Jump to content

amortizeri+opruge pitanje


Recommended Posts

mozda malo glupo pitanje al eto...

na autu imam amortizere i opruge za cup..dakle reko mehanicar gewinde i neke uske oprugice 200kg nesto vamo tamo.. :D

pitanje je posto skakucem po cesti, dakle nema uopce amortiziranja, znaci auto je beton sta poduzeti!??!? :huh:

nebi bilo frke da nase predivne ceste nisu takve kakve jesu pune rupa tako da ovaj ovjes bas i nije udoban (svaka rupa zeludac mi u grlu) i sad dal bi ga trebao mijenjat il sta vec..dali se da sta od ovog iskoristit ili sve u smece i uezt nove amortizere i opruge preko crnica na GB-u?! :drink:

Link to comment
Share on other sites

e prije neg to promijenis hocu ja krug da vidim kak se to ponasa :)

 

 

neki dan vozio polo za cup, hebote osjetio sam kamencic svaki... a mislio sam da je moj auto tvrd :D a ja u podu i jos se udobno vozim :D

 

nema frke zizz...a bas tak se ponasa..svaki kamencic hop prek njega :D

ali zato zavoj prolazis kao da ga nema :cool::notworthy:

Link to comment
Share on other sites

a koji su to amortizeri?

da li imaju mogucnost stelanja tvrdoce?

opruga ti je nebitna jer odredjuje visinu i naginjanje auta, udarce odn rupe i ispupcenja treba sanirat meksim amortizerom.

 

probaj staviti 200kg oprugu pa cu te pitati :), i da skines amotrizere auto skace u malim amplitudama za popizditi :)

Link to comment
Share on other sites

ma kuzim ja na sto mislis..

ali i ovo mi je malo ludo.. 200kg opruga.. valjda 20kg

vozio sam auto sa 12 pa je to onak jako jako tvrdo.. drifterski :)

edit: mislim na 12kg/mm tvrdocu

200?

 

nemam pojma ozy..robi u integri mi je rekao da on ima za rally 75kg ako se ne varam a da ja nisam normalan s ovim 200 :notworthy: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

20kg/mm ili 200/cm, tj. tocno 200N/mm

 

cesto se i u trkama pretjeruje s tvrdocom opruge, cup honde su sigurno mogle raditi bolja vremena da su ovjesi bili nastelani kak spada

 

s 200kg te tera pisati svakih 5 min. na autoputu, a po gradu je cisti sex :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

20kg/mm ili 200/cm, tj. tocno 200N/mm

 

cesto se i u trkama pretjeruje s tvrdocom opruge, cup honde su sigurno mogle raditi bolja vremena da su ovjesi bili nastelani kak spada

 

s 200kg te tera pisati svakih 5 min. na autoputu, a po gradu je cisti sex :lol::lol:

 

:rofl: :drink:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...