

 

A evo ja već godinama u njega, uvik mi je jeftinije nego OEM a da ti pravo kažen nisan ima problema.

Nosači motora koje mi je za brod radija evo duraju već par godina, i još pare novi... hmm

Edited by Peras
Link to comment
Share on other sites

Ja već godinama kupujem original nosače i nikad problema... Probao jednom zamjenski i nikad više :no2:

 

U principu da.

Ali kad ti neko može kvalitetno izradit ono što tražiš (znači drugačije nego OEM) onda je po meni ovo najbolja solucija

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...