Jump to content

scorpion alarm shema


Recommended Posts

imam problem sa alarmom

podešen je tak da kad odključaš auto on se nakon par minuta sam zaključa, neovisno o tome dal si daljinski sa ključevima ostavio u bravi ili su ti u džepu 10 metara od auta.

to mi je jako glup sistem jer bi mi se auto mogo zaključat dok ja odem npr. napumpat gume i onda nemam kak uć u njega

ima još par gluposti koje se događaju- npr kad upalim auto upale mi se sva 4 žmigavca 3 puta. ako npr. otključam auto ručno sa ključem koji nema to daljinsko na sebi, s tim ključem neću moć upalit auto dok ne stisnem jedan gumb na daljinskom.

 

maloprije sam našo di mu je taj modul i na njemu piše Scorpion. ne piše model.

modul ima 4 konektora na sebi. pošto preko tog modula idu alarm, blokada paljenja i daljinsko zaključavanje ja bi isključio sve opcije osim daljinskog. sad sam sve odspojio i paljenje nema blokade al naravno ni daljinsko ne radi

 

ak neko ima shemu od nekog scorpion alarma bio bi zahvalan da poslika, možda mi pomogne

 

:blink:

 

edit: nebi htio kombinirat s tim konektorima(odspajat jednog po jednog) dok ne vidim shemu da nebi nekaj skurio(alarm se izgledom i debilnim funkcijama čini jeftinim smećem pa ko zna)

Edited by JosipZG
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...