Jump to content

Centriranje volana i špur


Guest KGB

Recommended Posts

pa nisamo na trznici, vec na optici :lol:

 

stavis utege na sic i tocan si

 

kad sve namjesti na autu, onda sjednes

 

ali auto prije toga mora biti nastiman na kilazu i visinu kak to fizika kaze

 

na utrkama, bas za tu stazu, pa moze biti nesimatricnosti caaaaak :lol::) kod eksrema od staza

 

uglavnom optiku diktira guma koju vozite, a guma je definirana .... :cheer::):cice:

Link to comment
Share on other sites

Mozda sa z-om odem eksperimentirati kod njega, inace Koloper mi je ok, samo su jednom uspjeli usrat :D

 

+1 , povoljniji je , i radnici su pametni i normalni , hoce porazgovarat oko problema i potrudit se ak je nekaj specificno.

 

Al onom klincu od 40 kila s krevetom i tenisicama kaj radi spur treba dat jesti. Jednom mi nije stegnuo sarafe od donjih ramena prednjeg ovjesa pa sam imao kaj cut na prvom kocenju prije onog malog rotora. Okrenuo se nazad pošarafili odma uz isprike, nikakvih problema poslje.

 

Jednom mi je lik 45 minuta vrtio jednu gumu da bi je balansirao kako spada jer po njihovom iskustvu pireli gume cesto nisu uzduzno homogene pa tresu.

Link to comment
Share on other sites

+1 , povoljniji je , i radnici su pametni i normalni , hoce porazgovarat oko problema i potrudit se ak je nekaj specificno.

 

Al onom klincu od 40 kila s krevetom i tenisicama kaj radi spur treba dat jesti. Jednom mi nije stegnuo sarafe od donjih ramena prednjeg ovjesa pa sam imao kaj cut na prvom kocenju prije onog malog rotora. Okrenuo se nazad pošarafili odma uz isprike, nikakvih problema poslje.

 

Jednom mi je lik 45 minuta vrtio jednu gumu da bi je balansirao kako spada jer po njihovom iskustvu pireli gume cesto nisu uzduzno homogene pa tresu.

 

meni kada su ga navezli na dizalicu nisu volan izravnali jbg :D ja sam bio na autoputu i nije mi se zgodno bilo vracat jbg :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

dado mi je napravio spur da ide kao po spagi iz prve, a ovjes je zdelanac bolje da ne pricam..

jedva se dopeljao do njega, auto se razlijevao kao da su obadvije gume probusene.. uglavnom sam cuo pohvale za covjeka, i nije skup

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...