Jump to content

Kočenje i zaustavni put vozila


Recommended Posts

Upravo tako, a ja sam spomenuo masu jer su oni pričali o masi.

 

A neka netko od ovih koji znaju sve formule, napiše formulu koja veže masu i SNAGU automobila?

 

 

 

Akceleracija=Snaga/(masa*brzina)

 

Iz toga je vidljivo da ti za veće ubrzanje treba veća snaga i manja masa. Iz toga je također vidljivo da ćeš, ako već ideš velikom brzinom, s istom snagom imati manje ubrzanje nego kad ideš sporije, što ti je također iskustveno poznato jer s četvrtom ne ubrzavaš tako bro kao s prvom.

 

Jesi na to mislio?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Ja cu tebi dati auto bez ovjesa i kocnica, a ti meni sa tim ali bez guma, pa idemo na Grobnik, pa da vidimo kakva ce vremena bit.;)

 

Zanimljivije bi bilo da ti napravis gume po svom ovjesu a ja cu ovjes po mojim gumama.

 

Nekako mi je jeftinija moja varjanta.

 

 

 

Cini mi se da si me krivo shvatio, ja sam htio napomenuti da se preskace jedan kucijalan element u svim tim "modifikacijama" ovjesa.

Link to comment
Share on other sites

Akceleracija=Snaga/(masa*brzina)

 

Iz toga je vidljivo da ti za veće ubrzanje treba veća snaga i manja masa. Iz toga je također vidljivo da ćeš, ako već ideš velikom brzinom, s istom snagom imati manje ubrzanje nego kad ideš sporije, što ti je također iskustveno poznato jer s četvrtom ne ubrzavaš tako bro kao s prvom.

 

Jesi na to mislio?

 

e moj Kova :doh::doh:

 

iz toga je isto vidljivo sto veca masa to vise snage proporcionalno :lol::lol::lol::lol: akceleracija ista :lol::lol:

 

ili konkretno, auto od 200ks duplo brze ubrzava od auta sa 100ks i identicnom kilazom :lol::lol::lol:

 

malo si pobrkao kruske i jabuke

 

ipak sam te precijenio, imas pravo, shvacam da me nista ne razumijes

 

 

ovo sto je kova napisao nije veza mase automobila i snage motora, malo ga zanijelo

 

a posto sam u zadnja 2 dana napisao gro konstruktivnih informacija, prepustam drugima da napisu jednandzbu :):closedeyes:, cekam :dance3vs1::dance3vs1:

Link to comment
Share on other sites

e moj Kova :doh::doh:

 

iz toga je isto vidljivo sto veca masa to vise snage proporcionalno :lol::lol::lol::lol: akceleracija ista :lol::lol:

 

ili konkretno, auto od 200ks duplo brze ubrzava od auta sa 100ks i identicnom kilazom :lol::lol::lol:

 

malo si pobrkao kruske i jabuke

 

ipak sam te precijenio, imas pravo, shvacam da me nista ne razumijes

 

 

ovo sto je kova napisao nije veza mase automobila i snage motora, malo ga zanijelo

 

a posto sam u zadnja 2 dana napisao gro konstruktivnih informacija, prepustam drugima da napisu jednandzbu :):closedeyes:, cekam :dance3vs1::dance3vs1:

 

Snaga u ovom izrazu je efektivna snaga koja ubrzava masu, a ne snaga motora. Ali ti si očigledno već sve zaboravio (ako si ikad i znao), pa onda nije ni čudo kaj miješaš kruške i jabuke.. :D

Link to comment
Share on other sites

Nemoj čekat jednadžbu, jer ti si jedini ovdje koji se malo bolje kuži u "takve" stvari.

 

Ali, koji će auto prije stat s 100km/h?

 

ISTE KOČNICE, ISTE GUME, ISTI UVJETI NA CESTI, ISTA BRZINA 100km/h.

 

A - 1000kg auto, 150ks

B - 2000kg auto, 400ks

C - 1500kg auto, 100ks

Link to comment
Share on other sites

Nemoj čekat jednadžbu, jer ti si jedini ovdje koji se malo bolje kuži u "takve" stvari.

 

Ali, koji će auto prije stat s 100km/h?

 

ISTE KOČNICE, ISTE GUME, ISTI UVJETI NA CESTI, ISTA BRZINA 100km/h.

 

A - 1000kg auto, 150ks

B - 2000kg auto, 400ks

C - 1500kg auto, 100ks

 

Kaj će ti snaga motora ako te zanima put kočenja ili vrijeme kočenja?

 

Jer ako kvačilo nije stisnuto onda je stvar prilično komplicirana radi efekta "kočenja" motorom jer se dio kinetičke energije troši na okretanje motora, a ti ne znaš koji je to dio.

 

U svakom slučaju, lakši auto staje prije jer ovak od oka mislim da efekt kočenja nije presudan radi velike razlike u masi auta..

Link to comment
Share on other sites

Pa KAJ onda svi pišete o snagi motora kao faktoru kad govorimo o kočenju?

 

zašto?

 

Ili sam ja lud, ili ja dobro nevidim... il sam samo nervozan radi završnog ispita :lol:

 

E da, mjenjač je automatski, kvačila nema, znači ugledaš kolonu i BAM na kočnicu, sva 3 auta u isto vrijeme, lakše? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Snaga u ovom izrazu je efektivna snaga koja ubrzava masu, a ne snaga motora. Ali ti si očigledno već sve zaboravio (ako si ikad i znao), pa onda nije ni čudo kaj miješaš kruške i jabuke.. :D

 

super i onda sam ja nekonkretan

 

daj nam primjer jednog takvog grafa, efektivne snage, naspram otpora i oznaci akceleraciju :), apcisa ti je brzina

Edited by Dominik
Link to comment
Share on other sites

Nemoj čekat jednadžbu, jer ti si jedini ovdje koji se malo bolje kuži u "takve" stvari.

 

Ali, koji će auto prije stat s 100km/h?

 

ISTE KOČNICE, ISTE GUME, ISTI UVJETI NA CESTI, ISTA BRZINA 100km/h.

 

A - 1000kg auto, 150ks

B - 2000kg auto, 400ks

C - 1500kg auto, 100ks

 

topla voda odgovor A u vasem slucaju, po meni se ne zna, jer auto ima 4 kotaca :lol:, raspored mase moze biti takav da B najbolje koci :P, al opet trkeljam nesto nekonkretno

 

a ako ovo gledamo onda je pitanje jednadzbe snage MOTORA vs. mase

 

al kad nam kova stavi graf doci cemo do veze snage motora i efektivne snage koja ubrzava masu

Link to comment
Share on other sites

super i onda sam ja nekonkretan

 

daj nam primjer jednog takvog grafa, efektivne snage, naspram otpora i oznaci akceleraciju :)

 

Ajd ne pizdi - znaš i sam da u ovoj formuli nema otpora.. :D

 

Jel se ti i ja baš moramo napiti da se prestanemo nadmudrivati, ili..? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pa KAJ onda svi pišete o snagi motora kao faktoru kad govorimo o kočenju?

 

zašto?

 

Ili sam ja lud, ili ja dobro nevidim... il sam samo nervozan radi završnog ispita :lol:

 

E da, mjenjač je automatski, kvačila nema, znači ugledaš kolonu i BAM na kočnicu, sva 3 auta u isto vrijeme, lakše? :lol:

 

Teško je reći da li je završni ispit jedini razlog tvoje nervoze. Ako imaš curu onda je vrlo vjerojatno da nije.. :D

 

Ajmo radije reći da si stisnuo kvačilo nego da je automatski mjenjač, vjeruj mi.. ;)

Link to comment
Share on other sites

kocnica odradi sve na kocenju, ak mjerimo zaustavni put

 

preoblem je i laganog auto sto mali diskovi nece izdrzati par uzastopnih kocenja, osim ak mu do 150 ne treba vjecnost, zato kocnice nemaju veze sa snagom, svi auti trebaju velike kocnice, bez diskusije

Link to comment
Share on other sites

kocnica odradi sve na kocenju, ak mjerimo zaustavni put

 

preoblem je i laganog auto sto mali diskovi nece izdrzati par uzastopnih kocenja, osim ak mu do 150 ne treba vjecnost, zato kocnice nemaju veze sa snagom, svi auti trebaju velike kocnice, bez diskusije

 

:thumbsup: Slažem se

Link to comment
Share on other sites

kocnica odradi sve na kocenju, ak mjerimo zaustavni put

 

preoblem je i laganog auto sto mali diskovi nece izdrzati par uzastopnih kocenja, osim ak mu do 150 ne treba vjecnost, zato kocnice nemaju veze sa snagom, svi auti trebaju velike kocnice, bez diskusije

 

Možeš ti, kad hoćeš.. :D

Link to comment
Share on other sites

meni je recimo zanimljiva jedna nebuloza, fiat tipo sa 1300 kila i 150 konja ima skoro pa identicne kocnice kao i alfa 156 karavan sa 1500 kila i 192ks

 

onak, neko se gljiva najeo

 

Bremze na svim 156-icama su malo smijesne..

Link to comment
Share on other sites

po vama..dal da ostavim regulator sile kočenja na autu ili ga slobodno skidam dole (dost ekipe sa slaloma vozi bez njega pa ono)

 

Nemoj bit smiješan. Zašto bi to skidao? Takva stvar je na autu jer ima svrhu i služi nečemu. Kad ljudi to skidaju, znači da žele promijeniti brake bias i u interesu im je da im se npr. zadnji kotači odvajaju od podloge kad prednjima koče i kad ima auto onda tone naprijed....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...