Jump to content

Vichy trgovina u Zg


plastikman

Recommended Posts

Da li neko zna gdje bi bila trgovina sa Vichy kremama, trebaju mi kreme za ruke...imam strašnih problema sa pucanjem kože i trošim 2-3 tube u 10 ak dana(ima ih za kupiti u apotekama gdje je jedna tubica 50ml cca 50 kn).

Pa ako neko može negdje srediti popust negdje bio bih zahvalan!?!

Link to comment
Share on other sites

To je slučaj kod svih koji su izloženi propuhu i uz to često peru ruke

Bitno je da se nakon pranja dobro osuše ruke, a pomoglo bi navečer kad namažeš ruke staviti one tanke bijele pičkaste rukavice.

 

ja koristim Johnson kreme za bebe, sporo se upijaju i onako su kremasto bijele, znatno gušće.

Link to comment
Share on other sites

@ Plastik - S Trindom nećeš fulati, trust me. ;)

 

Jedan dan samo jedan dan je koristim a koža na rukama kao da ponovno raste na mjestima kao u crtićima Jabolchica za ovo imaš pljesku i pivo :drink::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Jedan dan samo jedan dan je koristim a koža na rukama kao da ponovno raste na mjestima kao u crtićima Jabolchica za ovo imaš pljesku i pivo :drink::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

 

Drago mi je što si zadovoljan. ;)

Jest da je malo skuplja, ali DEFINITIVNO vrijedi svake lipe! Ja sam se preporodila. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

btw za takve probleme je najbolje otici dermatologu da naprave par testiranja, pa onda preporuce sto je za vasu kozu najbolje :thumbsup:

Obišao sam dermatologe i alergologe....kreme s kortikostereoidima bla bla...nisu mogli skužiti što mi je i rekli su mi da isprobam par krema pa vidim. Ova Blekičina je prva koja daje rezultate i to vidljive nakon 24fucking sata..,alo ljudi briga me da je i od prešane Vlatke Kokos napravljena ali ona čini čuda i napokon me ruke ne bole EOD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...