Jump to content

T. BMW Servis u RI i okolici koji radi subotom i inafo o autu


Booster

Recommended Posts

Frend ide u subotu gledat neki Bmw tamo u Istru pa ga zanima koji servis radi subotom da se moze auto spojit na dijagnostiku. Tomić ne radi subotom, nasao je servis "Matrljan" taj moze otvorit inace subotom ali bas ovu je odsutan...Znaci trebam kontakt od servisa koji radi ili moze otvoriti u subotu dopodne u Rijeci ili okolici Rijeke.

 

Iato tako ako netki ima kakav info o autu, Bmw 535d M paket srebrni, tablice PU-600MN

 

Zavaljujem!

Link to comment
Share on other sites

Rijecka ekipa ide u sloveniju ili trst na servis vecinom. neki ovlasteni...ja znam da je mom starom kada mu je prije cca 10godina osta auto bez brzina.. neki majstor kod bolnice sušak mjenjao to(auto se pokvario kod bolnice) lik je otisao u tomic po original dijelove i montirao kod sebe, nemam pojma kako se servis mu zvao, al znam da je u nekom krugu Bolnice :)

Link to comment
Share on other sites

2 Filip: Ja nisam na BMW forumu ali je rekao nekome da i tamo pita, no mislim da je ovo ipak malo opsežniji forum od BMW-ovog

 

2 Pacey: Eto bar neka informacija :)

 

Kakve ima veze što je opsežniji? Imaš 500 članova ovdje svaki dan, od kojih možda 10 zna nešto o BMWima.

 

Na bmw forumu nek imaš 50 stalnih članova, 40 će ih znat štošta o servisu koji tražiš.

Link to comment
Share on other sites

Kakve ima veze što je opsežniji? Imaš 500 članova ovdje svaki dan, od kojih možda 10 zna nešto o BMWima.

 

Na bmw forumu nek imaš 50 stalnih članova, 40 će ih znat štošta o servisu koji tražiš.

 

Pa evo za primjer, ja vozim seata, prije njega sam imao VW, prije njega Zastavu :), a nabrojat cu ti sve servise u u svom gradu i okolici i tko sta servisira i BMW i renault i Oplo i Peugeot...:lookaround:

 

A sto je najboilje nijedan od tih sto sam imao se nije kvario :)

Edited by Booster
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...