Jump to content

Mercedes - original navi/tv/tel pomoć


Recommended Posts

Dakle imam pitanja neka.

 

Auto je mercedes ml

 

http://www.kfzpix.de/mercedes/mercedes-ml/mercedes-ml-w163/navi-reparatur.php

 

ovako izgleda radio/navi, ove 2 donje slike

 

Kao prvo zanima me pod kojim principom radi original telefon u autu?

 

stisnem tipku TEL ali ne funkcionira, treba nešto ili?

 

tipke su samo na njemu, nema klasičnog telefona i slično...

 

navi radi, ali nemam cd za hrv i okolne zemlje, samo njemačka, ch, i alpe, jel ima to negdje za nabaviti? ne novo naravno, jer na ovoj na kutiji piše da košta 250€ :rofl:

 

i treće je pitanje za tv, kliknem na TV i piše samo NO TV, ako netko zna zašto, treba kakav modul ili nešto?

 

Eto, ako netko zna iz prve ruke, kako to riješiti, i ako ima netko navi cd/dvd, super :)

 

Puno hvala :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ja ti imam CD za navigaciju za E klasu na kojoj je HR karta. CD je, ne DVD

Moja navigacija je APS 50, ne znam da li ti paše. Mislim da bi moglo. Pošaljem ti ti link ako nađem di sam skinuo. Ako treba mogu ti poslat poštom CD. Nije problem, ako bi radilo

Ugl, fora je navigacija

 

Mobitel mislim da funkcionira samo na nekim Nokiama. I treba ti adapter. Bez veze po mom mišljenju

 

za TV ne znam :)

 

 

EDIT: Ja sam ovo sebi skinuo i meni radi. To je za APS 50

Da li će na ML-u stvarno ne znam. Ti na ML-u imaš Comand. Ali radi na CD, tako da bi možda moglo. Noviji Comandi rade na DVD

Skini preko torrenta samo CD 4 jer je tamo HR. Da ne skidaš bez veze ostalo. Moraš na CD snimit kao audio file

 

http://www.torrentreactor.net/torrents/2734529/Mercedes-Benz-Navigations-CD-Audio-50-APS-Europa-Version-9-0-(1S/6L)

Edited by Tomo1
Link to comment
Share on other sites

ma i ovo moje je cd ziher...

 

jer mp3 ne čita, a vjerujem da ni dvd ne čita, jer imam 3 cd-a (jedan CH, jedan DE i jedan kao alpe) fora je detaljno je sve i zašto ne koristit ako se može...

 

a za tel mislim da ide na foru s mobitelom, tj ona fora kao na nekim autima original holder i to, jer vidim gdje je bio ovdje, al ga sad nema...

 

to su vjerovatno one stare nokie i slično...

 

Probat ću skinut navi i spržit, pa javim... Hvala

Link to comment
Share on other sites

a za tel mislim da ide na foru s mobitelom, tj ona fora kao na nekim autima original holder i to, jer vidim gdje je bio ovdje, al ga sad nema...

 

to su vjerovatno one stare nokie i slično...

 

 

Baš tako.

Imam istu navi u E270CDI '02, u naslonu za ruke ima mjesto za mobitel koji je došao s autom - stara nepoderiva Nokia 6210...

Postojala je i opcija sa nosačem za Nokiu na armaturi... uglavnom preko Command-a upravljaš sa svim funkcijama telefona, radi super - samo moraš imat fizički telefon :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...