Jump to content

gume 18 "


Recommended Posts

koje gume uzet od navedenih u dimenziji 225/40/18

zasada vozio samo dunlop sport maxx i prezadovoljan sam sa njima uostalom prešao sam i sa njima i više od 50000 km tako da mi je odlična

 

 

 

 

 

 

GOODYEAR F-1 Asymmetric

GOODYEAR EfficientGrip

GOODYEAR F-1 GSD3

PIRELLI Zero Rosso

DUNLOP Sport Maxx

DUNLOP Sport Maxx TT

BRIDGESTONE Potenza RE 050 A

MICHELIN PilotSport 3

CONTINENTAL Sport Contact 3

Link to comment
Share on other sites

najskuplja ali i najbolja.............pilot sport 3

 

slaže se ili novi Pilot sport 3 ili potenza 050A....prepruka.....Ja sam vozio na SP maxx i prazadovoljan sam bio 1. sezonu posle baš i ne..

 

kaj nakon 50tkm bila plastika više?;)

Link to comment
Share on other sites

ajde kada skines Sportmaxx pogle bocnu stranicu ... to je papiric kada usporedujes npr sa CS3 ... ili B P re050a ...

 

mene ta guma razocarala ... re050a ili CS3(koju sada imam) i biti ces zadovoljan ...

 

istina za bocnicu al i istina da je nakon 50 tkm pastika al za tu kilometražu sa gumom i mora bit plastika ...

 

 

al zato prve dvije sezone mi je bila idealna i svi su se cudili kako se guma ubiti malo troši nasprema cs3 recimo i kako dobro drži ...

Link to comment
Share on other sites

istina za bocnicu al i istina da je nakon 50 tkm pastika al za tu kilometražu sa gumom i mora bit plastika ...

 

 

al zato prve dvije sezone mi je bila idealna i svi su se cudili kako se guma ubiti malo troši nasprema cs3 recimo i kako dobro drži ...

 

Malo se troši??? 30tkm na autu od tate i nema je...pa kak se ti to voziš lik.....:D

Link to comment
Share on other sites

imao sam sportcontact 2 u 18" bile su dobre ali nemrem reći da su ove BF GOODRICH g force kaj lošije a puuno jeftinije...dapače goodrich g force mi je najbolja guma kaj sam imao za po kiši a promijenio sam ih dosta...

 

tak da moj glas ide za dunlop sportmax ili gy f1

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...