Jump to content

polovne gewinde vogtland prerada?


Recommended Posts

u nekom sam razmišljanju uzeti polovne gewinde vogtland koje se štelaju samo po visini. pošto su na njima već sad zadnji amortizeri promijenjeni kybovim,ja se mislim to baciti ća, i uzeti konijeve sa podešavanjem tvrdoće,zada su na leonu odvojeni amortizer i opruga ,a brijem da se visina štela na oprugu?,to isto nisam siguran.tako da bi da tokaru napraviti još navoja na koniju,tako da radi u optimalnom području i riješiija problem zada. neznam kakva je situacija naprid.neznam da li je cijev na kojoj je navoj za štelanje visine samo prazna tuba di se ubaci amortizer ili je to sve jedno tijelo? šta bi se tu dalo iskemijati? ideja mi je za 4000kn dobiti štelanje visine i tvrdoče.ako netko malo bolje zna tu problematiku neka mi malo pojasni.znam i da treba pogoditi balans amortizera i opruge,ali čini mi se da vogtland ionako radi sa konijem,a i ostalim proizvođačima radi opruge tako da tu možda nebi smilo biti problema.volija bi jedan brzi odgovor jer bi momku triba uplatiti lovu za te gewinde

Link to comment
Share on other sites

zada mozes stavit amortizer kakav zelis jer je odvojeno...znaci oprugu od vogtlanda i stelajuci koni am... Naprid je ulozak amortizer koji se ne stela,takoder se da u vogtlandovo kuciste coilovera ubacit drugi ulozak amortizera sa stelanjem...sve u svemu da se izvest ,al ja zi vec za 4k mogu rjesit lowtec sa stelanjem tvrdoce i visine,novo,garancija 2 god ...bez kemije ikakve,plug and play

Posted via Mobile Device

Edited by Mexx
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...